خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

رونمایی از قرارداد رضاییان او بازیکن آزاد است خبرآنلاین

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین؛ بعد از مسابقه فینال حذفی میان سپاهان و مس رفسنجان و قهرمانی طلایی پوشان اصفهانی در این تورنمنت، خداحافظی رامین رضاییان از هواداران سپاهان خبری شوکه کننده برای اهالی فوتبال محسوب می‌شد.

به گزارش ورزش سه، ستاره ملی پوش و با تجربه سپاهانی‌ها بعد از بازی طوری صحبت کرد که نشان بدهد قصد جدایی از این تیم را دارد و فوتبالش را در تیم دیگری دنبال می‌کند. جالب اینکه بلافاصله بعد از صحبت‌های رامین مهدی آذربایجانی مدیرعامل باشگاه این مسئله را جدی نگرفت و فردای همان روز در مصاحبه‌ای جدید اعلام کرد که رامین رضاییان با سپاهان قرارداد دارد و نمی‌تواند خودسرانه تصمیم به جدایی بگیرد.

با این وجود طی روزهای گذشته مباحث زیادی پیرامون انتقال رضاییان به تیم‌های سرخابی پایتخت و حتی برخی تیم‌های خارجی مطرح شده است. رامین چند روز قبل در گفتگویی هم اعلام کرد دوست دارد یک چالش جدید و ماجراجویی تازه را در فوتبال تجربه کند که همین موضوع هم تاکید دوباره بر جدایی از سپاهان بود.

از سوی دیگر سپاهانی‌ها بار دیگر بر داشتن قرارداد با رامین رضاییان تاکید کردند و او را بازیکنی خواندند که بدون اجازه باشگاه اصفهانی نمی‌تواند به تیم دیگری برود.

در چنین شرایطی از طریق کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ قرارداد ثبت شده رامین بررسی شده است. پیگیری‌ها در این باره نشان می‌دهد قرارداد رضاییان که در سازمان لیگ ثبت شده در پایان لیگ بیست و سوم به پایان رسیده و از نظر سازمان لیگ این بازیکن با تجربه آزاد محسوب می‌شود.

از نگاه سازمان لیگ قرارداد رامین رضاییان با سپاهان به پایان رسیده و اگر این بازیکن با تیم دیگری هم قرارداد ببندد بازیکن آزاد محسوب شده و با توجه به قوانین قضایی به نظر می‌رسد سپاهانی‌ها نمی‌توانند ادعایی درباره این بازیکن داشته باشند.

موضوع مهم اما تاکید باشگاه سپاهان درباره تحت قرارداد بودن رامین رضاییان است. اینکه مدیران باشگاه اصفهانی با علم به این مسئله که قرارداد ثبت شده رامین رضاییان در سازمان لیگ به پایان رسیده بارها از طریق افراد و رسانه‌ها خود اعلام کردند این بازیکن باید در اصفهان ماندگار شود موضوعی عجیب به نظر می‌رسد که شاید بتوان آن را در اتفاقات عجیب و غریب ابتدای فصل جستجو کرد؛ زمانی که باشگاه سپاهان در ماجراهای مربوط به سقف بودجه سقف بودجه اقدام به امضای متمم‌هایی کرده بود که بعدها از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تخلف شناخته شد و این باشگاه هم جریمه‌ای نقدی و سنگین را تجربه کرد.

حالا که محرز شده از نظر سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال رضاییان قراردادی با سپاهانی‌ها ندارد باید دید واکنش این باشگاه اصفهانی به این ماجرا چیست و آنها چه ادله‌ای را برای اینکه اثبات کنند رامین نمی‌تواند آزادانه به تیم دیگری برود رو خواهند کرد.

258 258#‌اخبار_ورزشی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کریستیانو رونالدو با وجود به اردو رفتن تیم النصر هنوز در تعطیلات خود به سر می‌برد.

11 ساعت پیش

عبدالکریم حسن مدافع قطری تیم پرسپولیس با انتشار یک استوری، پست اینستاگرامی جدید باشگاه الوکره قطر را بازنشر کرد.

12 ساعت پیش

فوق ستاره پرتغالی در نخستین مسابقه تدارکاتی پیش فصل تیمش حضور نداشت.

10 ساعت پیش

گئورگی گولسیانی، مدافع گرجستانی پرسپولیس، در مورد حواشی عجیب 24 ساعت اخیر علیه خودش توضیح داد.

12 ساعت پیش

پرسپولیس به جذب محمدمهدی لطفی علاقه دارد و ممکن است خرید جدید سرخ‌پوشان پایتخت از آلومینیوم اراک باشد.

10 ساعت پیش

عبدالکریم حسن مدافع قطری تیم پرسپولیس با انتشار یک استوری، پست اینستاگرامی جدید باشگاه الوکره قطر را بازنشر کرد.

12 ساعت پیش

یکی از هواداران پیشکسوت استقلال دار فانی را وداع گفت.

11 ساعت پیش

هرچند گفته می‌شود کار انتقال علی کریمی به استقلال تمام شده، اما این اخبار پشتوانه محکمی ندارد و نهایی شدن آن بیشتر گمانه‌زنی است.

13 ساعت پیش

کریستیانو رونالدو با وجود به اردو رفتن تیم النصر هنوز در تعطیلات خود به سر می‌برد.

11 ساعت پیش

بیشتر...