خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

متلاشی مثل پرسپولیس خبرآنلاین

ایمان گودرزی؛حدود یک ماه از قهرمانی پرسپولیس در لیگ بیست و سوم گذشت. پس از قهرمانی سرخ ها اما خیلی چیز ها در باشگاه تغییر کرد. اوسمار در پرسپولیس نماند، بیرانوند فسخ کرد و ترابی و اسماعیلی فر بار خود را به سمت تراکتور تبریز بستند. شاید این اسامی بزرگ اکثر تیترهای رسانه ها را در دست گرفته باشند اما بلاتکلیفی در پرسپولیس ریشه عمیق تری دارد، برای درک بهتر به آخرین ترکیب پرسپولیس در لیگ بیست و سوم نگاهی بیاندازیم؛

علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه، گولسیانی، حسین کنعانی‌زادگان، مسعود ریگی،سروش رفیعی، مهدی ترابی، دانیال اسماعیلی‌فر، عبدالکریم حسن، اورونوف و آل‌کثیر

متلاشی مثل پرسپولیس!

از اسامی بالا اکنون فقط ریگی وضعیت مشخصی برای فصل بعد دارد و تقریبا اکثرا بازیکنان تیم قهرمان در بلاتکلیفی هستند.

بیرانوندمانند فصل گذشته چند روز پس از پایان مسابقات لیگ برتر، آپشن های قراردادش را بهانه کرد و با پرسپولیس فسخ کرد تا اولین جدایی غیر منتظره پرسپولسی باشد. گفته می شود بیرانوند پیشنهاداتی از تیم تراکتور و تیم والویک هلند دارد.

گولسیانیکه این روز ها به موجب درخشش در یورو احتمالا قیمتش بالا رفته، هنوز با این تیم بر سر مبلغ نهایی قرارداد برای تمدید به توافق نرسیده و او هم وضعیت نامشخصی دارد.

کنعانیبا اینکه یک فصل دیگر با سرخپوشان قرارداد دارد اما در روز های اخیر ساز ناسازگاری زده و هنوز پاسپورتش را برای حضور در اردوی هلند به باشگاه تحویل نداده است. این در حالیست که این مدافع روز گذشته به باشگاه رفته و با انگشتی استامپی از محل باشگاه خارج شد اما هوز علت این موضوع مشخص نیست و احتمالا این مدافع با افزایش مبلغ قراردادش در جمع سرخپوشان باقی خواهد ماند.

دانیالبعد از دو فصل حضور در اردوگاه سرخ، با انتشار یک پست از جمع پرسپولیسی ها جدا شدو به همراهمهدی ترابیراهی تراکتور تبریز شدند.

عبدالکریم حسنبعد از حل شدن مشکلات داخلی اش، این روز ها با پیشنهادات قطری مواجه شده و خودش هم بی میل به بازگشت خانه نیست اما مشکلش قراردادی است که با پرسپولیس دارد و احتمالا او هم با پرداخت یک رضایتنامه از جمع سرخ پوشان جدا خواهد شد.

مسعود ریگیبا توجه به عملکردش و با وجود یک فصل دیگر از قراردادش در این تیم باقی خواهد ماند.

سروش رفیعیهم از جمله بازیکنانی است که اکنون قرارداد ندارد اما احتمالا بعد از بازگشت از تعطیلات با پرسپولیس تمدید خواهد کرد.

اورونوفپیشنهاد چند میلیون دلاری از سوی تیم های متمول حاشیه خلیج فارس برای او رسید اما با توجه به اینکه یک فصل دیگر قرارداد دارد، احتمالا پرسپولیس به راحتی این بازیکن را از دست ندهد.

عالیشاهجز معدود بازیکنانی است که پرسپولیس ها نگرانی بابت تمدید قراردادش ندارند و این بازیکن هر ساله بدون حاشیه خاص، قراردادش را با سرخ پوشان تمدید می کند.

عیس آل کثیردر سالیان اخیر جز بازیکنانی بوده که برای تمدید قراردادش مشکلاتی وجود داشته، عیسی که انتقال ناموفق به سپاهان را در فصل گذشته تجربه کرد، احتمالا این فصل اشتباه فصل گذشته را تکرار نکند و با پرسپولیس برای تمدید به توافق برسد.

257 251#‌اخبار_ورزشی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

برخلاف شایعات مطرح شده میلاد محمدی با باشگاه استقلال توافقی انجام نداده و این بازیکن فصل آینده نیز در لیگ ترکیه به فوتبالش ادامه خواهد داد.

10 ساعت پیش

باشگاه پرسپولیس مذاکرات مثبتی با مدافع چپ پای استرالیایی یوپن بلژیک انجام داده است.

13 ساعت پیش

تمرین روز جمعه پرسپولیس با بازگشت سعید صادقی به جمع سرخپوشان همراه شد. 

13 ساعت پیش

شنیده می‌شود اردوی خارجی تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر به تعویق افتاده است.

11 ساعت پیش

علیرضا بیرانوند برای اولین بار در مورد حواشی این روزهای پیرامون انتقال خود صحبت می‌کند.

14 ساعت پیش

باشگاه پرسپولیس مذاکرات مثبتی با مدافع چپ پای استرالیایی یوپن بلژیک انجام داده است.

13 ساعت پیش

لامین یامال پس از درخشش در یورو 2024 به محبوبیت ویژه‌ای رسیده است.

12 ساعت پیش

لامین یامال پس از درخشش در یورو 2024 به محبوبیت ویژه‌ای رسیده است.

12 ساعت پیش

باشگاه پرسپولیس برای تقویت خط دروازه خود در انتظار پاسخ نهایی باشگاه گل‌گهر سیرجان است.

11 ساعت پیش

بیشتر...