اکونا پرس |
۱ هفته پیش

عملیات تراش روکش مکانیزه آسفالت معابر اصلی منطقه۳ ادامه دارد

عملیات تراش و روکش مکانیزه آسفالت معابر اصلی منطقه۳ ادامه دارد

با هدف ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، تراش و روکش آسفالت معابر و خیابان‌های منطقه ۳ به صورت گسترده در حال اجراست

عملیات تراش و روکش مکانیزه آسفالت معابر اصلی منطقه۳ ادامه دارد
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی شهرداریمنطقه ۳، فرزاد فرهادیان معاون فنی و عمرانی اظهار داشت: ۱۶ هزار و ۵۰۰ تن آسفالت بصورت مکانیزه، دستی و لکه گیری در معابر آرارات، امداد، محسن نیا، عین آبادی، تابان، ستاری، هدایت، یزدانیان، بهمن، صادقی و ..... انجام شده است. معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۳ با بیان اینکه در این طرح، عملیات روکش آسفالت با رعایت اصول فنی و زیرسازی‌های لازم و با کیفیت مطلوب انجام شد ابراز داشت:روان‌سازی تردد شهروندان، ارتقای کیفی، بهسازی معابر و مناسب‌سازی محیط، سیما و منظر شهری از اهداف این طرح می باشدفرهادیان رفع نیاز شهروندان را از اولویت مدیریت شهری برشمرد و افزود: در طرح نهضت آسفالت، بسیاری از معابر اصلی و فرعی بهسازی می شوند.معاونفنی و عمرانیشهرداریمنطقه ۳ یکی از عوامل بهبود زیرساخت های معابر شهری را ارتقای کیفیت آسفالت دانست و افزود: اجرای برنامه های عمرانی و فنی اعم از روکش آسفالت، ترمیم نوارهای حفاری، رفع نقاط آبگیر، مرمت پلهای فلزی، هم سطح سازی دریچه ها و... از اولویت های اجرایی این منطقه می باشد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 4 تهران از بهسازی و مناسب سازی معابر این منطقه خبر داد و گفت: در سال گذشته بیش از 40…

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 4 تهران از بهسازی و مناسب سازی معابر محلی خبر داد و گفت: از ابتدای تیر ماه سالجاری…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیر اجرایی «انجمن بهداشت عمومی آمریکا» می‌گوید: سویه BA.۲.۸۶ کرونا که با نام مستعار «پیرولا» شناخته می‌شود، اگرچه سرعت شیوع بیشتری نسبت به برخی از سویه‌های قبلی دارد اما به نظر نمی‌رسد که قدرت بیماری‌زایی بیشتری هم داشته باشد.

نیم ساعت پیش

مهلت هنرمندان صنایع‌دستی استان سمنان برای ارسال آثار ویژه دریافت مهر اصالت ملی تا ۱۲ مهرماه تمدیدشد.

1 ساعت پیش

تحقیقات نشان می‌دهد گرگرفتگی و علائم مشابه آن می‌تواند از آلرژی‌های غذایی نیز ناشی شود. همچنین نوشیدنی‌های الکلی و کافئین‌دار همچون چای و قهوه عامل محرک به حساب می‌آیند.

1 ساعت پیش

در ویدئو زیر ، استعداد باور نکردنی پسر 4 ساله در بازی بیلیارد را مشاهده می نمایید .

1 ساعت پیش

دارنده دو نشان نقره کشتی جهان با اشاره به اینکه همچنان عده‌ای از او ایراد می‌گیرند، می‌گوید که امیرمحمد یزدانی مدل خودش است، نه کپی حسن یزدانی.

یک ربع پیش

پرسپولیس ایران و الدحیل قطر در جدالی از هفته دوم گروه E لیگ‌قهرمانان آسیا از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه به مصاف هم خواهند رفت.

1 ساعت پیش

شاگردان دیه‌گو سیمئونه هشتمین بازی خود در فصل جاری لالیگا را با کسب یک پیروزی خانگی پشت سر گذاشتند.

1 ساعت پیش

زهرا میزوجیان مادر شهید حسین سرباز میزوجی دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

1 ساعت پیش

عمل جراحی نفروکتومی کلیه در بیمارستان ولایت دامغان با موفقیت انجام شد.

1 ساعت پیش

بیشتر...