ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

نیمه نهایی لیگ ملت ها: تقابل جذاب قدرت های اروپا ورزش سه

کد خبر : 1866689 |05 بهمن 1401 ساعت 13:48 |16.6K بازدید |5دیدگاه

نیمه‌نهایی لیگ ملت‌ها: تقابل جذاب قدرت‌های اروپا

با برگزاری قرعه‌کشی مرحله نیمه نهایی لیگ ملت‌های اروپای 2023، اسپانیا برابر ایتالیا و هلند برابر کرواسی قرار خواهند گرفت.

نیمه‌نهایی لیگ ملت‌ها: تقابل جذاب قدرت‌های اروپا

به گزارش "ورزش سه"، قرعه‌کشی مرحله نیمه نهایی لیگ ملت‌های اروپا دقایقی پیش انجام شد و تیم‌های صعود کننده به این گروه با حریفان‌شان آشنا شدند.
ایتالیا، اسپانیا، کرواسی و هلند موفق شده بودند با غلبه بر حریفان در مرحله قبلی به این مرحله راه پیدا کنند و چهار تیمی بودند که در قرعه‌کشی امروز برای مشخص شدن تکلیف دیدارهای حساس مرحله نیمه نهایی حضور داشتند.
وسلی اشنایدر، ستاره سابقتیم ملی هلند، از چهره‌های سرشناسی بود که برای انجام این قرعه‌کشی در این مراسم حضور پیدا کرده بود و مقامات یوفا نیز در این مراسم حضور داشتند.

1794926

قرعه اول به نام تیم ملی اسپانیا بود و پس از آن مشخص شد که این تیم باید در مرحله نیمه نهایی برابر تیم ملی ایتالیا به میدان برود تا تکلیف اولین تیم صعود کننده به دیدار فینال این رقابت‌ها مشخص شود.
به این ترتیب تیم ملی کرواسی نیز در دیگر دیدار این مرحله، حریف تیم ملی هلند شد تا تیم دومی که به دیدار فینال صعود خواهد کرد نیز با مشخص شدن برنده این بازی تعیین شود.
این مسابقات قرار است به میزبانی کشور هلند برگزار شود و بازی این تیم برابر کرواسی در تاریخ 14 ژوئن (24 خرداد 1402) در شهر روتردام برگزار خواهد شد.
دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی بین دو تیم اسپانیا و ایتالیا نیز 15 ژوئن (25 خرداد 1402) برگزار می‌شود.

تیم ملی ایتالیاتیم ملی ایتالیا
تیم ملی اسپانیاتیم ملی اسپانیا
تیم ملی هلندتیم ملی هلند
تیم ملی کرواسیتیم ملی کرواسی
لیگ ملت‌های اروپا
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی ایتالیاتیم ملی ایتالیا

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی ایتالیا، بازی بعدی تیم ملی ایتالیا و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی ایتالیا#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...