ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

مورد عجیبی که مانع از تقابل مجیدی ریوالدو شد ورزش سه

کد خبر : 1873403 |11 اسفند 1401 ساعت 11:16 |3.3K بازدید |0دیدگاه

فرهاد در ترکیب ستارگان آسیایی بود ولی بازی نکرد

مورد عجیبی که مانع از تقابل مجیدی و ریوالدو شد!

در شرایطی که نام فرهاد مجیدی در ترکیب منتخب ستاره های آسیا بود، ولی او برابر منتخب بازیکنان جهان به میدان نرفت.

مورد عجیبی که مانع از تقابل مجیدی و ریوالدو شد!

به گزارش "ورزش سه"، منتخبی از ستارگان فوتبال جهان و آسیا، در دیدار دوستانه و خیریه ای که به همت کمیته پارالمپیک آسیا و با همکاری شورای ورزش دبی برگزار شد، به تساوی پر گل 6 بر 6 دست یافتند. دیداری که قرار بودفرهاد مجیدینیز یکی از نفرات حاضر در آن باشد ولی این اتفاق رخ نداد.

در شرایطی که از دو هفته پیش نام بازیکنان حاضر در این دیدار دوستانه اعلام شده بود و سرمربی ایرانی اتحاد کلباء نیز یکی از نفراتی بود که می بایست در این مسابقه شرکت می کرد، اما او به دلیلی غیرمنتظره نتوانست تیم منتخب ستاره های آسیا را همراهی کند.

1807483

در واقع مجیدی به دلیل حضور در نشست خبری پیش از دیدار امروز برابر شباب الاهلی که با برگزاری مسابقه منتخب ستاره های آسیا و جهان همزمان بود، نتوانست به موقع خود را به استادیوم زعبیل الوصل برساند و در نتیجه فرصت حضور در این دیدار را از دست داد.

1807484
در شرایطی که نام فرهاد مجیدی در ترکیب اولیه منتخب ستاره های آسیا حضور داشت، ولی او نتوانست در این بازی به میدان برود.

این در شرایطی است که در ترکیب اولیه که از سوی شبکه دبی الریاضیة منتشر شده بود، نام فرهاد مجیدی در جمع یازده بازیکن ابتدایی تیم منتخب ستاره های آسیا حضور داشت ولی او چند کیلومتر آن طرف تر و در سالن کنفرانس مطبوعاتی دیدار اتحاد کلباء و شباب الاهلی حضور یافته بود.

1807485

در نهایت این دیدار خیریه با جشنواره ای از گل به پایان رسید. برای تیم منتخب جهان، روماریو (4 گل)، ریوالدو و آندره گلزنی کردند. ناصر الشمرانی (3 گل)، احمد کانو (2 گل) و فهد خمیس نیز گل های تیم منتخب ستاره های آسیا را وارد دروازه حریف کردند.

فرهاد مجیدیفرهاد مجیدی
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...