ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

ماه طلایی ستاره رئال: فرصت استثنایی جانشین جود ورزش سه

ماه طلایی ستاره رئال: فرصت استثنایی جانشین جود

در غیاب جود بلینگام، براهیم دیاز باید طی 4 بازی آینده به عنوان جانشین این ستاره انگلیسی بازی کند.

ماه طلایی ستاره رئال: فرصت استثنایی جانشین جود

به گزارش "ورزش سه"، نوبتبراهیم دیازرسیده است. بلینگام به دلیل مصدومیت احتمالا 6 مارس برمی‌گردد و همین فرصت خوبی برای براهیم دیاز است تا در غیاب او خودش را ثابت کند.

می‌توان گفت که دیاز به یک فرصت طلایی رسیده است. آنچلوتی هر وقت که بلینگام را در اختیار نداشته روی دیاز حساب باز کرده است: دوبار مقابل لاس پالماس، براگا، آراندا و والنسیا. ، سرمربی ایتالیایی دیاز را بازیکنی می‌بیند که به خوبی در ترکیب با بازیکنان هماهنگ است.

اگر او مانند همیشه طی این چند بازی هم بازی کند، آنچلوتی نگرانی دیگری نخواهد داشت. او یک فرصت بزرگ پیش روی خود دارد. در واقع 4 فینال سرنوشت ساز.

اولین بازی امشب مقابل لایپزیش (بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا) خواهد بود. هر زمان که او در لیگ قهرمانان در ترکیب اصلی جای داشته، روی یک گل اثرگذار بوده است: گل به براگا و پاس گل مقابل ناپولی.

1990442

دومین فینال دیاز روز یکشنبه مقابل رایو وایه‌کانو برگزار خواهد شد. بعد از این بازیرئالیک هفته استراحت می‌کند و سپس باید به مصاف سویا و والنسیا برود.

در آخرین بازی شاید او شانس کمی برای بازی کردن داشته باشد اما حضورش در حال حاضر منتفی نیست. در 3 بازی دیگر، ابراهیم با امنیت کامل بازی خواهد کرد. اینطور می‌توان گفت که فوریه برای اوست.

دیاز از ماه نوامبر شرایط متفاوتی را تجربه کرده است. او در تمام اوت تا سپتامبر فقط 126 دقیقه بازی کرد و در یک بازی تنها در ترکیب اصلی حضور داشت. در ماه اکتبر حتی وضعیت برای دیاز بدتر بود: 15 دقیقه در کل ماه! اما نوامبر فرا رسید و دوران خوش او آغاز شد.

کتف بلینگام در رفت و در اولین بازی بدون او، مقابل براگا، براهیم بازی کرد و گل زد.بله، ممکن است در این ماه ها نسبت به او بی انصافی کرده باشم. گفتنش اشکالی نداره به عنوان بهانه... بلینگهام در موقعیت مطلوب خود قرار دارد.

این 4 بازی برای دیاز پیش از انتخاب لیست جدید تیم ملی فوتبال اسپانیا اهمیت دارد: فیفادی بعدی از 18 تا 27 مارس است.

در آن تاریخ، اسپانیا باید دو بازی دوستانه انجام دهد: در 22 مارس، برابر کلمبیا (استادیوم المپیک لندن) و در 26 مارس، برابر برزیل (سانتیاگو برنابئو). قبل از اینکه لوئیس دلافوئنته لیستش را اعلام کند، مادرید 7 بازی دارد... و در 4 بازی، براهیم حتما بازی خواهد کرد. او امیدوار است از این فرصت نهایت استفاده را ببرد.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اوسمار ویه‌را، سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پس از بازی تراکتور از محدودیت‌های نقل و انتقالاتی تیمش گفت.

9 دقیقه پیش

فیلیپ کوتینیو، ستاره سابق بارسا و فعلی الدحیل، که به نظر می‌رسید راهی اینترمیامی ‏می‌شود به لیگ عربستان سیگنال داد. ‏

9 دقیقه پیش

اسپانیایی نساجی مازندران به شرایط این تیم پس از شکست مقابل مس رفسنجان واکنش نشان داد.

7 دقیقه پیش

مدیر رسانه‌ای آلومینیوم با انتقاد از تیم داوری بازی با استقلال خوزستان اعتقاد داشت که اشتباه آنها در نتیجه تاثیرگذار بوده است.

8 دقیقه پیش

سرمربی آلومینیوم اراک پس از شکست مقابل استقلال خوزستان در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد.

9 دقیقه پیش

نیان الکترونیک با شکست شهرداری گنبد در هفته بیست و دوم لیگ برتر والیبال مردان در جدال 5 سته در سالن المپیک دو امتیاز گرفت.

8 دقیقه پیش

فرشاد فرجی نسبت به پرداختی باشگاه پرسپولیس به بازیکنان اعتراض کرد.

7 دقیقه پیش

شاگردان حمید بی غم حساس ترین بازی هفته بیست و پنجم لیگ برتر را در سیرجان برگزار خواهند کرد.

9 دقیقه پیش

رضا عنایتی پس از تساوی برابر گل‌گهر به انتقاد از داور در عملکرد مسابقه پرداخت.

8 دقیقه پیش

بیشتر...