نظارت بر بازار نوشت افزار استان سمنان تشدید شد all tv logo

نظارت بر بازار نوشت افزار استان سمنان تشدید شد
سمنانسمنان

طحان در نشستی با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه به مناسبت آغاز سال تحصیلی گفت: نظارت بر بازار نوشت افزار و همچنین پوشاک، کیف و کفش و… در استان تشدید شده است.

وی با بیان اینکه طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس تا نیمه مهرماه در استان سمنان ادامه خواهد داشت، افزود: افزایش تقاضا برای خرید نوشت افزار و ملزوماتی مانند پوشاک و کیف و کفش در روزهای اخیر سبب شده تا بازرسان صمت به صورت ویژه نظارت بر بازار عرضه محصولات پیش نیاز سال تحصیلی را در دستور کار قرار دهند.

معاون صمت استان سمنان با بیان اینکه طرح نظارتی ویژه ایام بازگشایی مدارس و نوشت افزار در سراسر استان با حضور بازرسان در قالب گشت‌های انفرادی و گروهی مشترک انجام می‌شود، بیان داشت: دستگاه‌های ذی‌ربط مانند اصناف و اتحادیه‌ها نیز در این بازرسی‌ها حضور خواهند داشت.

طحان از اعمال نظارت پیشگیرانه در ایام منتهی به سال تحصیلی جدید خبر داد و ابراز کرد: جلوگیری از سو استفاده‌های احتمالی عرضه کنندگان نوشت افزار و پوشاک از دیگر اهداف این بازرسان محسوب می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوانسمنانسمنان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

«سید احسان خاندوزی» وزیر امور اقتصادی و دارایی ساعتی قبل در راس هیاتی وارد قاهره پایتخت مصر شد.

نیم ساعت پیش

این روزها که فصل مدارس شروع شده برای فرزندان دانش آموزتان میتوانید یک دسر خوشمزه درست کنید تا خستگی مدرسه از تن شان بیرون آید.

نیم ساعت پیش

بر اساس برنامه‌ریزی‌ها در چهار ماه گرم سال ۱۴۰۲ و با مدیریت مصرف برق در بخش صنایع کشور ۳۰۰ واحد صنعتی بزرگ و انرژی‌بر، نسبت به سال گذشته ۵.۵ درصد و در مقایسه با سال ۱۴۰۰ به میزان ۱۹.۶ درصد رشد مصرف برق را تجربه کردند که تاثیر مستقیمی در رشد تولید دارد.

نیم ساعت پیش

معاون وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه معوقات رتبه‌بندی معلمان پس از صدور احکام جدید با حقوق شهریور واریز شد،گفت: تا اسفند آزمون استخدامی برای جذب سرایداران مدارس برگزار می‌شود.

نیم ساعت پیش

مخبر دستور داد بنیاد شهید و امور ایثارگران برای رسیدگی بهتر به جانبازان اعصاب و روان ۶۲ قلم داروی مخصوص این بیماران را تأمین کند.

نیم ساعت پیش

تیم ملی تنیس روی میز ایران با عملکرد بی نظیر خود به مرحله نیمه نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو صعود کرد و پس از ۶۵ سال دوباره به مدال برنز تیمی رسید.

نیم ساعت پیش

ایرنا نوشت: رئیس جمهور با اشاره به پروژه برنامه‌ریزی شده دشمن برای تخریب ارزش‌های فرهنگی، نقش رسانه به‌ویژه صداوسیما در فرهنگ‌سازی و مقابله با آثار سوء ناهنجاری‌های اجتماعی را بسیار مهم ارزیابی کرد.

نیم ساعت پیش

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا و نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری آمریکا گفت که پیوستن اوکراین به ناتو هیچ سودی برای واشنگتن نداشته و بار دیگری برای واشنگتن خواهد بود.

نیم ساعت پیش

معاون اول رئیس جمهور دستور داد با تأمین مالی، برخی مشکلات فوری آسایشگاه‌ها حل شده و بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز برای رسیدگی بهتر به جانبازان اعصاب و روان ۶۲ قلم داروی مخصوص این بیماران را تأمین کند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...