فرهنگ کار در سیستان وبلوچستان ضعیف است all tv logo

استاندار:
فرهنگ کار در سیستان وبلوچستان ضعیف است
سیستان و بلوچستانزاهدان

محمد کرمی در دیدار مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ، اظهار کرد: وی بیان کرد: باید فرزندان خود را مهارت محور تربیت کنیم و از همین حالا مهارت های مختلف را به آنان آموزش دهیم.

وی تصریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از کارهای مهم در جامعه است و از جمله مهمترین رسالت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران محسوب می‌شود.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: جلسات باید خروجی داشته باشد تا شاهد نتیجه مطلوبی از اقدامات خود باشیم.

وی با بیان اینکه رسیدگی به خانواده شهدا مسئولیت سنگینی است که باید به نحو مطلوب انجام شود، گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از مهمترین رسالت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران محسوب می‌شود.

کرمی اذعان کرد: باید سعی کنیم که در انجام همه امور و کارهایمان رضایت پروردگار را مد نظر قرار دهیم.

باشگاه خبرنگاران جوانسیستان و بلوچستانزاهدان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

«ماجرای سنگو و شوبانه» که نویسندۀ نام آشنای کودکان، «سرور کُتُبی» آن را نوشته است؛ از افسانه‌های شیرین و قصه‌های ماندگار گذشته، الهام گرفته شده است.

1 ساعت پیش

این نشانه ای از تقویت و ارتقای روابط میان ریاض و پکن است / عربستان سعودی بزگترین خریدار تسلیحاتی و جنگ افزارهای آمریکایی در جهان است.

1 ساعت پیش

هر ساله در ۲۹ سپتامبر «روز جهانی قلب» به منظور افزایش آگاهی در مورد این عضو مهم بدن گرامی داشته می‌شود.

1 ساعت پیش

تیرانداز ان ایران در ششمین روز از بازی‌های آسیایی هانگژو در تپانچه بادی زنان به فینال راه نیافتند اما پوریا نوروزیان در تفنگ سه وضعیت مردان به فینال راه یافت.

نیم ساعت پیش

استفاده از کاراکتر‌های انیمیشن‌های ایرانی برای تولید نوشت ‌افزار فرصتی است برای فرهنگسازی در ذهن کودکان و نوجوانانی که قرار است آینده‌سازان این مرز و بوم باشند.

6 دقیقه پیش

فوران آتشفشان اتنا از نمایی جذاب و نزدیک‌ترین فاصله را ببینید.

یک ربع پیش

افزایش مداوم چاقی در سرتاسر جهان بر نیاز به جایگزین‌های سالم‌تر قند تاکید می‌کند.

10 دقیقه پیش

سپاهان در حالی در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا میزبان الاتحاد است که این تیم روزهای خوبی را با نونو اسپریتو سانتو و کریم بنزما پشت سر می‌گذارد.

نیم ساعت پیش

معاون وزیر ورزش گفت: امیدوارم ورزشکاران کشورمان با کسب مدال‌های خوشرنگ، دل مردم عزیزمان را شاد کنیم چرا که هیچ چیز بهتر از شاد کردن دل مردم نیست، امروز به شادی نیاز داریم.

6 دقیقه پیش

بیشتر...