ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

جدال های مرگ زندگی بارسا برای کسب سهمیه ورزش سه

برابر رقبای مستقیم و دور از خانه

جدال‌های مرگ و زندگی بارسا برای کسب سهمیه!

بارسلونا چهار بازی بسیار دشوار بیرون خانه برابر چهار رقیب بالانشین دارد که می‌تواند در نبرد برای دوم شدن و کسب سهمیه کلیدی باشند.

جدال‌های مرگ و زندگی بارسا برای کسب سهمیه!

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه در این مقطع از لیگ دیگر مشخص نیست که آیابارسادر خانه و در مونتجوئیک (سه شکست و یک تساوی در سیزده بازی) قابل اعتمادتر است یا به عنوان میهمان (بارسا تنها تیم بدون شکست است، اما با 5 تساوی در یازده بازی)، باید گفت که چهار بازی دور از خانه کلیدی در انتظار بارسا خواهد بود که برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان و قطعی کردن رتبه دوم اهمیت بالایی دارند.

1990283

اتلتیک بیلبائو،اتلتیکو،رئال مادریدوخیرونا، چهار رقیب مستقیم، در ورزشگاه‌های خود منتظربارساهستند.

علاوه بر اینهابارسادو بازی سخت دیگر در بیرون خانه برابر سلتا (شنبه بعد) و کادیز دارد چرا که هر دو برای فرار از سقوط می‌جنگند. از هشت بازی بیرون خانه بارسا، دو بازی برابر آلمریا (هفته 36) و سویا (هفته 38) در هفته‌های پایانی می‌توانند ساده‌تر باشند اگر آلمریا سقوطش قطعی شده باشد و سویا نیز ماندنی شدنش.

1990410

و اما 4 بازی کلیدی دور از خانه

بارساسه هفته دیگر (13 یا 14 اسفند) به زمین بیلبائو خواهد رفت. بارسا اخیرا در سن مامس با شکست 4-2 از اتلتیک با کوپا دل ری وداع گفت. دو هفته بعد از این بازی بارسا میهماناتلتیکواست و 21 آوریل نیز باید به زمین رئال برود. بارسا در هفته 34 نیز میهمان تیم شگفتی‌ساز خیرونا خواهد بود.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رودریگو لیناس، مربی دروازه بان های تیم یونیون سانتافه آرژانتین، در حال مهار توپی که در جریان بازی به سمت نیمکت آمد خودش را مصدوم کرد.

نیم ساعت پیش

آيا بهتر نيست كامران قاسمپور با توجه به شرايط وزنى يورش به سومين طلاى ٩٢ كيلوگرم جهان را در دستور كار قرار دهد؟

2 ساعت پیش

پیروز قربانی امیدوار است مشکلات بین جواد نکونام و علی خطیر حل شود تا استقلال بتواند روند مثبت خود را در لیگ برتر حفظ کند.

2 ساعت پیش

در برنامه فوتبال برتر سند واگذاری پرسپولیس به تامین اجتماعی به خاطر بدهی دولت به این سازمان لو رفت.

نیم ساعت پیش

علی چینی، ستاره سابق استقلال، مدتی است که با بیماری دست و پنجه نرم می‌کند.

نیم ساعت پیش

با وجود همه ناامیدی‌ها تن‌هاخ در صد بازی نخست خود توانست 59 درصد پیروزی را ثبت کند.

2 ساعت پیش

دولت در این 20 سال توان واگذاری این دو باشگاه را ندارد، همیشه جرقه‌هایی در خصوص واگذاری‌شان زده می‌شود اما هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

نیم ساعت پیش

پرسپولیس در اولین بازی‌اش در جام حذفی کار دشواری نداشت.

1 ساعت پیش

آرنه اسلوت، سرمربی فاینورد، گفت که اگر در لیست رؤسای بایرن برای سرمربیگری این تیم قرار داشته باشد برایش خوشحال کننده است.

2 ساعت پیش

بیشتر...