خبرورزشی |
۱ هفته پیش

خبرورزشی گردی من پرسپولیسی هستم ولی از روی لجبازی با استقلال مذاکره کردم دیگر از پرسپولیس دلخور نیستم

محمد نوری کاپیتان اسبق پرسپولیس تابستان سال ۱۳۹۵ بازیکن تراکتور شده بود و به همین خاطر برای مدتی از پرسپولیسی‌ها ناراحت بود. او ۲۰ تیر همان سال در گفت‌وگو با خبرورزشی پیرامون بازی کردن زیر نظر امیر قلعه‌نویی در تراکتور گفت: من وقتی ۱۸ ساله بودم در تیم هما توپ می‌زدم و آقای قلعه‌نویی آن زمان سرمربی استقلال بود. امیرخان از همان زمان من را می‌خواست و مذاکراتی هم شد ولی درنهایت توافقی حاصل نشد. خوشحالم که حالا با ایشان کار می‌کنم. البته از بچگی پرسپولیسی بودم و در استادیوم آزادی این تیم را تشویق می‌کردم. اتفاقا یک سال پس از همان ماجرا و هنگامی که ۱۹ ساله شده بودم، آقای پروین من را برای پرسپولیس خواست ولی باشگاه هما رضایتنامه صادر نکرد. خیلی دلم نمی‌خواهد به گذشته برگردم و در مورد مذاکره‌ام با استقلال صحبت کنم شاید لجبازی در این ماجرا دخیل بود ولی وقتی کمی با خودم فکر کردم از این حرکت پشیمان شدم. به هر حال آدم در عصبانیت ممکن است تصمیمی بگیرد که بعدا پشیمان شود. خدا را شکر می‌کنم که این چند سال در خدمت پرسپولیس بودم و شرمنده هواداران نشدم.

نوری ادامه داد: شاید تا چند روز قبل از پرسپولیسی‌ها دلخور بودم اما حالا دیگر کوچکترین دلخوری از کسی ندارم چون باشگاه پرسپولیس و سرمربی آن تصمیم حرفه‌ای گرفت و من هم به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای باید تابع باشم.

خبرورزشی‌گردی| من پرسپولیسی هستم ولی از روی لجبازی با استقلال مذاکره کردم/ دیگر از پرسپولیس دلخور نیستم!#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

روز ۲۱ تیرماه یک خانواده اهل ایذه برای تفریح به حاشیه رودخانه کارون در روستای ده شیخ در بخش سوسن شهرستان ایذه رفته بودند که با توجه به بالا آمدن آب رودخانه، مادر و فرزند این خانواده دچار حادثه شدند.

1 ساعت پیش

وینگر سرخ ها دیروز بعد از مدت ها مصدومیت در تمرین این تیم حضور پیدا کرد.

2 ساعت پیش

باشگاه موهان باگان هند که علاقه مند به جذب گیورگی گولسیانی بود از خرید این بازیکن صرف نظر کرد.

1 ساعت پیش

مجریان شبکه من و تو که یک باز برای پیشگیری از تعطیلی این شبکه دست گدایی به سمت مردم دراز کرده بودند، مجددا کاسه گدایی‌شان را دست گرفتند.

یک ربع پیش

نگاهی به شرایط تمرینی تیم استقلال روزهای گذشته مشخص می‌کند این تیم هنوز نتوانسته تعداد نفرات کافی را برای برگزاری تمرینات خود گرد یکدیگر جمع کند. 

1 ساعت پیش

عباس عبدی در توییتی به انتقاد از شعار دهندگان در نماز جمعه علیه محمد جواد ظریف پرداخت.

2 ساعت پیش

در این ویدئو ، عکس العمل سریع پدرها برای نجات فرزندانشان را ببینید.

2 ساعت پیش

تلویزیون مرکزی چین گزارش داد که به دنبال بارش شدید باران، پل بزرگراهی در شمال غربی چین فرو ریخت و ۱۱ نفر کشته شده‌اند.

یک ربع پیش

یک کارشناس مذهبی در واکنش به زنجیرزنی دختران بی‌حجاب گفت: کسانی که مسئولند باید تدبیر کنند تا مردم به جان هم نیفتند.

1 ساعت پیش

بیشتر...