خبرگزاری تسنیم |
۲ هفته پیش

پاکستان حملات تروریستی در راسک چابهار را محکوم کرد تسنیم


پاکستان حملات تروریستی در راسک و چابهار را محکوم کرد

وزارت خارجه پاکستان در بیانیه‌ای حملات گروهک تروریستی جیش‌الظلم در سیستان و بلوچستان را محکوم کرد.

- اخبار بین الملل -

به گزارش دفتر منطقه‌ایخبرگزاری تسنیم، وزارت خارجه پاکستان در بیانیه‌ای حملات گروهک تروریستی جیش‌الظلم در راسک و چابهار را محکوم کرد.

این بیانیه با ابراز تسلیت با خانواده قربانیان این حمله تروریستی افزود: پاکستان در همبستگی کامل از مردم و دولت ایران در مبارزه با تروریسم حمایت می‌کند.

در ادامه بیانیه آمده است: پاکستان تروریسم را در همه اشکال و مظاهر آن محکوم می‌کند و عمیقاً نگران اقدامات رو به رشد تروریسم در منطقه است. تروریسم یک تهدید منطقه‌ای و جهانی است که نیاز به واکنش قاطع دارد.

پایان غائله گروگان‌گیری در چابهار با هلاکت 3 تروریست
تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهار به 11 نفر رسید
پایان عملیات تروریستی چابهار/ 18 تروریست‌ به درک واصل شدند

انتهای پیام/.#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مردم ولایت مدار مرکز استان خراسان شمالی پس از نمازجمعه این هفته در حمایت از عملیات "وعده صادق"، عملیات غرورآفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از نماز جمعه این هفته راهپیمایی کردند.

12 دقیقه پیش

خطیب نماز جمعه مشهد گفت: اینکه ۳۰۰ موشک و پهپاد در یک لحظه با این سرعت و قدرت، فضای آسمان فلسطین اشغالی را در بر بگیرد، برای اسرائیلی ها خیلی مهیب و چشمگیر بود، اما این همه قدرت ما نبود.

یک ربع پیش

سازمان همکاری اسلامی در واکنش به حق وتوی آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل متحد گفت که این اقدام ناقض مفاد منشور سازمان ملل متحد است.

11 دقیقه پیش

امام جمعه کاشان ضمن اشاره به وعده صادق گفت: ایران در وعده صادق همانند شمشیر ذوالفقار بر سر دشمن فرود آمد.

12 دقیقه پیش

دو تیم دیگر عربستانی هم به کارزار جذب روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی چلسی اضافه شدند.

12 دقیقه پیش

امام جمعه یاسوج گفت: عملیات وعده صادق استکبار و اسرائیل را به وحشت انداخت و امید را در دل ملت‌های آزادی خواه و ملت عزیز ایران زنده کرد.

11 دقیقه پیش

امام جمعه شیراز خطاب به آمریکا و به قدرت‌های حامی اسراییل اعلام کرد: شما تجربه جنگیدن با ملت ایران را در هشت سال دفاع مقدس دیده‌اید اگر بخواهید دست از پا خطا کنید ملت ایران شما را سر جای خود خواهند نشاند.

12 دقیقه پیش

رئیس جمهور برای تعیین تکلیف کارخانه سیمان بیارجمند دستور ویژه صادر کرد و بر این اساس موضوع "سیمان بیارجمند" به هیئت دولت می‌رود.

12 دقیقه پیش

کیانوش عیاری یکی از بزرگترین کارگردانان سینمای ایران است، کارگردانی صاحب‌سبک و مؤلف. اما در «ویلای ساحلی» موفق نبود. هرچند فیلم فروش نسبتا بدی نداشت، ولی فیلم در حد اعتبار عیاری و استانداردهایش نبود. اگر بیلی وایلدر بود چه توصیه‌ای می‌توانست به عیاری کند که او را از ساخت این فیلم منصرف سازد؟

یک ربع پیش

بیشتر...