سازمان پایانه های شهرداری تهران متولی موتورسیکلت های برقی all tv logo

سازمان پایانه‌های شهرداری تهران متولی موتورسیکلت‌های برقی
اجتماعیشهری

محسن هرمزی معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران با بیان اینکه ۷۰۰ میلیارد اعتبار از سوی شهرداری برای موضوع موتور‌های برقی اختصاص داده شده است، گفت: اجرای این طرح به سازمان پایانه‌های شهرداری تهران سپرده شده و در این راستا مبلغی به اجرای طرح تخصیص دادیم تا موتورسیکلت‌های برقی دراختیار شهرداری قرار گرفته و نقاط مثبت و ضعف تعویض موتور‌ها مشخص شود.

وی افزود: در مرحله نخست، طرح تعویض موتور‌های بنزینی با موتور‌های برقی به شکل مذکور اجرا می‌شود و در مرحله بعد همه موتورسیکلت‌های باری در سطح شهر تهران با موتور‌های برقی تعویض خواهد شد.

شهرداری تهران در اواخر سال گذشته با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد «با توجه به تکلیف شهرداری تهران در خصوص اجرای ماده (۱۴) آئین‌نامه فنی موضوع ماده (۲) قانون هوای پاک مبنی بر الزام برقی‌سازی همه ناوگان موتورسیکلت ملکی دستگاه‌های اجرایی از جمله شهرداری تهران و با توجه به مکاتبه معاونت حمل و نقل و ترافیک با موضوع ارسال اطلاعات موتورسیکلت‌های واحد‌های شهرداری، تمامی واحد‌های شهرداری ضمن ارسال اطلاعات موتورسیکلت‌های ملکی خود به سازمان مدیریت حمل و نقل بار و پایانه‌های مسافری، می‌توانند پس ازهماهنگی تلفنی با شماره ۸۸۵۴۹۳۲۷ با مراجعه به پایانه و پارک‌سوار بیهقی، معاونت ساماندهی و نظارت بر حمل و نقل بار و کالا، نسبت به بازدید از موتورسیکلت‌های برقی مورداشاره و انتخاب آن برای جایگزینی با موتورسیکلت‌های بنزینی خود اقدام کنند».

باشگاه خبرنگاران جواناجتماعیشهری#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون پرستاری وزارت بهداشت، از ابلاغ تعرفه خدمات پرستاری ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: تعرفه ترجیحی خدمات پرستاری برای نخستین بار برای مناطق کمتر برخوردار تصویب شد.

یک ربع پیش

 سالن ورزشی بانوان زرند تا یک ماه دیگر افتتاح می شود. 

یک ربع پیش

شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور، ایجاد منطقه پرواز ممنوع در آسمان غرب کشور را تکذیب کرد.

نیم ساعت پیش

وزیر فرهنگ رژیم صهیونیستی عقب نشینی از غزه را با هدف رسیدن به توافق برای تبادل اسرا با حماس دانست.

نیم ساعت پیش

سکانس خنده دار از فیلم لیسانسه ها وقتی حبیب با همه رو است درادامه مشاهده خواهید کرد.

یک ربع پیش

ژیلا صادقی در مصاحبه ای با مجری مشهور از ممنوع الکار بودنش گفت.

14 دقیقه پیش

در خبر زیر به جزییات مهمی درباره تعطیلی مدارس فارس برای فردا سه شنبه 28 فروردین 1403 می پردازیم.

نیم ساعت پیش

دبیر جامعه روحانیت شیراز اعتقاد دارد که نبود امکانات مناسب و در شأن روحانیت باعث شده تا استقبال نسبت به حوزه‌های علمیه روند کاهشی داشته باشد.

نیم ساعت پیش

دختر چهارسال‌و‌نیمه‌ای دارم. وقتی جایی می‌رویم خیلی علاقه دارد توجه دیگران را به خودش جلب کند. حالا یا با محبت‌کردن و بوسیدن آنها یا انجام کار دیگری، می‌خواستم بدانم علت این رفتارهایش چیست؟

7 دقیقه پیش

بیشتر...