خودروتک |
۱ هفته پیش

زمان عرضه ری را مشخص شد

زمان عرضه ری را مشخص شد

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در نشست خبری با محوریت خودرو ری‌را بیان کرد: ۶۹ درصد از قطعات استفاده شده در خودروی ری‌را داخلی است، ظرف ۶ ماه تا یک سال آینده نیز، ۳۰ درصد وابستگی به واردات قطعات را کاهش خواهیم داد؛ چرا که یکی از استراتژی های مدیریت ارشد برای ایران‌خودرو، کاهش ارزبری محصولات است که ساپکو در حال پیگیری این استراتژی می باشد.

به گزارشخودروتک،معاونتحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو بیان کرد: به هیچ وجه در کیفیت محصول کوتاه نمی‌آییم. تمام تلاشمان را می‌کنیم ریرا با کیفیت قابلرقابتبا سایر محصولات وارد بازار شود.

رادمنش در مورد زمان تولید انبوه ری‌را گفت: خط تولید و محصول آماده است، تنها باید مجوزهای لازم برای فروشخودرواز مراجع مربوطه اخذ شود.

وی با بیان این که پیش‌بینی می‌کنیم از پاییز امسال خودروی ری‌را در اختیار مشتریان باشد، گفت: اولین محصولات تولیدی در اختیار خودمان برای تست پیمایش قرار می‌گیرد تامشکلاتاحتمالی رفع شود و زمانی که خودرو دست مشتری می‌رسد مشکلی نداشته باشد.

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو تصریح کرد: به هیچ وجه در کیفیت محصول کوتاه نمی‌آییم، تمام تلاشمان را می‌کنیم ریرا با کیفیت قابل رقابت با سایر محصولات وارد بازار شود.

رادمنش در مورد قیمت ری‌را نیز گفت: فرآیند قیمت‌گذاری یکی از موضوعات مهم و چالش برانگیز است. در این زمینه مستندات قیمت‌گذاری به مراجع ارسال شده، اما هنوز قیمت این خودرو، تعیین تکلیف نشده است و در چند هفته آینده مشخص خواهد شد؛ آنطور که از طبقه جانماییقیمت خودرومشخص شده، قیمت ری‌را در سطح قیمت خودروهای وارداتی خواهد بود.

وی درخصوص برقی سازی ری‌را نیز گفت: خودروی ری‌را برقی اولین محصول حوزه برقی سازی ما است که همزمان با تارا هیبرید در همین روزها در سال آینده عرضه خواهد شد. ضمن این که در حوزه خودروهای برقی، علاوه بر اقدامات خودروساز، سایر ذی‌نفعان نیز باید اقدام کنند تا ریسک‌های موجودپوششداده شود.

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو گفت: امکان شماره گذاری خودرو ری‌را با پلاک ملی نیز مهیا شده است.

اقتصاد آنلاین#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مطابق سال‌های گذشته متقاضیان شرکت در مراسم اربعین ۱۴۰۳ باید در سامانه سماح ثبت‌نام کنند که برای این امر شرایطی تعیین شده است.

1 ساعت پیش

کشتی آرای: پیش‌بینی می‌شود در خوشبینانه‌ترین حالت بازار طلا در دو هفته پیش رو دارای ثبات باشد و تغییرات چندانی را احساس نکند و حتی شاهد کاهش قیمت‌ها باشیم.

1 ساعت پیش

F-۱۶ ساخت ایالات‌متحده برای اوکراین حیاتی تلقی می‌شود، با این امید که این جنگنده‌ها با حملات روسیه که مواضع خط مقدم اوکراین را ویران کرده‌اند، مقابله کنند.

1 ساعت پیش

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: مسیر دولت سایه که آغاز شده است، قوی‌تر از گذشته دنبال خواهد شد.

1 ساعت پیش

باشگاه موهان باگان هند که علاقه مند به جذب گیورگی گولسیانی بود از خرید این بازیکن صرف نظر کرد.

1 ساعت پیش

مسجد «چهار برکه» لار است که به عنوان اولین و قدیمی‌ترین مسجد با پلانی منحصربه‌فرد و روی آب در ایران و احتمالاً در دنیا هم اولین و قدیمی‌ترین باشد.

1 ساعت پیش

نگاهی به شرایط تمرینی تیم استقلال روزهای گذشته مشخص می‌کند این تیم هنوز نتوانسته تعداد نفرات کافی را برای برگزاری تمرینات خود گرد یکدیگر جمع کند. 

نیم ساعت پیش

روز ۲۱ تیرماه یک خانواده اهل ایذه برای تفریح به حاشیه رودخانه کارون در روستای ده شیخ در بخش سوسن شهرستان ایذه رفته بودند که با توجه به بالا آمدن آب رودخانه، مادر و فرزند این خانواده دچار حادثه شدند.

1 ساعت پیش

عباس عبدی در توییتی به انتقاد از شعار دهندگان در نماز جمعه علیه محمد جواد ظریف پرداخت.

1 ساعت پیش

بیشتر...