ورزش سه‌ |
3 روز پیش

چشم مان را نمی بندیم این برد برای شماست آقای عطایی ورزش سه

کد خبر : 1830402 |02 تیر 1401 ساعت 23:39 |43.7K بازدید |34دیدگاه

مرد اول پیروزی شیرین؛

چشم‌مان را نمی‌بندیم؛ این برد برای شماست آقای عطایی

تیم ملی والیبال ایران با ارائه یک نمایش فوق العاده موفق شد آمریکا را شکست دهد.

به گزارش "ورزش سه"، شاید خوش‌بین‌ترین هوادار والیبال ایرانی نیز فکرش را نمی‌کرد که بعد از نمایش‌های قبلی، تیم ملی والیبال ایران شانسی برای پیروزی مقابل آمریکا داشته باشد چه برسد به اینکه بتوانیم در سه ست پیاپی و به‌راحتی حریف قدرتمند خود را شکست دهیم اما این اتفاق رخ داد.

در حقیقت تیم ملی والیبال ایران یک بار دیگر نشان داد که با وجود پوست اندازی و جوانگرایی همچنان می‌تواند هر قدرت بزرگی را در دنیا به چالش بکشد. همانطور که نقاط تاریک تیم ملی در مسابقات قبلی را برجسته کردیم حالا بعد از این پیروزی بسیار شیرین باید به نکات مثبت نیز اشاره کنیم.

پس از شکست برابر ژاپن و بعد بلغارستان بود که انتقادات از بهروز عطایی اوج گرفت و بسیاری از کارشناسان و هواداران والیبال عملکرد او را زیر سوال بردند اما حالا بعد از غلبه بر آمریکا باید به ستایش از این مربی ایرانی پرداخت.

بهروز عطایی امشب در مقابل آمریکا در امر کوچینگ فوق‌العاده عمل کرد. او به موقع وقت استراحت گرفت، در بهترین زمان‌های ممکن از ویدئو چک استفاده کرد و در نهایت تعویض فوق العاده او یعنی آوردن امیررضا سرلک به زمین اوج کار این مربی بود. در واقع باید این برد شیرین را به نام بهروز عطایی ثبت کرد؛ کسی که در این چند روز فشارهای زیادی را تحمل کرد اما با پیروزی بر آمریکا نشان داد که می‌شود روی او حساب کرد.

تیم ملی والیبال ایران
بهروز عطایی (سرمربی)
والیبال


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ورزش سه نوشت: سپاهان بعد از جذب محمد دانشگر در خط دفاعی در تلاش برای جذب یک بازیکن دیگر از استقلال است و او کسی نیست جز روزبه چشمی که این بازیکن هم اتفاقا در خط دفاعی بازی می کند.

13 ساعت پیش

رقابت دوومیدانی‌کاران ایران در جام کازانف قزاقستان به پایان رسید.  

14 ساعت پیش

با توجه به موانعی که برای جذب برخی از نفرات وجود دارد، بسیار بعید است پرسپولیس بتواند با سه ملی پوش قرارداد امضا کند

17 ساعت پیش

مهدی طارمی که برای گذراندن تعطیلات پایان فصل راهی بوشهر شده است با حضور در استادیوم شهر یک مسابقه فوتبال را از نزدیک به تماشا نشست.

14 ساعت پیش

خبرورزشی نوشت: گفته می‌شود یکی از گزینه‌های مدنظر یحیی گل محمدی برای دستیاری‌اش خسوس کاساس مربی اسبق بارسلونا است.

13 ساعت پیش

بررسی‌ها نشان می‌دهد در فصل بیست و یکم لیگ برتر فوتبال، نقل و انتقال بعضی از بازیکنان تنها از لحاظ ارقام قراردادها سر و صدای زیادی به پا کرده است اما آنطور که پیش بینی می‌شد از لحاظ فنی عملکرد قابل توجهی نداشتند.

16 ساعت پیش

باشگاه گل‌گهر سیرجان قرارداد مدافع جوان خود را به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد.

14 ساعت پیش

برزیل در یک بازی آسان موفق شد در سه ست پیاپی بلغارستان میزبان را شکست دهد.

14 ساعت پیش

سجاد شهباززاده مهاجم فصل قبل سپاهان با عقد قراردادی 2 ساله به صورت رسمی به استقلال پیوست.

14 ساعت پیش

بیشتر...