ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

غرق در بحران: احتمال کسر ۱۵ امتیاز دیگر از یوونتوس ورزش سه

کد خبر : 1866728 |05 بهمن 1401 ساعت 17:27 |68.2K بازدید |30دیدگاه

سقوط آزاد بیانکونری

غرق در بحران: احتمال کسر 15 امتیاز دیگر از یوونتوس!

پس از کسر 15 امتیاز از یوونتوس که باعث سقوط این تیم به رده دهم سری آ شد، حالا احتمال کسر 15 امتیاز دیگر و سقوط این تیم به قعر جدول نیز مطرح شده است.

غرق در بحران: احتمال کسر 15 امتیاز دیگر از یوونتوس!

به گزارش "ورزش سه"، چهار روز پیش وبر اساس حکم صادره از سوی دادستانی فدراسیون فوتبال ایتالیا، تیم فوتبال یوونتوس به دلیل آن‌چه تخلفات حسابداری و حساب‌سازی عنوان شده، به کسر 15 امتیاز محکوم شد. در پی اعمال این محکومیت، بیانکونری از رده سوم به رده دهم جدول رده‌بندی سری آ سقوط کردند. باشگاه یوونتوس به دلیل نقل‌وانتقالات مشکوک با مقادیر بالا به منظور به دست آوردن سود سرمایه، مورد بررسی و زیر ذره‌بین قرار گرفته بود. پس از شروع تحقیقات، آندره‌آ آنیلی، رئیس و نیز معاونانش به همراه اعضای هیئت مدیره باشگاه از سمت خود استعفا کردند.

1794991

دادستانی تورین و بازرسان این پرونده بر این باورند که باشگاه یوونتوس گزارش‌های مالی خود را برای سال‌های 2019، 2020 و 2021 جعل کرده است؛ از جمله مخفی کردن پرداختی‌هایش به برخی از بازیکنان. باشگاه یوونتوس در زمان پاندمی کرونا اعلام کرد که بازیکنانش تا چهار ماه دستمزد خود را خواهند بخشید اما ظاهراً باشگاه حقوق سه ماه آن‌ها را پرداخت و قراردادهای خصوصی در این زمینه با آن‌ها امضا کرد. یکی از این موارد مربوط به توافق محرمانه یوونتوس و کریستیانو رونالدو است که البته ستاره پرتغالی این قرارداد را امضا نکرده است.

1794992

طبق گزارش نشریه کوریره دلو اسپورت، دادستانی فدراسیون فوتبال ایتالیا درخواست کسر 15 امتیاز دیگر از یوونتوس را خواهد داد. این درخواست مربوط به اتهام معاملات مخفیانه با بازیکنان در فصول 20-2019 و 21-2020 است. کسر 15 امتیاز دیگر از بیانکونری باعث می‌شود امتیازات آن‌ها در جدول به 8 برسد و به رده نوزدهم سقوط کنند.

1794262

باشگاه یوونتوس همچنین در خطر محرومیت حداقل یک‌ساله از شرکت در رقابت‌های اروپایی است. به گزارش نشریه لارپوبلیکا در صورتی که اتهامات نسبت داده شده به یوونتوس در خصوص سندسازی و اعلام ارقام واقعی پرداختی برای خرید بازیکنان جدید و حقوق آن‌ها اثبات شود، یوفا یووه را حداقل یک سال از شرکت در لیگ قهرمانان اروپا یا لیگ اروپا محروم می‌کند و این مجازات زمانی اعمال خواهد شد که یووه سهمیه حضور در یکی از دو تورنمنت را کسب کرده باشد.

1793500

آن‌ها پیش از این به دلیل تخلفات صورت گرفته از سوی مدیران این باشگاه، تجربه سقوط به سری B را داشته‌اند و هرچند این بار جریمه آن‌ها به سنگینی دفعه قبل نیست، اما می‌تواند شرایط را به شکل قابل توجهی برای این تیم دشوار کند.
یوونتوس پس از روزهای سختی که در ابتدای فصل داشت، توانسته بود شرایط را برای خودش بهبود ببخشد و به رتبه‌های بالاتر نزدیک شود و حتی شانس قهرمانی هم داشته باشد اما حالا شاید نه سهمیه بگیرد و حتی با کسب سهمیه هم از رقابت‌های اروپایی اخراج شود.

یوونتوسیوونتوس
یوفا
سری آ ایتالیاسری آ ایتالیا
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

یوونتوسیوونتوس

مشاهده برنامه و نتایج یوونتوس، بازی بعدی یوونتوس و ویدئو خلاصه بازی های یوونتوس#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...