ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

دهقانی: اشکش انسان بامعرفتی بود اما...ورزش سه

کد خبر : 1866660 |05 بهمن 1401 ساعت 11:18 |15K بازدید |1دیدگاه

محکوم به بقا در لیگ هستیم

دهقانی: اشکش انسان بامعرفتی بود اما...

بازیکن جوان اما باتجربه نفت امیدوار است به کمک کادرفنی جدید بتوانند شرایط نفت را بهبود ببخشند.

دهقانی: اشکش انسان بامعرفتی بود اما...

به گزارش "ورزش سه"، به تازگی کادرفنینفت مسجد سلیماندچار تغییراتی‌ شده،ابراهیم اشکشاز این تیم رفته و رضا عنایتی جای او را گرفته است.

به همین بهانه به سراغ رضا دهقانی، بازیکن تیم نفت، رفتیم تا نظر این بازیکن را در خصوص تغییرات در کادر فنی نفت جویا شویم.

دهقانی در مورد این جابه‌جایی گفت: اشکش انسان با معرفت و پرتلاشی‌ بود ولی در شرایط خیلی سختی تیم را تحویل گرفت، بازی خانگی هم نداشت. متاسفانه نتوانستیم آن طور که باید نتیجه‌ بگیریم اما او زحمتش را کشید.

او در خصوص چرایی عدم نتیجه‌گیری نفت مسجد سلیمان ادامه داد: بچه ها از نظر روحی به هم ریخته‌اند و این مشکل فقط به دلیل نتیجه نگرفتن است. وقتی برای یک تیم این شرایط پیش می‌آید، سخت می‌تواند از آن عبور کند اما قطعا در ادامه فصل کاری می‌کنیم که دل هواداران شاد شود.

این بازیکن در خصوص هدایت نفت توسط رضا عنایتی عنوان کرد: عنایتی مربی بزرگی است و نیازی به تعریف من ندارد، امیدوارم با آمدنش نتایج خوبی بگیریم و شرایط به شکلی پیش برود که از این بحران خارج شویم. واقعا از این وضعیت خسته شده‌ایم و امیدواریم او برای ما خوش یمن باشد.

وی در رابطه با اینکه آیا نفت مسجد سلیمان در لیگ می‌ماند یا خیر، اظهار داشت: نمی‌خواهم وعده دروغین بدهم اما به هر حال‌ چهل و دو امتیاز و یک نیم فصل دیگر باقی مانده، ما باید هوادار را شکست دهیم و بعد از آن با پیکان بازی داریم، باید از آن هم امتیاز بگیریم چون پس از آن به مصاف استقلال و پرسپولیس خواهیم رفت. ما تمام تلاش خودمان را می‌کنیم که تیم را در لیگ برتر نگه‌داریم.

ما در برابر هوادار، محکوم به برد هستیم، در این دیدار هواداران‌مان هم در ورزشگاه حضور دارند، در واقع باید در مقابل چشمان آنها به پیروزی برسیم.

دهقانی که در تیم‌های بزرگی چون سپاهان، پرسپولیس و تراکتور بازی کرده، در مورد تجربه بازی در نفت مسجد سلیمان گفت: قطعا این یک تجربه متفاوت است، شرایط سخت بود اما نفت مسجد سلیمان تیم بزرگی به حساب می‌آید، من طی این سال‌ها مشورت درستی نگرفته‌‌ام و با دقت تیم انتخاب نکرده‌ام، الان جوان هستم اما با تجربه‌ شده‌ام و سعی می‌کنم با کیفیت کار کنم تا شرایطم‌ بهتر شود و از مدیران درخواست میکنم بیشتر به این تیم رسیدگی کنند چون واقعا حیف است که در پایان فصل به لیگ یک سقوط کند.

دهقانی در پایان اضافه کرد: من پنج، شش پیشنهاد داشتم، با مدیریت باشگاه و آقای عنایتی صحبت کردم، آنها اجازه ندادند که جدا شوم، با اینکه تمام پیشنهادهایم خوب بودند، ترجیح دادم که بمانم و در ادامه به نفت مسجد سلیمان کمک کنم.

نفت مسجد سلیماننفت مسجد سلیمان
رضا دهقانیرضا دهقانی
لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران
ابراهیم اشکشابراهیم اشکش
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

نفت مسجد سلیماننفت مسجد سلیمان

مشاهده برنامه و نتایج نفت مسجد سلیمان، بازی بعدی نفت مسجد سلیمان و ویدئو خلاصه بازی های نفت مسجد سلیمان#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...