خبرورزشی |
2 روز پیش

دوئل بزرگ مجیدی استقلال بر سر یک بازیکن لژیونر مطرح بر سر دوراهی امارات تهران

باشگاه استقلال به طور رسمی برای خرید محمد محبی بازیکن ایرانی تیم سانتاکلارا اقدام کرده است. وینگر تیم پرتغالی که این فصل موفق به زدن ۳ گل برای تیم پرتغالی شده است.

دوئل بزرگ مجیدی و استقلال بر سر یک بازیکن/ لژیونر مطرح بر سر دوراهی امارات و تهران

مهمترین گل این بازیکن در بازی با بنفیکا به ثمر رسید. در مسابقه ای که تیم سانتاکلارا با نتیجه دو بر یک شکست خورد. محمد محبی این فصل تجربه بازی در برابرتیم های پورتو و اسپورتینگ را هم به دست آورد و نکته جالب اینکه در ترکیب تیم پرتغالی در پست سانتر فوروارد هم بازی کرد.

محمد محبی در حالی در ایران با درخواست رسمی باشگاه گل گهر و استقلال مواجه شده است که مدیر باشگاه سانتاکلارا در تعطیلات زمستانی و در پاسخ به درخواست های تیم های ایرانی گفته بود ترجیح می دهد که محمد محبی را به تیم های اسپورتینگ – بنفیکا، پورتو و براگا بفروشد اما سوال مهم اینجاست آیا این باشگاه ها برای خرید محمد محبی اقدام کرده اند؟ فعلا خبر رسمی در این باره منتشر نشده و طبیعتا باشگاه سانتاکلارا برای رسیدن به این مهم می بایست در فصلی که گذشت بیشتر به محمد محبی میدان می داد.

اما یک اتفاق جالب در مورد محمد محبی رخ داده است؛ فرهاد مجیدی، سرمربی تیم اتحاد کلباء هم برای بخدمت گیری محمد محبی وارد عمل شده و حاضر شده خواسته های مالی باشگاه پرتغالی را بر آورده کند. به نظر می رسد در صورت بررسی درخواست ها از سوی باشگاه سانتاکلارا شانس تیم اماراتی برای در اختیار گرفتن این بازیکن ایرانی بیشتر از دو تیم ایرانی یعنی استقلال و گل گهر است. به این خاطر که باشگاه های ایرانی برای دریافت رضایت نامه محمد محبی می تواند مبلغ محدود و مشخص شده ای را هزینه کنند اما باشگاه اماراتی جز باشگاه های متمول به حساب می آید و در جذب محمد محبی توان مالی بیشتری دارد.

دوئل بزرگ مجیدی و استقلال بر سر یک بازیکن/ لژیونر مطرح بر سر دوراهی امارات و تهران

البته گفته می شود دو باشگاه گل گهر و استقلال مشکلی با این موضوع ندارند که محمد محبی به عنوان بازیکن قرضی پیراهن آنها را برتن کند اما باشگاه اماراتی می خواهد محمد محبی را به عنوان بازیکن قطعی در اختیار بگیرد. بر اساس خبرهای رسیده محمد محبی بی میل نیست به عضویت یکی از تیم های ایرانی یا باشگاه اماراتی در بیاید چون حضور در یکی از این ها تیم ها او را دوباره مورد توجه قرار خواهد داد و شانس بیشتری برای بازگشت به اردوی تیم ملی دارد.

دوئل استقلال و باشگاه اتحاد کلباء برای در اختیار گفتن یک بازیکن ایرانی! کدام یک از این دو باشگاه موفق می شوند؟ این در روزهای آینده مشخص خواهد شد. جالب اینکه فرهاد مجیدی به دلیل حفظ رابطه اش با باشگاه استقلال و طرفداران این باشگاه قصد بخدمت گیری هیچ بازیکن از تیم آبی را ندارد اما اکنون روی بازیکنی دست گذاشته است که در لیست خرید تیم استقلال قرار دارد.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تیم ملی والیبال ایران با دو تغییر آماده برگزاری چهار دیدار هفته سوم لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲ می‌شود.

6 ساعت پیش

گفتگو و گزارش از کنسرت بزرگ «فرزاد فرزین» به همراه سورپرایز تولد برای این خواننده مطرح و سرشناس کشورمان را با اجرای پدرام ابدان از #خبر۲۴ ببینید.

6 ساعت پیش

نتایج یک بررسی جدید نشان می‌دهد، چاق بودن در کودکی ممکن است خطر ابتلا به زوال عقل را در سنین بالا افزایش دهد.

6 ساعت پیش

فرهاد مجیدی و یک حسرت همیشگی

4 ساعت پیش

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال تهران با پیشنهاد خارجی مواجه شده است.

6 ساعت پیش

دادستان کل کشور: تمام قد در حمایت از تولید داخلی به میدان آمده‌ایم

3 ساعت پیش

سخنرانی رئیس جمهور در نشست کشورهای بریکس و محتوای بیانیه پایانی این اجلاس با آنکه نمادی مهم از غیر واقعی بودن ادعاهای مربوط به منزوی بودن ایران بود، نشان داد سیاست خارجی دولت فعال است.

6 ساعت پیش

به دنبال یورش وحشیانه نظامیان رژیم صهیونیستی به کرانه باختری طی بامداد امروز یکشنبه درگیری شدیدی میان آنها و شهروندان فلسطینی درگرفت.

4 ساعت پیش

بیشتر...