خودروتک |
3 روز پیش

پرونده ام را در پرسپولیس آتش زدند

پرونده ام را در پرسپولیس آتش زدند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت:هیچ قراردادی از بازیکنان اسبق پرسپولیس در باشگاه وجود ندارد و تمامی پرونده‌ها به آتش کشیده شده است.

به گزارش میزان ، امیرحسین اصلانیان درباره عملکرد موفق پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات، اظهار داشت: نسبت به ۷-۸ تیمی که سرمربی ندارند،پرسپولیسخریدهای مناسبی داشت و هم اکنون شانس نخست قهرمانی درلیگ برتراست.

مهاجم سابق پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا بستن یک تیم خوب تضمینی برای قهرمانی است، گفت: در اوایل دهه ۸۰ پرسپولیس ۹ فوروارد داشت و برای قهرمانی بسته شده بود. مدیریت تیم بستن به گونه‌ای است که اگر ۱۸ بازیکن در تیم حضور دارند، ۱۱ بازیکن اصلی باشند و بقیه باید عاشقانه روی نیمکت بنشینند. نباید دو بازیکن مدعی در یک پست باشند چون حاشیه درست خواهد شد.

پرسپولیس خوب بسته شده، اما مهاجم شش دانگ ندارد

اصلانیان در ادامه با اشاره به اینکه تیم پرسپولیس خوب بسته شده، اما مهاجم شش دانگ ندارد، اذعان کرد: در سال‌های متمادی پرسپولیس به خاطر اینکه دلال‌ها پولی به جیب بزنند، مهاجمان خارجی را که اصلاً سابقه گلزنی در محلات را هم نداشتند مثل دی‌کارمو، جونیور، بودیمیر و … به پرسپولیس غالب می‌کردند.

کارشناسفوتبالاضافه کرد: باید یک مهاجم خیلی خوب خارجی زیر ۲۶ سال جذب شود تا دو فصل برای تیم مثمرثمر باشد. مهدی عبدی و حامد پاکدل مهاجمان خوبی هستند، اما نمی‌توانند یک تنه تیم را به دندان بکشند و تیم را برنده اززمینبیرون بیاورند.

وی با اشاره به اینکه از فروش سهام باشگاه پرسپولیس، بازیکنان جذب شدند، عنوان کرد: باشگاه به خاطر فروشسهامالانپولدارد و امیدوارم که این سهام برای مردم سودآور باشد. با این وضعیت بعید می‌دانم که این سهام سودی برای کسی داشته باشد، چون هیچ عقل سلیمی سهام یک جای ورشکسته را نمی‌خرد.

انصاری‌فرد قسم خورد پول نداریم، اما بایرن‌مونیخ را به تهران آوردند

بازیکن سابق تیمفوتبال پرسپولیسدر پاسخ به این سوال که آیا از این باشگاه طلبی دارد یا خیر، یادآور شد: طلب داشتیم، اما از قرارداد فصل ۸۳-۸۴ که ۸۰ میلیون تومان بود فقط ۶ میلیون تومان گرفتم. باشگاه از ما خواست تا شکایت کنیم و دادگاه مبلغ روز ۸۰۰ میلیون تومان را برای طلبم تعیین کرد. جالب اینجاست که هیچ قراردادی از بازیکنان اسبق پرسپولیس در باشگاه وجود ندارد و تمامی پرونده‌ها به آتش کشیده شده است. به اسم من فقط یک پوشه خالی در باشگاه وجود دارد.

وی ادامه داد: بابت قرارداد آن سال‌ها باباشگاه پرسپولیسنه تنها پولی دریافت نکردیم بلکه مالیات این قرارداد را هم به ادارهمالیاتدادیم و پول زور از ما گرفتند. آن زمانی که محمدحسن انصاریفردمدیر عامل باشگاهبود به او گفتم طلب من که چیزی نیست، این پول را بدهید. قسم خورد که پول نداریم و حتی نمی‌توانیم پول بازیکنان امسال را بدهیم، اما همان سال تیمبایرن مونیخرا به تهران آوردند.

چرا نباید مردم از قراردادهای بازیکنان و مربیان اطلاع داشته باشند؟

پیشکسوت فوتبال پرسپولیس در مورد قراردادهای بازیکنان گفت: با این فشار اقتصادی که به مردم می‌آید قراردادهای بازیکنان فوتبال با این ارقام توهین به مردم است و برهمین اساس پیشنهاد می‌کنم آنها فوتبال نگاه نکنند. اگر مربی ایرانی در تیم لیگی ۴۰ میلیارد تومان بگیرد، چطور ممکن استسرمربی تیم ملی۲‌ میلیارد تومان بگیرد؟ بهتر است که قراردادها شفاف به مردم گفته شود، چرا نباید مردم از قراردادهای بازیکنان و مربیان اطلاع داشته باشند؟

کارشناسفوتبال ایراندرباره وضعیتتیم ملیفوتبال قبل از حضور درجام جهانی۲۰۲۲قطراظهار کرد: برنامه‌ریزی برای آماده‌سازیتیم ملی فوتبالفاجعه بود و تیم نپال هم این چنین تدارکاتی را برای مسابقاتش نداشت. به نظرمجنگقدرت برای گرفتن صندلیفدراسیون فوتبالادامه دارد. تدارک خوبی از سوی نفرات حاضر در فدراسیون صورت نمی‌گیرد، چون اگر فردی درانتخاباتبازنده شد، این تلاش‌ها به کام رئیس بعدی فدراسیون نباشد.

سرمربی‌گری اسکوچیچ در جام جهانی اشتباه است

وی در مورد تغییرسرمربی تیم ملی فوتبالبرای شرکت در جام جهانی گفت: مربی که قرار است در جام جهانی روی نیمکت تیم ملی بنشیند باید کاربلد و در حد و اندازه‌های این رقابت‌ها باشد. اسکوچیچ چه کارنامه‌ای دارد؟ سرمربی‌گری او در جام جهانی اشتباه است. در آوردن یک مربی بزرگ وقت کشی کردیم و دیگر زمان نداریم و شک نکنید که در جام جهانی با سه باخت کارمان را به اتمام خواهیم رساند.

اصلانیان در پایان خاطرنشان کرد: از تیمی که ۸ سال دست کی‌روش بود هم چیزی نمانده، در دو دیداررفت و برگشتکره‌جنوبی وبازیتدارکاتی با تیم سومالجزایرهر توپی که سمت دروازه ما آمد موقعیت گل بود و دروازه‌بانی که دو ضرب گیر بود. ۸ سال تیمی با دفاع خوب داشتیم که منافذ خط دفاعی را بسته بود. تک تک بازیکنان‌مان خوب هستند، اما از لحاظ تیمی اصلاً چیزی برای پیاده کردن تاکتیک گروهی نداریم.

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه سیاست ایران همکاری با سازمان‌های منطقه‌ای، بین المللی و کشورهای جهان است، گفت: ظرفیت‌های زیادی در کشورهای «دی ۸» برای افزایش تبادلات تجاری و ترانزیت کالا وجود دارد که مغفول مانده است.

5 ساعت پیش

معاون اجتماعی پلیس راهور فراجا گفت: یکی از عوامل تلفات کودکان در تصادفات رانندگی، ثابت نبودن شرایط نشستن کودک در خودرو است.

5 ساعت پیش

بورس انرژی ایران روز دوشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۱ میزبان عرضه حدود ۳۱۳ هزار و ۵۹۳ تن انواع فراورده‌های هیدروکربوری است. برای امروز ۲۹۰ هزار تن انواع نفتای شرکت نفت ستاره خلیج فارس برای مقاصد صادراتی عرضه می‌شود.

7 ساعت پیش

شرکت خودروسازی پورشه اعلام کرد ساخت نمونه اولیه اسپورت ۹۶۳ را به پایان رسانده است که از سال آینده از این خودروبرای کسب بیستمین پیروزی کلی در مسابقات ۲۴ ساعته Le Mans استفاده خواهد کرد.

5 ساعت پیش

کمیسیون عالی سوانح راه‌آهن، امروز 6 عامل مؤثر در بروز سانحه قطار مشهد-یزد که 18 خرداد امسال رخ داد را تشریح کرد.

6 ساعت پیش

به نظر می‌رسد مدافع استقلال راهی تیم سپاهان شده است.

5 ساعت پیش

سری جدید «خارج از دید» از امشب ششم تیر هر روز ساعت ۱۹:۴۵ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

6 ساعت پیش

بیشتر...