اکونا پرس |
۳ هفته پیش

بازدید عضو پارلمان شهری از پروژه احداث باغ راه حضرت فاطمه زهرا

بازدید عضو پارلمان شهری از پروژه احداث باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س)

"حجت نظری" عضو شورای اسلامی شهر تهران، از آخرین اقدامات انجام شده به منظور اجرای پروژه احداث باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س)(محور شهری راه آهن تهران- تبریز) بازدید میدانی به عمل آورد.

بازدید عضو پارلمان شهری از پروژه احداث باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س)
به گزارشاکونا پرس،

به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، طی این بازدید که با حضور مهندس "صفا صبوری دیلمی"معاونفنی و عمرانیشهرداریتهران، مدیران ارشد این معاونت و مهندس "سید محمد فیاض" شهردار منطقه 18 برگزار شد، بخش های مختلف پروژه احداث باغ راهحضرت فاطمهزهرا(س) مورد پایش  قرار گرفت و گزارشی از فعالیت های اجرایی انجام شده و نیز اقدامات پیش رو به سمع و نظر بازدیدکنندگان رسید.

عضوشورای اسلامی شهرتهران، در ادامه این بازدید میدانی به اتفاق معاون فنی و عمرانیشهرداری تهرانو شهردار منطقه 18 به کارگاه پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی در جنوب غربپایتخترفت تا آخرین وضعیت تکمیل تقاطع غیرهمسطح اینبزرگراهبا میدانجانبازانرا مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد.

متعاقب بازدید میدانی حجت نظری از این 2 پروژه راهگشای عمرانی، مهندس صبوری معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با همراهی مهندس "جواد قربانی اصیل" مدیرعامل شرکت یادمان سازه و شهردار منطقه 18 در پروژه بازسازی مجموعه ورزشی امام رضا(ع) حضور یافت.

مهندس صبوری پس از استماع گزارش مدیرعامل شرکت یادمان سازه با موضوع مطالعات صورت گرفته در خصوص تغییر چمن ورزشگاه امام رضا(ع)، مطالعات ژئوتکنیک و مشکلاتخاکو تامین آب، طی سخنانی مصوبهشورای اسلامی شهر تهراندرخصوص مجموعه ورزشی امام رضا(ع) را مورد اشاره قرار داد و خواستار تسریع در حل و فصل مسائل زیرساختی به منظور جلوگیری از نشستزمینو همچنین تامین آب مجموعه شد.

پروژه بازسازی مجموعه ورزشیامام رضا(ع) از جمله پروژه های تعمیر و تجهیز فضاها و اماکن ورزشی در محدوده منطقه 18 شهرداری تهران است.

 

رئیس شورای اسلامی شهر تهران، به اتفاق شهردار منطقه 16 و جمعی از معاونین و مدیران شهری و اعضای شورایاری از منطقه 16…

رییس کمیته مشارکت های مردمی شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از مقصر جلوه دادن مردم در شیوع دوباره کرونا پیشنهاد کرد…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مشرق نوشت:حجت الاسلام ذوالنور نماینده قم در مجلس شورای اسلامی با انتشار پستی در کانال رسمی خود بابت تهمتی که به سعید جلیلی زده بود، عذرخواهی کرد.

نیم ساعت پیش

24انلاین نوشت:در حالیکه گفته شده بود رئیسی رئیس قوه قضاییه ، روز (جمعه) برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 اقدام خواهد کرد، این اتفاق نیفتاد .‌

نیم ساعت پیش

کیهان نوشت:اخیرا شاهدیم که با نزدیک شدن به ایام برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، در فضای مجازی برنامه «کلاب هاوس» ظاهراً با هدف گفت‌وگوی آزاد راه‌اندازی شده و چنین؛ بحثهای داغ و جدی سیاسی در فضایی جدید در جریان است.

1 ساعت پیش

وزیر آموزش و پرورش دستورالعمل اجرایی ثبت نام دانش آموزان در مدارس در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ را ابلاغ کرد و بر اساس آن ثبت نام سال تحصیلی جدید در تمام دوره ها، الکترونیکی است.

2 ساعت پیش

معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر در تشریح تدابیر اتخاذ شده جهت مراسم حج امسال با توجه به اظهاراتی از سوی مقامات عربستان، گفت: وزیر بهداشت قول دادند که در صورت برگزاری مراسم حج و اعزام حجاج ایرانی، تامین واکسن کرونا برای حجاج را بدون نوبت انجام داده و واکسن برایشان تامین شود.

2 ساعت پیش

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در خارج از فلسطین موافقت مقاومت با پایان درگیری‌ها با رژیم صهیونیستی را مشروط دانست و خواسته‌های این جنبش برای قبول آتش‌بس را مطرح کرد.

3 ساعت پیش

سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها تاکید کرد: اولویت اول ما در بحث انتخابات ایجاد انسجام، وحدت و امید آفرینی و توجه به متن انتخابات به منظور مشارکت حداکثری مردم و انتخاب فردی اصلح است.

3 ساعت پیش

عضو سابق هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران با بیان اینکه ما در کشور، مشکل ساختار در حوزه اخلاق در پژوهش داریم گفت: یعنی مرجع رسیدگی به مشکلات فساد اخلاق در پژوهش در ایران متفاوت با سایر نقاط دنیا است. در ایران، این نهاد، زیرمجموعه‌ای از دانشگاه‌ها و یا زیرمجموعه‌ای از وزارتخانه‌های علوم و بهداشت است که این خود، عامل فساد واقعی و رانت اصلی است زیرا در همه‌ جای دنیا به جز ایران، مرجع قضایی و انتظامی رسیدگی به اخلاق در پژوهش، جایی خارج از آن دانشگاه و آن وزارتخانه است.

3 ساعت پیش

رهبر جریان صدر عراق از عراقی‌ها خواست تا روز شنبه در حمایت از فلسطین و قدس به خیابان‌ها بیایند و پرچم فلسطین را به اهتزاز درآورند.

3 ساعت پیش

پایگاه هوایی «حتسریم» صهیونیست‌ها با موشک های مقاومت هدف قرار گرفت.

3 ساعت پیش

یک جمعیت‌شناس ضمن تحلیلی از وضعیت جمعیت خانوارهای ایرانی در کشور طی سال‌های گذشته، به طرح جمعیت و تعالی خانواده اشاره می‌کند و می‌گوید:  موادی که در این طرح آمده، در راستای رفاه خانواده است و بخشی از آن جنبه‌های مالی دارد؛ اما اینکه آیا این مواد بتواند جواب دهد و به افزایش موالید و باروری کمک کند، بعید می‌دانم. زیرا به قدری بار مالی این طرح زیاد است که امکان اینکه صد درصد محقق شود، بسیار ضعیف است. اگر این طرح به صورت بسته سیاستی اجرا شود ممکن است جواب دهد، اما اینکه جنبه‌هایی که بار مالی ندارند را اجرا کنیم و جنبه‌هایی که بار مالی دارند را مسکوت بگذاریم، جواب نمی‌دهد.

4 ساعت پیش

یک کارشناس مسائل یمن اظهار کرد: قطعا یکی از محورهای گفت‌وگوهای تهران و ریاض موضوع یمن و تلاش برای پایان بحران در این کشور است.

4 ساعت پیش

دستگیری رئیس هیئت مدیره استقلال به اتهام موارد مالی، سوژه کارتونی از محمدرضا میرشاه‌ولد شده است.

4 ساعت پیش

دلیل فریادهای نیمکت نشینان استقلال بر سر مدافعان این تیم پس از گلزنی پرسپولیس مشخص شد.

4 ساعت پیش

شکست مقابل پرسپولیس باعث شد تا استقلال پس از بالغ بر یک سال و نیم در دربی پایتخت ناکام شود

4 ساعت پیش

بیشتر...