شما نیوز |
۲ هفته پیش

مرد متجاوز قاتل یک بسیجی از آب درآمد دختر جوان دوست پسرش را لو داد twitter cd3333 twitter cd3333 linkedin 161 rss

مرد متجاوز قاتل یک بسیجی از آب درآمد| دختر جوان دوست پسرش را لو داد
آنچه دیگران می خوانند:
  • قیافه واقعی سلمان نون خ در واقعیت همه را متحیر کرد | قیافه کاظم نوربخش در واقعیت یک جنتلمن است

  • غمبار ترین پست اینستاگرام همسر رضا داوود نژاد | جگرسوز ترین پست اینستاگرامی غزل بدیعی

  • مازیارلرستانی در کنار منوچهر هادی پیداش شد | این عکس مازیار لرستانی خبر از کار جدید می‌دهد

  • موتور سواری بهنوش بختیاری سوژه عکاسان شد | کی فکرشو میکرد بهنوش بختیاری موتور سواری بلد باشه ؟

  • عکس | استایل دلربا نگین معتضدی | تغییرات خانم بازیگر سریال‌های رمضانی همه را انگشت به دهان کرد

    عکس | استایل دلربا نگین معتضدی | تغییرات خانم بازیگر سریال‌های رمضانی همه را انگشت به دهان کرد

به گزارششمانیوز،پرونده های تجاوز به عنف‌ بخش مهمی ازاخبار حوادثرا تشکیل می‌دهند. اواخر اسفند سال گذشته مرد میانسالی به کلانتری 132 نبرد رفت و راز جنایت سیاهی را برملا کرد. مرد میانسال زمانی که در مقابل افسر کلانتری قرار گرفت، گفت: از همسر اولم دختر 18 ساله‌ای به نام مهسا دارم که با مادرش در شهرستان زندگی می‌کند. من مدتی بعد از جدایی، با زن دیگری ازدواج کردم. دخترم مهسا یک شب به خانه من در تهران آمد اما چون همسر دومم میهمان داشت، از دخترم خواستم که به خانه مادرم برود و آنجا بماند.

به نوشته روزنامه ایران او ادامه داد: این در حالی بود که مادرم خانه نبود و کلید خانه‌اش را به دخترم دادم که راحت باشد. روز بعد وقتی به خانه مادرم رفتم تا دخترم را ببینم ناگهان مهسا را دیدم که ناراحت روی زمین نشسته و گریه می‌کند. علت را که پرسیدم، دخترم راز جنایتی سیاه را برملا کرد. او گفت با پسری به نام شهروز آشنا شده و مورد تعرض قرار گرفته، از شنیدن این حرف شوکه شدم و حالا از شما می‌خواهم که او را دستگیر کنید.

به دنبال اظهارات مرد میانسال و پس از هماهنگی‌های قضایی، شهروز بازداشت شد، اما در تحقیقات مدعی شد که به مهسا تعرض نکرده و با دختر جوان با رضایت خودش ارتباط داشته است.

مهسا در برابر اظهارات شهروز گفت: مدتی قبل در فضای مجازی با او آشنا شدم و شهروز به من پیشنهاد ازدواج داد. زمانی که برای دیدن پدرم به تهران آمدم، چند باری او را دیدم و وقتی فهمید که در خانه مادر بزرگم تنها هستم، از من خواست برای صحبت در رابطه با آینده‌مان به خانه مادربزرگم بیاید. من هم قبول کردم اما او به من قهوه مسمومی داد که با خوردن قهوه از هوش رفتم و به من تعرض کرد.

او ادامه داد: شهروز روحیه و اخلاق عجیب و خشنی دارد. حتی در این مدت قصد داشتم رابطه‌ام را با او بهم بزنم اما از ترس تهدیدهایش به رابطه ادامه دادم. او شب چهارشنبه‌سوری با ساختن بمب‌های دست‌ساز و پرتاب آنها، برای مردم مزاحمت ایجاد می‌کرد. یکبار که به او گلایه کردم و گفتم این چه رفتاری است، گفت این کارها که چیزی نیست من و دوستانم در اغتشاشات سال 1401 یک بسیجی را در خیابان پیروزی با چاقو به قتل رساندیم.

به دنبال اظهارات دختر جوان و بررسی‌های تیم پلیسی مشخص شد، فردی که شهروز مدعی بود با چند نفر از اوباش او را به شهادت رسانده، یک بسیجی به نام پوریا احمدی است که اواخر شهریور سال 1401 وقتی همراه چند نفر از دوستانش از هیأت عزاداری بیرون آمد در یکی از خیابان‌های پیروزی متوجه شد اغتشاشگران با آتش روشن کردن وسط خیابان برای مردم مزاحمت ایجاد کرده‌اند، اما وقتی سعی داشت با کمک دوستانش وضعیت را کنترل و امنیت را به محل برگرداند ناگهان چند نفر با چاقو، قمه و شمشیر به جانش افتادند و او را زخمی کردند. بلافاصله بدن نیمه‌جان پوریا به بیمارستان منتقل شد اما تلاش کادر درمان بعد از 12 روز به نتیجه نرسید و پوریا به علت شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

بدین ترتیب کارآگاهان جنایی با بررسی تصاویر و تحقیق در جزئیات پرونده، تصاویر شهروز را در زمان شهادت پوریا احمدی به دست آوردند.

با به دست آمدن تصویر متهم جوان در میان عاملان اغتشاشات مرگبار، پسر جوان این‌بار ادعای دیگری مطرح کرد: من در درگیری بودم اما او را به قتل نرسانده‌ام و دختر جوان به خاطر انتقامگیری از من چنین اظهاراتی دارد.

تحقیقات از شهروز در رابطه با شهادت پوریا احمدی از سوی تیم جنایی ادامه دارد. پرونده وی از جنبه رسیدگی به موضوع تعرض نیز به دادگاه کیفری یک تهران فرستاده خواهد شد.#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

امام جمعه اردبیل گفت: تعدادی از مجموعه های تولیدی به بهانه بالا رفتن دستمزدها و حقوق کارگران، قیمت‌ها را خیلی بالاتر از معمول افزایش داده‌اند که ضرورت دارد دستگاه‌های نظارتی دخالت کنند.

8 دقیقه پیش

نمازگزاران بوشهری پس از اقامه نماز جمعه با شرکت در یک راهپیمایی باشکوه ضمن حمایت از مردم مقاوم و مقتدر غزه از پاسخ موشکی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تشکر کردند.

یک ربع پیش

وقتی فرزاد حسنی درباره خوشبختی صحبت میکنند در ادامه مشاهده خواهیدکرد.

یک ربع پیش

سخنگوی شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: صبح امروز بر اثر سقوط یک دستگاه جرثقیل در اسکله پتروشیمی رازی ۲ نفر فوت و چهار نفر مجروح شدند.

13 دقیقه پیش

جزئیات جدید از افزایش حقوق ایثارگران را در این خبر بخوانید. این افزایش حقوق کی و چگونه اعمال می‌شود.

14 دقیقه پیش

امام جمعه موقت خرم‌آباد گفت: سپاه با حمله به این غده سرطانی، دل ملت‌های جهان اسلام را شاد کرد.

13 دقیقه پیش

استقلال ۳ سال قبل در فروردین سال ۱۴۰۰ با نتایج خوب خود هوادارانش را امیدوار کرده بود.

9 دقیقه پیش

عباسیان توسط هلاکوخان مغول نابود شدند؛ در دوران تاریک 500 ساله آنها انحراف‌هایی نظیر علنی شدن فسق و بی بند و باری و عدم توجه به اخلاق ایجاد و شدید‌ترین خشونت‌ها علیه بنی‌هاشم اعمال شد.

یک ربع پیش

مدیرکل هواشناسی فارس از ورود سامانه بارشی جدیدی از عصر امروز، ۳۱ فروردین به استان خبر داد.

10 دقیقه پیش

بیشتر...