برگزاری جشن گلریزان در آستانه عید نوروز در خراسان جنوبی all tv logo

برگزاری جشن گلریزان در آستانه عید نوروز در خراسان جنوبی
خراسان جنوبیبیرجند

اشرفی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی در جلسه برنامه‌ریزی چگونگی برگزاری سی و دومین جشن گلریزان با هدف کمک به دانش‌آموزان نیازمند در زورخانه امیر عرب بیرجند که در آن تعدادی از فعالان حوزه صنعت و باستانی‌کاران بیرجند حضور داشتند، گفت:وجود محدودیت‌های قانونی و مشکلات موجود در حوزه صنعت، سختی کار در این زمینه را سبب شده است، به طوری که گاهی ما شرمنده آن‌ها می‌شویم.

او با اشاره به اینکه صنعت کاشی و سرامیک، طیور و.. از جمله صنایع مطرح استان در کشور هستند، افزود: گلریزان‌های متعددی با هدف‌های متفاوت در طول سال برگزار می‌شود که صنعتگران استان مانند دیگر گروه‌های مردم در آن‌ها مشارکت جدی دارند، اما جنس این گلریزان با گلریزان‌های دیگر با توجه به هدف آن که کمک به تهیه پوشاک برای دانش آموزان نیازمند در آستانه عید نوروز است، با دیگر برنامه‌ها در این زمینه متفاوت است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: علاوه بر صاحبان صنایع بزرگ، فعالان حوزه صنایع خرد و شبکه بانکی خراسان جنوبی نیز در این جشن مشارکت خواهند داشت.

در ادامه مدیر اجرایی جشن گلریزان نیز از برگزاری سی و دومینجشن گلریزانکمک به تهیه پوشاک دانش‌آموزان نیازمند دوم اسفند ماه خبر داد.

مهدی قمری گفت: سی و دومین جشن گلریزان با هدف تهیه پوشاکدانش‌آموزان نیازمنددر آستانه عید نوروز، دوم اسفند ماه با مشارکت جدی گروه‌های مختلف مردم برگزار می‌شود.

او با اشاره به اینکه سال گذشته با توجه به لطف خداوندی، بیش از دو میلیارد تومان در این جشن جمع‌آوری شد که با این مبلغ شش هراز و ۲۰۰ دست لباس با کیفیت تهیه شد.

به گفته مدیر اجرایی جشن گلریزان ۵۰ درصد این البسه در بیرجند و ۵۰ درصد دیگر آن در دیگر شهرستان‌های استان بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع می‌شود.

او تأکید کرد: امسال هم به میمنت میلاد امام حسین (ع) مردم در این زمینه کمک خوبی خواهند کرد.

در ادامه این مراسم عضو کمیته برگزاری این جشن گفت:ورزش باستانیبا دیگر رشته‌های ورزشی تفاوت‌های بسیاری دارد.

کریم پور اظهار کرد: به برکت ماه شعبان خیران مانند سال‌های گذشته با کمک‌های خود زمینه شادی کودکان نیازمند را فراهم خواهند کرد.

باشگاه خبرنگاران جوانخراسان جنوبیبیرجند#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

«محمد مصطفی» که انتظار می‌رود نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین شود، یکی از چهره‌های پیشرو اقتصادی فلسطین و متحد محمود عباس است.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه همدان و استاندار همدان در پیام مشترکی از مردم استان برای مشارکت پرشور در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری قدردانی کردند.

نیم ساعت پیش

از سوی ستاد انتخابات استان اسامی ۸ منتخب دوره دوازدهم مجلس در سیستان و بلوچستان اعلام شد.

نیم ساعت پیش

وبینار تخصصی «روابط‌ عمومی با محوریت بر دنیای امروز» با حضور متخصصان و مدیران روابط‌عمومی استارتاپ‌ها و برندهای برتر ایران در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود.

نیم ساعت پیش

محمدرضا باهنر، دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین، بعد از شکست در انتخابات مجلس دوازدهم در کانال تلگرامی خود بیانیه ای صادر کرد.

نیم ساعت پیش

مسابقات فوتسال جام رمضان (شهدای چوار) در غیاب دو تیم مطرح پایتخت برگزار خواهد شد.

نیم ساعت پیش

لژیونرهای ایرانی در سال‌های اخیر حضور در لیگ‌های عجیب و متفاوتی را انتخاب کرده‌اند.

نیم ساعت پیش

دستیار وزیر امور خارجه ایران گفت: همجواری ایران با افغانستان یک فرصت طلایی برای کشور ایران به شمار می رود.

نیم ساعت پیش

رم ایتالیا امشب در هفته بیست و هفتم سری‌آ به مصاف مونتسا خواهد رفت.

11 دقیقه پیش

بیشتر...