اکونا پرس |
۱ هفته پیش

جمع آوری 63 معتاد متجاهر کارتن خواب از بزرگراه های منطقه 19

جمع‌آوری 63 معتاد متجاهر و کارتن خواب از بزرگراه‌های منطقه 19

طی شب های 26 و 27 شهریور ماه در طرح جمع آوری معتادان متجاهر و کارتن خواب از بزرگراه های منطقه 19 و در راستای پاکسازی این شریان ها و کاهش تصادفات 63 نفر معتاد جمع آوری شد.

جمع‌آوری 63 معتاد متجاهر و کارتن خواب از بزرگراه‌های منطقه 19
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی شهرداریمنطقه 19،تورج فرهادی شهردار منطقه گفت: در برخی مواقع شاهد تصادفات شدید فوتی و جرحی در بزرگراه‌های منطقه به علت عبور معتادان متجاهر وکارتن خوابها از عرض بزرگراه‌ها هستیم و با توجه به خطرات و تلفات جانباختگان و مصدومان تصادفات در این محدوده و دغدغه پلیس راهور مبنی بر کاهش این حوادث عملیات اجرایی این طرح در دستور کار قرار گرفت.

او ادامه داد: طی دو شب گذشته در یک طرح مشترک بین کلانتری های 152 خانی آباد نو و 155 نعمت آباد، پایگاه دهمپلیسمبارزه با موادمخدروپلیس راهورمنطقه، گشت های سازمان خدمات اجتماعیشهرداریتهران، طرح جمع آوری معتادان متجاهر وکارتنخوابها در محدودهبزرگراهشهید تندگویان تا ورودی بلوار شقایق و مجاورت پمپبنزینخلازیر انجام شد.

فرهادی بیان کرد: در این طرح مشترک، تعدادی از کارتن‌خواب‌ها و معتادان متجاهر با رعایت پروتکل های بهداشتی، تکریم و احترام برای اسکان و سیر مراحل قانونی به سازمان های مربوطه به منظور غربالگری و ادامه فرآینددرمانتحویل داده شدند.

به گفته این مسئول طرح جمع آوری معتادان متجاهر و کارتن خواب ها امشب و فردا نیز در پاتوق های انتهای کوچه 206، دولتخواه جنوبی، خلازیر و رفیوژ ها و سایر شریان های منطقه تا پاکسازی کامل ادامه خواهد داشت .

مرد معتاد کارتن‌خواب که به بهانه کار از شهرستان به تهران آمده بود، به خاطر اذیت و آزار زن میانسال به اعدام محکوم شد.

گره ترافیکی خیابان شهید فیاضی(فرشته) به عنوان یکی از شریان های اتصالی منطقه یک به بزرگراه شهید مدرس با همکاری و تعامل…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

قالیباف طی پبامی درگذشت پدر استاندار کرمان را به وی و بازماندگان تسلیت گفت.

13 دقیقه پیش

۲۲ هزار گردشگر روسی با ویزا در شش ماهه نخست امسال به ایران سفر کردند.

14 دقیقه پیش

رئیس سازمان برنامه و بودجه بر آمادگی کامل برای همکاری در زمینه توسعه فضا‌های حرم مطهر رضوی تاکید کرد.

13 دقیقه پیش

مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین از وصول جریمه ۸۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریالی شرکت‌های متخلف پتروشیمی خبر داد.

9 دقیقه پیش

کارشناسان معتقدند با اجرای توسعه سامانه‌های نوین آبیاری، خودکفایی محصولات کشاورزی و ارتقای ضریب امنیت غذایی محقق می‌شود.

یک ربع پیش

عاشوری با بیان اینکه نظارت ویژه بر بازار مسکن انجام شود گفت : ۲۸ بنگاه املاک غیرمجاز در سطح شهرستان رشت پلمپ شدند.

9 دقیقه پیش

وزیر خارجه ضمن تبریک پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور۳، آن را نتیجه فکر و تلاش شبانه‌روزی متخصصان جوان کشور دانست.

9 دقیقه پیش

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد گفت: تغییر ساعت کاری ادارات مستقر در شهر یزد به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.

4 دقیقه پیش

مدیرکل حج و زیارت کرمانشاه با تاکید به امکان افزایش تعداد کاروان‌ها بر حسب تقاضا از اعزام هفتگی کاروان‌های زیارتی کرمانشاه به عتبات عالیات خبر داد.

5 دقیقه پیش

بیشتر...