راهبرد معاصر |
۱ هفته پیش

رژیم صهیونیستی منزل یکی از رهبران مقاومت را محاصره کرد راهبرد معاصر

رژیم صهیونیستی سه شنبه شب با حمله به اردوگاه جنین، منزل یکی از رهبران گردان‌های الاقصی را محاصره کرد و با نیرو‌های مقاومت به شدت درگیر شد.

به گزارش راهبرد معاصر؛ جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی امشب اردوگاه جنین را هدف حملات خود قرار دادند و به گزارش المیادین، محوطه اردوگاه هدف حمله قرار گرفت.

المیادین در ادامه گزارش داد که نظامیان صهیونیست پس از حمله به اردوگاه جنین، منزل «محمد ابوالبهاء» از فرماندهان گردان‌های الاقصی در اردوگاه جنین را محاصره کردند.

در همین حال، گردان سرایا القدس-شاخه نظامی جهاد اسلامی- اعلام کرد که اطراف منزل محاصره شده در اردوگاه جنین، هدف تیراندازی شدید و پرتاب بمب‌های انفجاری قرار گرفت.

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که بر اثر تیراندازی نظامیان صهیونیست به سوی بیمارستان دولتی جنین، یک فلسطینی به شهادت رسیده و ۱۰ نفر دیگر مجروح شدند.

از طرفی، نیرو‌های مقاومت فلسطین یک فروند کوادکوپتر رژیم صهیونیستی را بر فراز آسمان جنین هدف قرار داده و سرنگون کردند. / ایسنا#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در مراسمی به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی، از آتش‌نشانان برتر شهرداری سمنان تجلیل شد.

یک ربع پیش

گروگان‌گیری و قدرتنمایی اشرار مسلح با ورود به موقع و مقتدرانه نیروهای ویژه (نوپو) با هلاکت یک شرور و دستگیری ۲ شرور دیگر به پایان رسید.

یک ربع پیش

حالا فصل ترشی از راه رسیده است ، یک ترشی خاص و متنوع کنار غذایتان جذاب است. پس برای تهیه ترشی انار همراه ما باشید.

13 دقیقه پیش

۷۶ بیمار سیستیک فیبروزیس یا CF در محدوده جغرافیایی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، بسته‌های حمایتی دارویی و درمانی دریافت می‌کنند.

14 دقیقه پیش

تعدادی از دفاتر انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل سراسر کشور، در نامه به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستار الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول شدند.

14 دقیقه پیش

فرمانده انتظامی مهدیشهر از دستگیری سارقان سیم و کابل و اماکن خصوصی در این شهرستان خبر داد.

یک ربع پیش

رییس کل دادگستری کرمان گفت: برای اولین بار همایشی یک روزه با شش کارگروه در دستگاه قضایی استان برگزار شده است.

یک ربع پیش

برنامه سلامت دهان و دندان دانش آموزان ۶ تا ۱۴ ساله با همکاری اداره کل آموزش پروش آغاز شد.

یک ربع پیش

معاون عمرانی استاندار کردستان گفت: تعارض منافع، بخشی نگری بین دستگاهی، ضوابط ومقررات متناقض مشکل اصلی تامین مسکن ملی است.

14 دقیقه پیش

بیشتر...