ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

افشاگری همسر ستاره سابق سیتی از انتقال به عربستان ورزش سه

افشاگری همسر ستاره سابق سیتی از انتقال به عربستان

تیلور وارد، همسر ریاض محرز، اعلام کرد که چگونه از تصمیم جدایی همسرش از منچسترسیتی و انتقال به الاهلی عربستان ناراحت شده است.

افشاگری همسر ستاره سابق سیتی از انتقال به عربستان

به گزارش "ورزش سه"، انتقالریاض محرزبه عربستان سعودی در تابستان گذشته شوک بزرگی برای هواداران فوتبال بود، اما هیچ‌کس بیش از تیلور وارد، همسر او تحت تاثیر قرار نگرفته است.

این مدل 26 ساله در مستند جدیدی که از او منتشر شده گفته چطور پس از اعلام خبر انتقال به عربستان توسط همسرش شوکه شده و اشک ریخت.

برنامه «Married to the Game» قرار است جزئیات نقل مکان این زوج به عربستان سعودی را نشان دهد و ماجرای زندگی آن‌ها در این کشور را به تصویر بکشد.

1990477

وارد درباره ویدیویی که از گریه کردن او منتشر شده، به دیلی میل گفت:"من مدام آن را در رسانه‌های اجتماعی می‌بینم. تمام آن هفته واقعاً مثل یک بحران احساسی بود. این یک شوک بزرگ بود و من مطلقاً هیچ ایده‌ای نداشتم. در یک روز برنامه‌ریزی می‌کردیم که ریاض به تمرینات پیش فصل سیتی برگردد و بعد همان شب قرار شد به عربستان برویم. من تمام این حرکت را برنامه‌ریزی می‌کردم. فکر می‌کنم در آن زمان بسیار طاقت‌فرسا بود و شوک بزرگی بود چون اصلاً برای آن آماده نبودم. ریاض مستقیما سر بحث رفت و اصل مطلب را گفت. ریاض اینطور است که "همین است، حالا باید از پس آن بربیایی"، در حالی که من احساساتی‌تر هستم."

وارد درباره تصمیم ناگهانی ریاض محرز برای انتقال به الاهلی عربستان گفت:"در آن زمان در تعطیلات بودیم و صحبت‌هایی در مورد این انتقال وجود داشت. ریاض چند سال از قراردادش با سیتی باقی مانده بود و واقعاً در آنجا راحت بود. هر مکالمه‌ای بین ما مثل این بود که "ما هنوز جدا نمی‌شویم، این چیزی است که چند سال دیگر در نظر خواهیم گرفت." من شنیده بودم که شایعاتی وجود دارد اما هرگز آن را جدی نمی‌گرفتم. یک روز در حالی که من در ساحل نشسته بودم به من زنگ زد و گفت: "من دارم از باشگاه جدا می‌شوم و فردا می‌رویم، همین". من تلفن را قطع کردم و فقط اشک ریختم. مدام با خودم فکر می‌کردم که "باورم نمی‌شود که دارد این اتفاق می‌افتد". خیلی سریع اتفاق افتاد، ما فرصت نداشتیم با همه خداحافظی کنیم. او در روزی که تمرینات را شروع کرده بود می‌خواست سیتی را ترک کند."

او در مورد زندگی در عربستان سعودی گفت:"تاکنون، تجربه شگفت‌انگیزی بوده است. شرایط بسیار متفاوتی است. اینجا تفریحات بیشتر است و همینطور ساکت‌تر و آرام‌تر است، منچستر شهر بسیار شلوغی است. من بیشتر از همه حسرت ندیدن دوستان و خانواده‌ام را دارم. شما نمی‌توانید عربستان را با انگلیس مقایسه کنید. هیچ چیز آنجا مانند اینجا نیست. من تا الان از حضور در عربستان لذت برده‌ام، فقط احساس می‌کنم در تعطیلات هستم، هنوز احساس نمی‌کنم به اینجا نقل مکان کرده‌ام."#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

توماس گراوسن، ستاره سابق رئال مادرید، مدعی شده است که از تیم‌های مدنظر زین الدین زیدان برای بازگشت به فوتبال خبر دارد.

1 ساعت پیش

دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، می‌گوید اتلتیک بیلبائو با شایستگی آنها را شکست داده و به فینال جام حذفی رسیده است.

3 ساعت پیش

مارکوس رشفورد، ستاره منچستریونایتد، می‌گوید به‌خاطر ادامه حضورش در این تیم از پیشنهادی هنگفت گذشته است.

3 ساعت پیش

علی خطیر صبح امروز (جمعه) در محل حوزه انتخاباتی اهالی ورزش حضور یافت.

2 ساعت پیش

وزیر ورزش و جوانان گفت: نمایندگان مجلس می‌توانند به توسعه ورزش کشور کمک کنند.

2 ساعت پیش

حسن استکی پیشکسوت تیم فوتبال ذوب آهن به دلیل سکته مغزی درگذشت.

1 ساعت پیش

هافبک ایرانی جدید اورنبورگ مشغول تمرین در این تیم برای حضور در رقابت‌های رسمی است.

1 ساعت پیش

آنگه پوستکوگلو، سرمربی تاتنهام، موفق شد بالاتر از میکل آرتتا جایزه بهترین مربی سال را در مراسم جوایز فوتبالی لندن دریافت کند.

1 ساعت پیش

استقلال در ۳۹ بازی خانگی اخیر خود تنها یک‌بار شکست خورده است.

1 ساعت پیش

بیشتر...