مذاکره استقلال با وکیل ساپینتو انجام شد سرمربی آبی ها می ماند خبرنامه دانشجویان ایران

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ تمدید قرارداد ریکاردو ساپینتو یکی از خواسته‌های اصلی هواداران استقلال است و به همین خاطر این موضوع در اولویت کاری مدیریت باشگاه استقلال قرار دارد.

در همین راستا، وکیل سرمربی پرتغالی که در ایران حضور دارد، در جلسه‌ای با حجت کریم سرپرست باشگاه شرکت کرد و دو طرف به گفت‌وگو برای تمدید قرارداد پرداختند.

بر اساس پیگیری‌ها مشخص شد جلسه اولیه باشگاه استقلال با نماینده ساپینتو برای تمدید یک ساله قرارداد روند مثبتی داشته و حالا این باشگاه در انتظار پاسخ مرد پرتغالی است.

منبع: فارس#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران گفت: شاهد شکل دهی منظمی از زنجیره یافته‌های علمی در کشور هستیم تا رفاه اجتماعی آینده روشن رقم بخورد، باید این زنجیره فارغ از نگاه‌های سیاسی مورد حمایت دولت‌ها قرار گیرد؛ البته به نظر می رسد این چنین هم هست.

یک ربع پیش

رئیس سابق دفتر شورای نگهبان در استان قم گفت: انتخابات مظهر عظمت، تجلی و عینیت بخش پشتوانه مردمی نظام جمهوری اسلامی است، هر نظامی را جزء نظام متکی بر مردم می‌توان شکست داد.

لحظاتی پیش

نماینده مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت مشارکت حداکثری، گفت: ممکن است در برخی مسائل از جمله مسایل اقتصادی نارضایتی وجود داشته باشد اما بحث کلیات و مبانی نظام و اعتقاد به ولایت فقیه اصل موضوع و خط قرمز است و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری، نمایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

یک ربع پیش

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تنها راه تحول اقتصادی در کشور ایجاد صنعت دانش بنیان صادرات محور می‌باشد.

لحظاتی پیش

یک مذاکره‌کننده ارشد رژیم اشغالگر روز دوشنبه گفت که ده‌ها اسیر صهیونیست در غزه مطمئناً زنده هستند و این رژیم نمی‌تواند توقف جنگ را تا زمانی که همه آنها در چارچوب بخشی از یک توافق آزاد نشده باشند، بپذیرد.

یک ربع پیش

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات موجب افزایش همبستگی و وحدت ملی می شود و اقتدار ملی، افزایش بازدارندگی نرم و رفع تهدیدات را به همراه دارد.

14 دقیقه پیش

فیلم کوتاه «در مسیر نسیم» ساخته‌ مشترک امین نظری و سیدمرتضی سبزقبا برای حضور در ششمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم «Heritage» پرتغال انتخاب شد.

یک ربع پیش

نخست‌وزیر ایتالیا، رئیس نشست دوره‌ای «گروه هفت» اعلام کرد «موافق استفاده از ۵۰ میلیارد دلار دارایی مسدود شده روسیه به نفع اوکراین است». پوتین، رئیس‌جمهور روسیه این کار را سرقت از کشورش دانست.

4 دقیقه پیش

بیستم خرداد ماه بود که هم‌زمان با اعلام اسامی نهایی نامزدهای تأیید صلاحیت‌شده انتخابات ریاست‌جمهوری دوره چهاردهم، «یاشار سلطانی» و «صبا آذرپیک» برای اجرای حکم قطعی قضائی با شکات خصوصی متعدد، بازداشت شدند.

یک ربع پیش

بیشتر...