عصرهامون |
1 روز پیش

عصر هامون - هوچی گری رسانه ای غرب برای فروش واکسن های تروریستی کرونا

همزمان با موفقیت دانشمندان ایرانی در تولید واکسن کرونا، جریان رسانه ای غرب تلاش گسترده ای را برای القای ناکارآمدی واکسن های ایرانی و لزوم خرید نسخه شفابخش غرب آغاز کرده است.
به گزارشعصرهامون، به نقل اززاهدنیوز، همزمان با تولید واکسن ایرانی کرونا بسیاری از خبرگزاری ها و رسانه های غربی و جریان رسانه ای ضد انقلاب وابسته به آنها، هجمه هایی که از چندی پیش علیه کشور مان آغاز کرده بودند را شدت بخشیده و چالش واکسن ایرانی- خارجی را به راه انداختند تا این دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی را تحت الشعاع هوچی گری های رسانه ای خویش قرار دهند.

این رسانه ها برای کمرنگ جلوه دادن این دستاورد بزرگ پزشکی، رونمایی از این واکسن و آغاز تست کردن آن بر روی انسان را شتاب زده خواندند و آن را فقط ادعای رسانه‌های حکومتی نامیدند و با انتشار شایعاتی از جمله، واکسن زدن نمایشی داوطلبان و تزریق واکسن از روی لباس و یا اینکه محتویات واکسن نمایشی چیزی جز آب نبوده، سعی کردند نمایشی ساختگی از بی اعتمادی مردم نسبت به واکسن ایرانی و افزایش تقاضا برای دریافت واکسن آمریکایی را به نمایش بگذارند.

بیانات روشنگرانه رهبر معظم انقلاب در ممنوعیت واردات واکسن های انگلیسی و آمریکایی و بی اعتمادی به انان، آب سردی بر پیکر بی جان مدعیان تکنولوژی بود بنابراین تلاش کردند تا این تصمیم را ناشی از نادیده انگاشتن حق حیات و سلامت میلیون ها انسان جلوه دهند و در این میان از سابقه سیاه آمریکا، غرب در به بازی گرفتن سلامت مردم در کشورهای جهان سوم و همچنین واردات خون های آلوده به ایدز توسط فرانسه به ایران، سخنی به میان نیاوردند در حالی که این کشور هرگز از ایران عذرخواهی نکرده و غرامتی هم پرداخت نکرد اما مردم ما این حوادث را هرگز فراموش نمی کنند.

دانشمندان ایرانی در شرایط سخت تحریم توانسته اند به دانش پزشکی ساخت واکسن کرونا دست پیدا کنند و این موضوع کاری بسیار ارزشمند و قابل احترام است و به زودی جهان شاهد نتایج موفقیت آمیز و افتخار آفرین این دستاورد بزرگ دانشمندان ایرانی خواهد بود، بسیاری از کاربران توییتر در حمایت از دستور رهبری یادآور شدند که این دستور رهبر انقلاب بیانگر اهمیت امنیت و سلامت مردم کشور برای ایشان است چرا که عقبه تاریخی آمریکا و انگلیس برای کمک به ایران پیامدی جز نیرنگ و حیله نداشته است و حرف های اخیر رهبرمان گواه این موضوع است که باید نگاه ما به توانمندی های داخلی کشور باشد چرا که تحریم کنندگان دیروز دارو هرگز دلسوز مردم ایران نیستند و اجازه نخواهیم داد جان مردم ما دست مایه آزمایش واکسن های خارجی آلوده شود.

به قلم طیبه سرگزی
مدرس سواد رسانه ای شهرستان زاهدان


انتهای پیام/


#‌اخبار #‌سیستان_و_بلوچستان
منبع: عصرهامون


تبلیغات

مطالب مرتبط

استفاده از کارت بانکی به جای اسکناس یکی از توصیه‌های بهداشتی مهم برای جلوگیری از ابتلا به کووید-۱۹ است، اما ممکن است آلوده باشد که باید ضدعفونی شود.

لحظاتی پیش

دربی ۹۴ نیز مثل دربی ۹۳ بدون حضور تماشاگر و مثل دو دربی قبلی با نتیجه تساوی ۲-۲ به پایان رسید تا فاصله امتیازی استقلال و پرسپولیس در جدول حفظ شود.

12 دقیقه پیش

برنامه برون مرزی«شماو سحر» میزبان مشاورعالی بنیادبین المللي فرهنگی وهنری امام رضا(ع) ودبیرجشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی خواهد بود.

14 دقیقه پیش

دربی 94 در نیمه دوم، روند پر استرسی داشت.

یک ربع پیش

​نائب رییس هیات مدیره شرکت بورس تهران با اشاره به لغو نرخ‌گذاری دستوری فولاد، گفت: حضور پرقدرت مردم در بازار سرمایه این ظرفیت را ایجاد می‌کند تا با دلسوزی نمایندگان محترم قوانین تنش افرین برای بازار اصلاح شود.

نیم ساعت پیش

کارگاه‌های آموزشی با موضوع «کودک و محلات دوستدار کودک» ویژه مدیران و کارکنان ادارات آموزش‌ های شهروندی مناطق ۲۲ گانه با هدف یکسانسازی و وحدت رویه در اجرای طرح محلات دوستدار کودک برگزار میشود.

نیم ساعت پیش

رئیس جمهور، شکست و سقوط دولت ترامپ در آمریکا را نشانگر عدم پایان خوب قلدرمآبی، نژادپرستی و زیر پا گذاشتن قانون در دنیا دانست و تاکید کرد که این روزها در واقع پایان یک دولت نیست بلکه شکست سیاستِ فشار حداکثری و تروریزم اقتصادی علیه یک ملت بزرگ است.

نیم ساعت پیش

معاون استان‌ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون انتقال تجربیات واحدهای برتر را در ارتقای عملکرد شعب تأثیرگذار دانست.

نیم ساعت پیش

جلسه هماهنگی کارورزی برای دانش‌آموختگان بخش نظری دوره نهم تربیت مربی مهارت‌های ذهنی آکادمی ملی المپیک صبح امروز در سالن شماره 2 استاد فارسی این مجموعه و با حضور کارورزان و ناظران آنها برگزار شد.

نیم ساعت پیش

مبین علی میر گفت: از ابتدای امسال میزان صادرات از بازارچه های مرزی استان بیش از 950 هزار تن بوده است که این حجم با توجه محدودیت های بیماری کرونا یک رکورد محسوب می شود.

1 ساعت پیش

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اظهارات سرمربی استقلال گفت: در انتهای مسابقات لیگ جام می‌دهند نه الان.

1 ساعت پیش

هفته گذشته یکی از مصوبات خودرویی کمیسیون تلفیق مجلس با سروصدای زیادی همراه شد، مصوبه‌ای که اعضای کمیسیون تلفیق خیلی مایل به اظهار نظر در مورد آن نبودند. واردات خودروی دست دوم از مناطق آزاد و پیش‌بینی درآمد ۱۰ هزار میلیاردی مصوبه‌ای بود که با بهت و حیرت بسیاری از فعالان خودرو و واردکنندگان روبه‌رو شد.

1 ساعت پیش

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با پیروزی ارزشمند خارج از خانه برابر نساجی، جای استقلال را در صدر جدول رده بندی گرفت.

1 ساعت پیش

قم-سخنران حرم بانوی کرامت گفت: خداوند دختری به نبی خدا عطا کرد به نام فاطمه (س)که مهم‌ترین برکت این بانو پا برجا ماندن تشیع در دنیاست و به‌طورقطع می‌توان گفت: اگر ایشان نبودند امروز از تشیع اثری نبود.

1 ساعت پیش

معاون اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی از توزیع غذای نذری توسط خدام بارگاه رضوی در ایام فاطمیه خبر داد.

1 ساعت پیش