3 روز پیش
1 بازدید

توقیف موتور سیکلت ۲۰ میلیاردی قاچاق در شیراز/کشف ۱۰۳ راس گوسفند قاچاق

مهم‌ترین حوادث ۲۷ مهرماه سال ۹۹ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، مهم‌ترین حوادثامروز یکشنبه ۲۷ مهرماه سال ۹۹ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

کشف ۱۰۳ راس گوسفند قاچاق در لارستان

فرمانده انتظامی لارستان از کشف ۱۰۳ راس گوسفند قاچاق به ارزش ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ داود امجدی بیان کرد: مأمورانپلیس آگاهیلارستان با اقدامات فنی و تخصصی از دپو احشام قاچاق در یک گله دانی در یکی از محله‌های این شهرستان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

او  بیان کرد: ماموران پس از هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن مکان موفق شدند ۱۰۳ راس گوسفند قاچاق را کشف کنند.

فرمانده انتظامی لارستان با بیان اینکه در این خصوص یک نفر که قصد انتقال احشام را به کشور‌های حاشیه خلیج فارس را داشت دستگیر شد، افزود: ارزش ریالی احشام مکشوفه برابر نظر کارشناسان، ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

موتورسیکلت ۲۰ میلیاردی قاچاق در"شیراز" توقیف شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: ماموران یگان امداد شهرستان شیراز، موفق به توقیف یک دستگاه موتورسیکلت قاچاق به ارزش ۲۰ میلیارد ریال شدند.

سرهنگ کاووس محمدی بیان کرد: ماموران یگان امداد شهرستان شیراز، حین گشت زنی در بلوار شهید رجایی به یک دستگاه موتورسیکلت سنگین مشکوک شدند.

او با بیان اینکه ماموران با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند موتورسیکلت فوق را توقیف کنند، گفت: در این خصوص راکب موتورسیکلت دستگیر شد.

معاون اجتماعی پلیس فارس با بیان اینکه ارزش موتورسیکلت قاچاق کشف شده برابر نظر کارشناسان، ۲۰ میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: مالک برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سقوط از کوه به علت پیدا کردن کندو عسل

فرمانده انتظامی خنج از مرگ مردی ۵۱ ساله بر اثر سقوط از کوه به علت پیدا کردن کندو عسل در آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ کرامت کریمی بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سقوط از کوه، بلافاصله یک تیم از نیرو‌های انتظامی این شهرستان به همراه دیگر عوامل امدادی به سرعت به محل حادثه اعزام شدند.

او افزود: ماموران در بررسی‌های اولیه مشاهده کردند مردی ۵۱ ساله برای پیدا کردن کندو عسل در منطقه "هفتوان" به ارتفاعات کوه رفته که به دلیل نامعلوم به پائین سقوط و مجروح شده است.

فرمانده انتظامی خنج با اشاره به اینکه فرد مجروح پس از انتقال به بیمارستان به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرده است، از شهروندان خواست در سفر به مناطق کوهستانی و کویری نکات ایمنی را رعایت و حتی الامکان از سفر به تنهایی پرهیز کنند.

۶ مجروح حاصل تصادف زنجیره‌ای

رئیس پلیس راه شمال استان فارس گفت: بر اثر برخورد ۳ دستگاه سواری با یکدیگر در محور مواصلاتی شهرستان استهبان، ۶ نفر مجروح و راهی بیمارستان شدند.

سرهنگ عبدالهاشم دهقانی بیان کرد: در پی اعلام یک فقره تصادف در محور مواصلاتی شهرستان استهبان، بلافاصله مأموران به همراه دیگر عوامل امدادی به محل مورد نظر اعزام شدند.

او افزود: ماموران در بررسی‌های اولیه مشاهده کردند سواری پراید با ۵ سرنشین، با یک دستگاه ام‌وی‌ام با ۲ سرنشین و یک خودرو پیکان با یکدیگر برخورد کرده‌اند.

رئیس پلیس راه شمال استان فارس عنوان داشت: در این حادثه ۶ سرنشین خودرو پراید و ام‌وی‌ام مجروح و راهی بیمارستان شدند.

سرهنگ دهقانی گفت: کارشناسان در صحنه حاضر و علت وقوع این حادثه را بی احتیاطی از جانب راننده سواری پیکان به دلیل توجه نکردن به جلو ا علام کردند.

کشف کالای قاچاق ۱۰ میلیاردی در ارسنجان

فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از کشف یک دستگاه بسته‌بندی دستمال کاغذی قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ محمدعلی فرهادی گفت: در راستای مبارزه همه جانبه با پدیده شوم کالای قاچاق، مأموران انتظامی این شهرستان در ایست و بازرسی مقطعی در محور‌های مواصلاتی، به یک دستگاه کامیون حامل بار مظنون و آن را متوقف کردند.

او با اشاره به اینکه در بازرسی از این خودرو، یک دستگاه بسته بندی دستمال کاغذی قاچاق کشف شد، بیان داشت: کارشناسان ارزش این محموله قاچاق را ۱۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

فرمانده انتظامی ارسنجان با اشاره به اینکه در این راستا یک نفر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شد، تصریح کرد: یکی از اولویت‌های پلس، مبارزه با قاچاق کالا است و نیروی انتظامی از طریق تلفن ۱۱۰ آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در زمینه برخورد قاطع با بر هم زنندگان امنیت اقتصادی در جامعه است.

کشف شکر قاچاق در قیروکارزین

فرمانده انتظامی قیروکارزین از کشف یک هزار و ۵۰۰ کیلوگرم شکر قاچاق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حمیدرضا صالحی‌فرد گفت: ماموران پاسگاه انتظامی "ریکان" این شهرستان هنگام کنترل خودرو‌های عبوری در محور‌های مواصلاتی، به یک دستگاه وانت نیسان مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

او افزود: ماموران انتظامی در بازرسی از این خودرو، یک هزار و ۵۰۰ کیلوگرم شکر قاچاق و بدون هرگونه مجوز بهداشتی را کشف کردند.

فرمانده انتظامی قیروکارزین با اشاره به اینکه ارزش کالا‌های کشف شده برابر نظر کارشناسان، ۱۵۰ میلیون ریال برآورد شده است، اظهار داشت: مبارزه با قاچاق کالا به صورت ویژه در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد و پلیس با تمام قدرت و اقتدار با قاچاقچیان کالا و ارز برخورد خواهد کرد.

پژو پارس حامل تریاک به مقصد نرسید

فرمانده انتظامی کوار از توقیف سواری پژو پارس و کشف ۲۰ کیلو تریاک در آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی بابایی گفت: ماموران انتظامی این شهرستان حین کنترل خودرو‌های عبوری در محور‌های مواصلاتی، به یک سواری پژو پارس مشکوک و آن را متوقف کردند.

سرهنگ بابایی با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو، ۲۰ کیلو تریاک کشف شد، گفت: در این خصوص یک نفر دستگیر و پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد.

انتهای پیام/ #‌اخبار
منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران


مطالب پیشنهادی

معین: اصولگرایان و اصلاح‌طلبان پایگاه اجتماعی‌شان را از دست داده‌اند

مصطفی معین می گوید: از نظر جامعه بویژه جوانان، موضوع رقابت اصلاح طلب و اصولگرا در عرصه های سیاسی و انتخاباتی در این مقطع زمانی، ماجرای تمام شده ای است.

از منافقین سیاسی تا قوی سیاه احمدی‌نژاد و خاتمی در میزگرد عطریانفر و ایمانی

حالا که تکلیف بسیاری از لیست های انتخاباتی اصلاح طلبان و اصولگرایان مشخص شده و کمتر از یک هفته تا برگزاری انتخابات مجلس یازدهم باقی مانده، یک فعال سیاسی اصولگرا و یک چهره اصلاح طلب به آسیب شناسی شرایط موجود، وضعیت آراء خاکستری، لیست‌های دو طیف سیاسی و ...پرداختند.

توئیت دبیر شورای‌عالی امنیت ملی با هشتگ اجتماع قلب‌ها

دبیر شورای‌عالی امنیت ملی در توییتر نوشت: نیمه شعبان نماد انتظار امیدآفرین و پیش‌برنده برای نسل ما بوده است.

نماز جمعه تهران همچنان برگزار نخواهد شد

فارس نوشت:مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تهران، از لغو نماز جمعه بیست و دوم فروردین‌ماه سال ۹۹ در تمام شهرهای استان تهران خبر داد.

سخنان مهم رهبر انقلاب: کرونا ما را از توطئه دشمنان غافل نکند

رهبر معظم انقلاب فرمودند: بشر با این همه پیشرفت های علمی حیرت آور که به کلی وضع زندگی را در جهان تغییر داده احساس خوشبختی نمی کند. بشریت دچار فقر و بیماری است، دچار فحشا و گناه است، دچار بی عدالتی است، دچار نابرابری است، دچار شکاف طبقاتی بسیار وسیع است.

تاسیس جمهوری اسلامی در ایران، آرمان‌ها و دغدغه‌ها

ضمن عرض تبریک چهل و یکمین سالروز تأسیس جمهوری اسلامی در ایران به محضر هموطنان عزیز، لازم می دانم به همین مناسبت مطالبی را در خصوص نحوه تحقق آرمانهای نظام و نگرانیها و دغدغه های پیش رو باستحضار برسانم:

وقتی پیام رهبر انقلاب مانع هجمه به یک شهید شد

تسنیم نوشت: اکبر نبوی به مناسبت بیست و هفتمین سالگرد شهادت سیدمرتضی آوینی می‌گوید: «به شکل مشخص نوع کنش رهبری نسبت به شهادت مرتضی، کنش معناداری بود. حضور ایشان بر سر پیکر شهید و شرکت در تشییع ایشان و پیامی که دادند، به نظر من بسیار مهم و معنادار بود. »

پایداری‌ها همچنان بلای جان قالیباف /شورای ائتلاف حکمیت خواهد کرد؟

نشانه ها از این حکایت دارد که پایداری ها برای مانع تراشی بر سر راه ریاست قالیباف، از همین حالا و حتی پیش از این به تخریب شهردار پیشین روی آورده اند و در کنار آن درحال لابی با نمایندگان شهرهای کوچک برای جمع کردن رأی به نفع آقاتهرانی هستند.

یک توصیه به عقلای مجلس آینده

بیماری کرونا این روزها بر حوزه های سیاست، اقتصاد، جامعه و ...سایه انداخته و همه چیز را تحت الشعاع خود قرار داده است.

از قدیمی‌ترین نماینده مجلس تا بازگشت پارلمانتاریست‌ها به بهارستان

۱۰۴ نماینده منتخب مجلس آینده پیشتر هم بر صندلی های نمایندگی مجلس تکیه زده اند، سیدرضا تقوی قدیمی ترین آنهاست و محمد مهدی مفتح بیشترین تعداد حضور در ادوار مختلف مجلس را در کارنامه پارلمانی اش به ثبت رسانده است.

رییس مجلس ترکیه جویای حال علی لاریجانی بعد از ابتلا به کرونا

ایسنا نوشت: مصطفی شنتوپ، رئیس مجلس ملی ترکیه طی تماس تلفنی با علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، ضمن آرزوی بهبودی برای وی درباره اقدامات مشترک دو کشور برای مهار کرونا گفت وگو کرد.

غفوری‌فرد: پیروز انتخابات ۱۴۰۰ یک‌ اصولگراست /قالیباف رئیس‌ مجلس می‌شود

غفوری فرد، عضو شاخص جبهه پیروان و نماینده ادوار مجلس می گوید: به احتمال خیلی خیلی زیاد در انتخابات ریاست جمهوری با رای بسیار بالایی نامزد اصولگرایان رای خواهد آورد.

سه قوه، دشمن مشترک را فراموش نکنند

در سال ۹۸ با چالش های زیادی مواجه شدیم. از بلایای طبیعی که در اول سال رخ داد تا بیماری کرونا که از اول اسفندماه در کشور شیوع پیدا کرد.

از بین بردن چربی خورشت | راه کاری موثر برای از بین بردن چربی خورشت

از بین بردن چربی خورشت و راه از بین بردن چربی خورشت و چگونه چربی خورشت را از بین ببریم و چرب شدن زیاد خورشت را در پرشین وی بخوانید

روحانی به مردم: از روز شنبه مرحله سخت مبارزه با کرونا شروع می‌شود /آن روز که فهمیدیم کرونا در قم نشر یافته، همان روز از قم هم خارج شده بود - خبرآنلای

روحانی گفت: آن روزی که به ما اعلام شد اول فقط در قم بود و روز بعد اراک را هم اعلام کردند که متوجه شدیم. آن روز که ما فهمیدیم هم در قم شیوع یافته و هم از قم عبور یافته است.

نکات آشپزی | نکات آشپزی و ترفندهای مهم خانه داری که باید هر فردی بداند

نکات آشپزی و آشنایی با نکات آشپزی و ترفندهای مهم خانه داری که باید هر فردی بداند و ترفندهای خانه داری و نکات مهم آشپزی و ترفندهای مهم اشپزی را در پرشین وی بخوانید

دستورات مهم روحانی درباره اجرای فاصله‌گذاری هوشمند مقابله با کرونا

رئیس جمهور پس از دریافت گزارش‌های جداگانه‌ای از وزیران کشور و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند از روز شنبه و آغاز فعالیت کسب و کارهای کم‌ریسک در همه استان‌ها به جز تهران، تاکید کرد که این طرح باید با نظارت دقیق و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا اجرا شود.

چه کسی کشتی طوفان‌زده وزارت کشاورزی را به ساحل می‌رساند؟

چند ماهی است که گمانه زنی برای سکانداری وزارت جهاد کشاورزی بدون نتیجه ادامه دارد.

برگ برنده اصلاح‌طلبان در ۱۴۰۰؛ ظریف،عارف، مطهری، جهانگیری یا...؟

۱۴۰۰ برای اصلاح طلبان سرنوشت ساز است، یا سورپرایز انتخابات می شوند و در روزهای سرخوشی اصولگرایان کاندیدایی رو می کنند که برگ برنده شان در انتخابات شود یا باید سنگری دیگر را هم به رقیب واگذار کنند.

مدل کیک های عروسی | گلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی

مدل کیک های عروسی وگلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی و تزیین کیک عروسی و دیزاین کیک عروسی و انتخاب کیک عروسی را در پرشین وی بخوانید

مطالب مرتبط