اکونا پرس |
9 ماه پیش

جمع آوری 63 معتاد متجاهر کارتن خواب از بزرگراه های منطقه 19

جمع‌آوری 63 معتاد متجاهر و کارتن خواب از بزرگراه‌های منطقه 19

طی شب های 26 و 27 شهریور ماه در طرح جمع آوری معتادان متجاهر و کارتن خواب از بزرگراه های منطقه 19 و در راستای پاکسازی این شریان ها و کاهش تصادفات 63 نفر معتاد جمع آوری شد.

جمع‌آوری 63 معتاد متجاهر و کارتن خواب از بزرگراه‌های منطقه 19
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی شهرداریمنطقه 19،تورج فرهادی شهردار منطقه گفت: در برخی مواقع شاهد تصادفات شدید فوتی و جرحی در بزرگراه‌های منطقه به علت عبور معتادان متجاهر وکارتن خوابها از عرض بزرگراه‌ها هستیم و با توجه به خطرات و تلفات جانباختگان و مصدومان تصادفات در این محدوده و دغدغه پلیس راهور مبنی بر کاهش این حوادث عملیات اجرایی این طرح در دستور کار قرار گرفت.

او ادامه داد: طی دو شب گذشته در یک طرح مشترک بین کلانتری های 152 خانی آباد نو و 155 نعمت آباد، پایگاه دهمپلیسمبارزه با موادمخدروپلیس راهورمنطقه، گشت های سازمان خدمات اجتماعیشهرداریتهران، طرح جمع آوری معتادان متجاهر وکارتنخوابها در محدودهبزرگراهشهید تندگویان تا ورودی بلوار شقایق و مجاورت پمپبنزینخلازیر انجام شد.

فرهادی بیان کرد: در این طرح مشترک، تعدادی از کارتن‌خواب‌ها و معتادان متجاهر با رعایت پروتکل های بهداشتی، تکریم و احترام برای اسکان و سیر مراحل قانونی به سازمان های مربوطه به منظور غربالگری و ادامه فرآینددرمانتحویل داده شدند.

به گفته این مسئول طرح جمع آوری معتادان متجاهر و کارتن خواب ها امشب و فردا نیز در پاتوق های انتهای کوچه 206، دولتخواه جنوبی، خلازیر و رفیوژ ها و سایر شریان های منطقه تا پاکسازی کامل ادامه خواهد داشت .

مرد معتاد کارتن‌خواب که به بهانه کار از شهرستان به تهران آمده بود، به خاطر اذیت و آزار زن میانسال به اعدام محکوم شد.

گره ترافیکی خیابان شهید فیاضی(فرشته) به عنوان یکی از شریان های اتصالی منطقه یک به بزرگراه شهید مدرس با همکاری و تعامل…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تیم ملی فوتبال ترکیه در نخستین دیدار خود در رقابت‌های یورو 2024 مقابل گرجستان پیروز شد.

5 دقیقه پیش

ترکیب یازده نفره تیم‌های ملی فوتبال پرتغال و جمهوری چک در رقابت‌های یورو 2024 مشخص شد.

5 دقیقه پیش

رئیس سابق فدراسیون فوتبال گفت: زمان ما هم می‌گفتند که ممکن است فساد باشد و هست، اما ما با آن مقابله کردیم.

7 دقیقه پیش

به گزارش رسانه‌های عبری زبان فرار صهیونیست‌ها به کشورهای همسایه رکورد زده است در حالی که یونان و قبرس به مهمترین مقصد اسرائیلی‌ها تبدیل شده است.

7 دقیقه پیش

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما شاید نسبت به خیلی از کشورهای دیگر که در حوزه فناوری‌ها و تکنولوژی پیشرفته هستند در برداشت محصولات کشاورزی در هکتار اشکالات قابل توجهی داریم که باید اصلاح شود.

6 دقیقه پیش

دبیر علمی جشنواره نقالی غدیر ضمن تاکید بر توجه ویژه به مخاطبان خارجی در هنر نقالی گفت: نقالی بستری برای انتقال فرهنگ ایرانی اسلامی به کشورهای هدف است.  

5 دقیقه پیش

وزیر ورزش و جوانان اعتقاد دارد استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی به فسادستیزی و کمتر شدن اشتباهات داوری کمک می‌کند.

6 دقیقه پیش

رئیس کمیته روحانیون ستاد سعید جلیلی با بیان اینکه بایدن و نتانیاهو سعید جلیلی را برای خود و دنیای استکبار خطرآفرین می‌بینند گفت: سعید جلیلی ادامه دهنده راه شهید رئیسی خواهد بود.

6 دقیقه پیش

دبیر فدراسیون ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای کشور گفت: اولین دوره مسابقات جهانی ورزش زورخانه‌ای با حضور 23 کشور و به میزبانی اصفهان برگزار خواهد شد.

6 دقیقه پیش

بیشتر...