خبرورزشی |
۱ هفته پیش

دو استقلالی در پایان فصل رفتنی می شوند

به احتمال فراوان گابریله پین و صالح مصطفوی از جمع آبی‌ها جدا خواهند شد.

دو استقلالی در پایان فصل رفتنی می‌شوند
خبرورزشی -

بعد از پیروزی شیرین استقلال مقابل فولاد در هفته بیست و هفتم لیگ برتر و با توجه به شکست پرسپولیس مقابل سپاهان، فاصله استقلال با پرسپولیس در صدر جدول به ۹ امتیاز رسید و قعرمانی استقلال در فاصله ۳ هفته مانده تا پایان بازی‌های لیک برتر قطعی شد.

فرهاد مجیدی در این فصل در کادرفنی‌اش از دو دستیار استفاده کرد و گابریله پین ایتالیایی و صالح مصطفوی دستیاران فنی مجیدی در این فصل بودند. شنیده‌ها حاکی از آن است که این دو مربی آبی‌ها در پایان فصل از این تیم جدا خواهند شد و مجیدی به جای آن‌ها و همچنین برادر خود باید چند دستیار اضافه کند.

پین علاقه ای به همکاری برای فصل آینده ندارد و می‌خواهد خودش به عنوان نفر اول کار کند. از طرفی صالح مصطفوی هم قصد مهاجرت از ایران را دارد و به احتمال فراوان بعد از پایان فصل از ایران خواهد رفت.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مجامع «عمومی عادی سالیانه»، «عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده» و «عمومی فوق‌العاده» صاحبان سهام شرکت ارتباطات سیار ایران از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱، در ساختمان ستاره ونک تهران برگزار می‌شود.

نیم ساعت پیش

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ معتقد است که در حال حاضر ساعت ۱۷ زمان مناسبی برای پایان طرح ترافیک در تهران است.

نیم ساعت پیش

سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به پرونده وزیر سابق نفت گفت: پرونده وی در دادگاه کیفری در حال رسیدگی است. او در دادگاه حاضر می شود و تصمیم دادگاه پس از قطعیت اعلام خواهد شد.

نیم ساعت پیش

نفت پارس در مراسم اعطای چهارمین جایزه مسئولیت اجتماعی و پایداری بنگاه‌های اقتصادی، به عنوان شرکت برتر موفق به کسب جایزه ملی طلایی مسئولیت اجتماعی(طلا در حوزه محیط زیست) شد.

نیم ساعت پیش

با ابلاغ وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین گمرک جمهوری اسلامی، شرط تأیید دفتر صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت در سامانه فرامرزی گمرک (تیک صادراتی) از صادرات شمش فولادی تولیدشده در کارخانجات ذوب القایی حذف شد.

نیم ساعت پیش

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان اتومبیل مشهد با اشاره به اینکه در حال حاضر بازار خودرو در رکود به سر می‌برد، بیان کرد: هم‌اکنون فروشندگان و خریداران منتظرند نتیجه نهایی طرح واردات خوردو مشحص شود. در شرایط کنونی فروشنده در بازار هست اما خریداری نیست.

نیم ساعت پیش

تفاهم‌نامه همکاری میان بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و بانک قرض الحسنه مهر به منظور توسعه همکاری‌های مشترک و تامین منابع مالی مورد نیاز تولیدکنندگان بازی‌های ویدئویی به امضا رسید.

نیم ساعت پیش

مدیر امورشعب و نمایندگان بیمه تجارت‌نو اذعان داشت با توجه به تاسیس شعب در شهرهای یاسوج، خرم آباد و زاهدان در سال 1400، شرکت بیمه تجارت‌نو در تمام استان ها حضور داشته و این افتخار را دارد که به تمام بیمه گذاران خود در سراسر کشور خدمات بیمه ای ارائه دهد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...