خبرگزاری ایسنا |
4 روز پیش

ظرفیت های گردشگری کردستان به درستی معرفی شود ایسنا

ظرفیت‌های گردشگری کردستان به‌ درستی معرفی شود

ایسنا/کردستانمدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان، گفت: ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های گردشگری استان به‌ درستی در سطح کشور و جهان معرفی شود.

یعقوب گویلیان در جلسه‌ای که با حضور نمایندگان انجمن‌های حرفه‌ای بخش خصوصی استان برگزار شد، اظهار کرد: این استان دارای گنجینه‌ای ارزشمند از فرهنگ، هنر، آیین‌ها و سنت‌هایی می‌باشد که نیازمند نگاه ویژه و نوینی است تا بتواند این ظرفیت‌ها را به‌درستی به مردم ارائه دهد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان، با بیان اینکه خوشبختانه روند ورود گردشگران به استان افزایش یافته است، افزود: ضرورت دارد با همکاری انجمن‌های بخش خصوصی تدابیر لازم برای استقبال و ارائه خدمات مطلوب و شایسته به گردشگران داخلی و خارجی اتخاذ شود.

وی با تاکید بر هم‌افزایی و هم‌گرایی بخش دولتی و خصوصی برای توسعه گردشگری، عنوان کرد: حضور قدرتمند و پررنگ بخش خصوصی می‌تواند در رشد و توسعه گردشگری استان و اعتلای بیش از پیش آوازه دیار مهمان‌نوازان در سطح ملی و بین‌المللی نقش ویژه‌ای داشته باشد.

گویلیان، یادآور شد: امیدواریم تعامل مناسب مابین بخش دولتی و خصوصی، موجبات ارائه خدمات مناسب و رضایت‌مندی مسافران و گردشگران به استان را فراهم کند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جلسه بررسی ساختمان‌های ناایمن سطح منطقه 5 با حضور شهردار منطقه، امیرزاده جانشین دادستانی ناحیه 5 تهران و سایر اعضای تخصصی کمیته برگزار شد و در این جلسه بر برخورد قاطع با مالکان ساختمان‌های ناایمن تأکید شد.

3 ساعت پیش

رئیس جریان الصدر عراق با انتقاد از اقدام رئیس جمهور این کشور در عدم امضای قانون جرم‌انگاری سازش با رژیم اسرائیل، آن را مایه شرم‌ساری عراقی‌ها دانست.

3 ساعت پیش

جانشین معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: قرار است یارانه نقدی در قالب یک پلتفرم و بستر، به کالابرگ تبدیل شود و مردم با مراجعه به فروشگاه‌ها بتوانند کالاها را خریداری کنند که خوشبختانه کارهای آن تا حد خوبی پیش رفته است.

4 ساعت پیش

وزیر ارتباطات گفت: تاکنون یک میلیون سیم کارت ویژه کودک عرضه شده و مورد استقبال قرار گرفته است. این مدل از سیم کارت دارای محدودیت دائمی و لیست‌های سفید دائمی است.

4 ساعت پیش

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان سیستان و بلوچستان گفت: آنچه که در شرایط فعلی مشخص است اجرای کامل متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان است.

4 ساعت پیش

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال از مدیران این باشگاه برای تمدید قرارداد مهلت خواسته است.

3 ساعت پیش

اعزام کاروان‌های دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی غرب کشور از 10 تا 15 تیر انجام می‌شود.

3 ساعت پیش

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 2 نوجوان 9 و 11 ساله جیب‌بر در متروی تهران حین سرقت خبر داد و گفت: از متهمان یک دستگاه تلفن همراه سرقتی کشف شد.

3 ساعت پیش

سجاد شهباززاده مهاجم تیم فوتبال استقلال از بازگشت به این تیم ابراز خوشحالی کرد.

4 ساعت پیش

بیشتر...