راهبرد معاصر |
4 روز پیش

تدارک شهرداری برای ترافیک مهر ماه پایتخت راهبرد معاصر

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه۶ از طرح‌ها و تمهیدات ویژه ترافیکی همزمان با فصل بازگشایی مدارس در قالب طرح استقبال از مهر خبر داد.

به گزارش راهبرد معاصر. علیرضا صادقی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه۶ جزئیات اقدامات و برنامه‌های استقبال از ماه مهر و ایام بازگشایی مدارس، به صورت مدرسه محور را در دوبخش مهم ترافیکی و حمل و نقلی را تشریح کرد و افزود: ایمن سازی، آشکار سازی و همسان سازی معابر مطابق با دستورالعمل‌های ابلاغی و برنامه عملیاتی ایمنی حمل و نقل دانش آموزان بوسیله اجرای گذرگاه‌های عرضی ایمن عابر پیاده، آشکار سازی سرعت گاه‌ها بوسیله رنگ آمیزی، اصلاح هندسی نقاط دارای گره ترافیکی و پر خطر و همچنین ایجاد مسیر امن تردد جهت دانش آموزان در دستور کار این معاونت قرار گرفت.

معاون شهردار منطقه ادامه داد: به علت بازگشایی مراکز آموزشی و افزایش بالای تقاضای سفر درون شهری، ایمن سازی معابر بوسیله نوسازی المان‌های ترافیکی، ایمن سازی گاردریل بزرگ راهی، تعویض کاشن تانک تقاطع ها، نصب تابلو‌های عبور دانش آموز، اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز، رنگ آمیزی محوری و عرضی در معابر منتهی به مدارس از اقدامات حوزه حمل و نقل و ترافیک این منطقه می‌باشد.

صادقی بخش همچنین از تمهیدات ویژه برای رفع گره‌های ترافیکی در سه نقطه منتخب از معابر منطقه خبر داد و گفت: استفاده از ظرفیت پلیس خدوم راهور جهت روان‌سازی ترافیکی در معابر دارای حجم ترافیکی بیشتر در دستور کار این معاونت قرار دارد.

معاون شهردار منطقه، با اشاره به ابعاد گسترده عملیات اجرایی طرح استقبال از مهر ۱۴۰۲ در سطح منطقه شش، از ادامه طرح مذکور تا نیمه مهر ماه خبر داد./ باشگاه خبرنگاران#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس جمهوری چچن با انتشار ویدئویی به گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای درباره وضعیت جسمانی‌ و ابتلایش به بیماری سخت پایان داد.

نیم ساعت پیش

یک ضارب با استفاده از اسلحه گرم در محله‌ای مسکونی در ایالت ویرجینیا شروع به تیراندازی کرده و منجر به زخمی شدن ۵ تن از جمله ۴ کودک شده است.

یک ربع پیش

مرد شماره یک شطرنج ایران با اشاره به اینکه اگر بتواند سطح بهتری از خود به نمایش بگذارد شانس کسب مدال در بازی‌های آسیایی است، گفت: امروز در مسابقه اول خود از شکست نجات یافتم.

نیم ساعت پیش

طبق بخشنامه رئیس سازمان مالیات، مهلت بخشودگی جرایم مالیاتی حداکثر تا پایان مهر ماه ۱۴۰۲ تمدید شد.

نیم ساعت پیش

شورای امنیت ملی ارمنستان بعد از ظهر امروز (یکشنبه) از ناکام گذاشتن تلاشی برای به دست گرفتن قدرت در این کشور خبر داد.

نیم ساعت پیش

بخش دیگری از طرح توسعه سواحل مکران با انعقاد تفاهم نامه همکاری میان وزیر جهاد کشاورزی و نماینده ویژه رییس‌جمهور و دبیر شورای عالی توسعه سواحل مکران در یک قدمی اجرا قرار گرفت.

نیم ساعت پیش

وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: در روزهای اخیر طی سلسله عملیات‌هایی همزمان در استان‌های تهران، البرز و آذربایجان غربی، چندین پایگاه و خانه‌ی تیمی تروریست‌ها را مورد حمله قرار داده و ۲۸ نفر از اعضای شبکه‌ی تروریستی مذکور را بازداشت کردند. منبع: فارس

نیم ساعت پیش

سازمان فضایی کشور با انتشار تصاویر ماهواره‌ای از آتش‌سوزی گسترده در تالاب هویزه عراق و حرکت دود آن به سمت خوزستان خبر داد.

یک ربع پیش

نیت کن و از باب المهدی اذن دخول بخوان. وارد حرم شو... فقط یادت باشد در این مکان پدری 28 ساله از دنیا رفته است. وقتی روی فرش حرم نشستی به این فکر کن که عربها رسمی دیرینه دارند که هر کس روی فرش خانه پدری شان بنشیند برایشان حرمت دارد و دست خالی ردش نمی کنند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...