خبر 24 |
۱ هفته پیش

گل محمدی: سه امتیازبازی از نظر جدولی برای ما مهم است | خبر24

گل محمدی: سه امتیازبازی از نظر  جدولی برای ما مهم است
خبر24- یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال (معوقه از هفته هشتم لیگ برتر) اظهار داشت: جا دارد از این فرصت استفاده کنم و یک خسته نباشید به کادر درمانی و پزشکی عرض کنم. آن‌ها روز‌های سختی را گذراندند و نباید این موضوع فراموش شود که با جانفشانی این عزیزان سلامت جامعه تضمین می‌شود. من دیروز شنیدم ۲۰۰ پزشک در این مدت شهید شدند و به آن‌ها تسلیت می‌گویم و برای تمام اعضای کادر درمان آرزوی توفیق و سلامت دارم.

وی افزود: فردا بازی حساسی را در پیش داریم. دربی همیشه حساسیت خاصی دارد. هواداران دو تیم از این بازی خاطرات خوب و بد زیادی دارند و امیدوارم فردا خاطره خوبی از خودمان به جا بگذاریم. قطعاً بازی سختی برای دو تیم خواهد بود و در دربی مهمترین چیز حفظ تمرکز است و باید از موقعیت‌ها استفاده کنیم. آنالیز خوبی داشتیم و امیدوارم که بازیکنان فردا با تمرکز و روحیه خوب و با جنگندگی خوب بتوانیم نتیجه بگیریم،، چون از نظر جدولی این سه امتیاز برای ما مهم است و هدف اصلی‌مان هم این است. بازیکنان از نظر بدنی و روحی شرایط خوبی دارند و امیدوارم فردا بازی خوبی انجام دهیم و توانایی خودمان را به اثبات برسانیم. فکر می‌کنم فردا فرصت خوبی برای پرسپولیس است تا نشان دهیم چه تیم خوبی هستیم و جایگاه‌مان را بهتر کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه تجربه دربی بدون تماشاگر و تأثیر آن روی مسابقه گفت: فوتبال همیشه با تماشاگران جذاب است، ولی این شرایط برای هر دو تیم یکسان است. دربی در ورزشگاه خالی لطف و حال خودش را ندارد، ولی در هر صورت دربی قرمز و آبی همیشه جذاب بوده است چه با تماشاگر و چه بدون تماشاگر، حساسیت خاص خودش را دارد.

گل‌محمدی درباره نیمکت‌نشینی عبدی و رمضانی در دیدار هفته گذشته و اینکه نیمکت‌نشینی چه تأثیری در انگیزه این بازیکنان برای دربی دارد، عنوان کرد: ما یک تیم هستیم. همه بازیکنان ما در یک سطح هستند. فقط چیزی که من از بازیکنان می‌خواهم این است که وقتی به آن‌ها فرصت داده می‌شود، از آن خوب استفاده کنند و تلاش‌شان در جهت کمک به تیم باشد. فکر می‌کنم بازیکنان به اندازه توان‌شان در این فصل بازی کردند و به نظرم می‌توانند پیشرفت بیشتری هم داشته باشند، به شرط اینکه تمرکز خوبی روی کارشان داشته باشند.

وی در مورد اینکه پیشکسوتان پرسپولیس حمایت خوبی در هفته گذشته از تیم داشتند، بیان کرد: ما در سه بازی گذشته به لحاظ کیفی به جز نیمه دوم با ذوب‌آهن، در سایر لحظات خوب بودیم. فکر می‌کنم از نیمه دوم بازی با ذوب‌آهن هم خیلی درس گرفتیم و آن مسابقه در جهت پیشرفت تیم خیلی تأثیرگذار بود و تجربه خوبی برای بازیکنان شد که اصلاح شوند و خیلی نکات فنی در آن نیمه یاد گرفتیم. همه بازی‌ها برای ما ارزشمند است و در همه بازی‌ها برای سه امتیاز تلاش می‌کنیم.

«در حالی که بازیکنان پرسپولیس و استقلال به دلیل جلوگیری از حاشیه‌ها مموع‌المصاحبه بودند، اما شاهد کری‌خوانی برخی از مدیران دو باشگاه بودیم.»، سرمربی پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع اظهار داشت: اتفاقاً با سمیعی هم در این باره صحبت کردم. احترام متقابل اولین چیزی است که دو رقیب باید رعایت کنند. اصل احترام لازمه یک رقابت است. هر دو باشگاه بزرگ هستند و مدیرانی در آن کار می‌کنند که شناخته شده هستند. دوست دارم این فضا، فضای احترام باشد و همیشه مدیران و هواداران به هم احترام بگذارند. وقتی مدیران با یکدیگر صحبت کنند، این به سایر بخش‌ها شیوع پیدا می‌کند و فکر می‌کنم زیبنده دو باشگاه نیست که در مورد این مسائل صحبت کنیم. فکرمی‌کنم دربی به اندازه کافی حساسیت دارد و صحبت درباره حاشیه‌ها درست نیست تمرکز بازیکنان را هم به هم می‌زند. امیدوارم احترام متقابل وجود داشته باشد. همیشه به بازیکنان هم گفته‌ام اولین چیزی که در رقابت مهم این است که به حریف احترام بگذاریم، ولی باید برای سه امتیاز بجنگید و مثل سرباز حق‌تان را بگیرید. با صحبت و کری‌خوانی چیزی تغییر پیدا نمی‌کند.

گل‌محمدی در مورد اینکه به نظرش با جوانان پرسپولیس می‌تواند برنده دربی باشد، یادآور کرد: اولین هدف ما بردن دربی است. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا با تمرکز خوب سه امتیاز را بگیریم. این هدفی است که می‌خواهیم به آن برسیم.

وی در واکنش به این پرسش که با توجه به سیستم استقلال آیا ممکن است پرسپولیس در این بازی هجومی بازی کند، گفت: تا فردا صبر کنید، خیلی چیز‌ها مشخص می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه آیا امکان دارد دوباره به مهدی شیری و آرمان رمضانی اعتماد کند، تصریح کرد: این صحبت‌ها تکراری شده است. همه بازیکنانی که در تیم هستند، لیاقت و شایستگی حضور در تیم بزرگ را دارند. همانطور که گفتم اگر بازیکنان فرصتی به دست می‌آورند باید با تمام وجود از این فرصت استفاده کنند و فکر می‌کنم خود بازیکنان هم به این نتیجه رسیدند. قطعاً اگر فرصتی وجود داشته باشد می‌توانند شایستگی خودشان را نشان دهند.

گل‌محمدی راجع به اینکه تیمش ۴۰ روز است موفق به کسب پیروزی نشده است، بیان کرد: درست است ما ۴۰ روزه نبردیم، ولی بازی‌هایی که انجام دادیم برای بردن یک تیم کافی بود. تلاش زیادی داشتیم در سه بازی اخیر، ولی حالا یا بدشانسی یا استفاده نکردن از موقعیت‌ها بود که نتوانستیم برنده باشیم. این مسئله‌ای نیست که ما را اذیت کند. ما این فرصت را داریم که از بازی فردا برد‌ها را شروع کنیم و ادامه دهیم.



منبع: خبر 24


تبلیغات

مطالب مرتبط

بر اساس یک نظرسنجی مشخص شد که یک سوم آمریکایی‌ها بر این باورند که پیروزی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به واسطه "تقلب" بوده است.

5 ساعت پیش

عبدالستار چاکرزهی گفت: کاروان سلامت جمعیت هلال احمر چابهار 239 نفر از اهالی روستاهای گوادری شم این شهرستان و روستای عزیزآباد و غریب آباد کنارک را ویزیت رایگان کردند.

5 ساعت پیش

هرج و مرج. این توصیفی است که برای شرایط امروز بازار نشر کتاب‌های شعر به‌کار می‌رود و با انتشار اشعاری که به‌نظر بسیاری از کارشناسان کیفیت چندانی ندارند این هرج و مرج بیشتر و بیشتر هم می‌شود.

5 ساعت پیش

یک مسوول نظامی آمریکایی در نخستین سفر پس از حذف نام سودان از لیست کشورهای حامی تروریسم، امروز (سه شنبه) وارد خارطوم می شود.

5 ساعت پیش

شاخص کل در بازار بورس امروز (سه‌شنبه) ۲۰ هزار و ۹۴۷ واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۲۱۴ هزار واحد رسید.

5 ساعت پیش

ثبت نام پیش فروش سایپا و ایران خودرو چند ماه است که با نظارت وزارت صنعت و قوه قضائیه انجام می شود تا خودرو به قیمت اصلی به دست مصرف کننده برسد اما سایپا با افزایش شدید قیمت کارخانه کوییک ثبت نام کنندگان را نقره داغ کرد.

5 ساعت پیش

پوسیدگی دندان و بیماری لثه در اثر پلاک ، ترکیبی چسبنده از باکتری و غذا ایجاد می شود. ظرف چند دقیقه پس از خوردن غذا پلاک روی دندان جمع می شود.

5 ساعت پیش

سارقان اماکن خصوصی در شهرستان ماهشهر به دام پلیس افتادند.

5 ساعت پیش

مدیرعامل سابق قرمزها توضیحاتی درباره استقلالی شدن مدافع چپ این تیم داد.

6 ساعت پیش

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای گفت: بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ از روز سه شنبه هفته آینده در مجلس شورای اسلامی آغاز خواهد شد.

6 ساعت پیش

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام گفت: تا چند هفته آینده، فاز دوم تست انسانی واکسن کوو ایران برکت را آغاز می کنیم.

6 ساعت پیش

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق مسلح طلافروشی در منطقه جوادیه خبر داد.

6 ساعت پیش

قیمت سکه امروز (سه شنبه 7 بهمن 99) در بازار ایران را دنبال کنید.

6 ساعت پیش

رییس شورای اسلامی شهر و شهردار سمنان از حمایت‌های رییس قوه قضاییه در آزادسازی و واگذاری کاروانسرای عباسی به شهرداری سمنان تقدیر و تشکر کردند.

6 ساعت پیش

گروه استان‌ها - قائم مقام ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با اشاره اینکه وضعیت امر به معروف و نهی از منکر قابل قبول نیست، گفت: عده‌ای در جامعه هستند که نمی‌خواهند اجازه دهند امر به معروف و نهی از منکر به جایگاهی که دارد برسد.

6 ساعت پیش