اکونا پرس |
۱ هفته پیش

گروه صنعتی مینو از افتخارات ایران است

گروه صنعتی مینو از افتخارات ایران است

یونس مظلومی مدیرعامل بیمه تعاون ضمن حضور در ساختمان مرکزی گروه صنعتی مینو و بازدید از بخش های مختلف شرکت پارس مینو طی سخنانی گروه صنعتی مینو را از افتخارات کشور ایران ارزیابی کرد.

گروه صنعتی مینو از افتخارات ایران است
به گزارشاکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون ، در این دیدار، اکبرزاده رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان پس از مرور خلاصه ای از تاریخچه گروه صنعتی مینو و با اشاره بهشرایط اقتصادیکنونی کشور گفت: مدیران ارشد گروه صنعتی مینو با اتخاذ تصمیماتکارشناسیشده، شرایطی را رقم زده اند که در این شرایط سخت اقتصادی با وجود حدود ۱۰ هزار پرسنل در بخش های مختلف، شاهد تعطیلی حتی یک روز کاری در گروه صنعتی مینو نبوده ایم که میتوان این دست آورد را نتیجه دوراندیشی مدیران در زمینه ی تکمیل زنجیره های تامین و فروش و توجه جدی به نوسازی و بهسازی خطوط بدانیم.

وی در ادامه به کیفیت محصولات گروه صنعتی مینو پرداخت و افزود: به لطف خدا و همت تمامی پرسنل، در چند محصول لیدر بازار هستیم و نه تنها از کیفیت هیچ یک از محصولات این گروه کاسته نشده بلکه کیفیت محصولات افزایش نیز داشته است.

رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در ادامه به فعالیت شرکت های دیگر گروه پرداخت و گفت: شرکت قاسمایرانتوانسته است با توان و لجستیک برنامه ریزی شده و دقیق خود و با بهره گیری از حدود ۱۳۰ هزار عاملیت فروش در کل کشور اقدام به توزیع و در نتیجه آن فروش محصولات مینو و برند های معتبر دیگر شود.
اکبرزاده در ادامه به پتانسیل های شرکت ره آورد سازندگی آزادگان اشاره کرد و گفت: شرکت ره آورد سازندگی آزادگان نیز توانسته است با تولید مواد اولیه مورد نیاز جهت ساخت و ساز، هزینه انجام پروژه های خود را به طور چشم گیری کاهش دهد و این اتفاق باعث شده است که این شرکت درمزایدهها بی رغیب شود. شرکت ره آورد سازندگی آزادگان هم اینک بیش از ۸۷ هزار واحد مسکونی را در پروژه هایمسکنملی دست ساخت دارد.

یونس مظلومی، مدیرعامل بیمه تعاون ضمن حضور در ساختمان مرکزی گروه صنعتی مینو و بازدید از بخش های مختلف شرکت پارس مینو طی سخنانی گروه صنعتی مینو را از افتخارات کشور ایران ارزیابی کرد و گفت: بنده افتخار می­کنم در کشوری زندگی میکنم که گروه هایی نظیر گروه صنعتی مینو در حال فعالیت های تولیدی و اقتصادی بزرگی هستند و درصد قابل توجهی از تولیدات این گروه نیز به کشور های دوست و همسایه و حتی کشور های اروپایی نیز صادر می­شود.

مدیر عامل بیمه تعاون در ادامه با اشاره به شعار «کی می­تونه بگه که مینو نخورده» و اینکه هیچ ایرانی نمی­تواند ادعا کند که مینو نخورده است ادامه داد: این شعار به درستی نمایانگر این است که تمام هم میهنان به نوعی از محصولات این گروه صنعتی و تولیدی بهره برده اند و امیدوارم شاهد شوکفایی هر چه بیشتر این گروه صاحب نام باشیم.

 

شایان ذکر است که در این دیدار، حسن پوراسکندری، مدیر بیمه هایآتش سوزیو محمدحسن یوسفی، سرپرست بیمه های زندگی بیمه تعاون نیز حضور داشتند.

 

 

جشنواره تخفیفات عید سعید قربان تا عید سعید غدیرخم و همچنین آغاز دهه امامت و ولایت آغاز شد.

شرکت سهامی بیمه ایران اعلام کرد: جشنواره تخفیفات و تسهیلات این شرکت بمناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست لرستان از توقف حکم پلمب کارخانه تولید الکل در خرم‌آباد مشروط به تعیین جدول زمانی شش‌ماهه و رفع کامل آلودگی خبر داد.

5 ساعت پیش

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از افزایش ابر و بارش پراکنده در ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس، خیزش گرد و خاک در نواحی شرقی و مرکز کشور و کاهش کیفیت هوا در غرب خبر داد.

5 ساعت پیش

معاون امور مجلس رئیس جمهور در دیدار با نمایندگان استان سیستان و بلوچستان، در جریان دغدغه‌ها ، مطالبات و نگرانی های آنان قرار گرفت.

5 ساعت پیش

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از تصویب تسهیلات ۱۰۰۰ میلیارد ریالی جهت تکمیل خوابگاه ۴۰۰ نفره پسرانه کمالوند خبر داد.

5 ساعت پیش

انجمن علمی دانشجویی انستیتو مهندسی نفت دانشگاه تهران دوره آموزش «شبیه‌سازی مخازن هیدروکربوری با نرم‌افزار eclipse و مدل‌سازی استاتیک مخازن با نرم‌افزار پترل» را برگزار می‌کند.

5 ساعت پیش

مدیر مخابرات منطقه لرستان از آغاز اجرای عملیات پروژه FTTH منطقه ده هکتاری در بروجرد خبر داد.

5 ساعت پیش

برای بزرگداشت پیروزی انقلاب انواع بنر دهه فجر، پوستر دهه فجر و پلاکارد دهه فجر در سطح شهر و مکان‌های عمومی نصب می‌گردد. به این منظورطرح دات آی آر با کمک ده‌ها طراح حرفه‌ای توانسته، فایل‌های لایه باز دهه فجر را با یک تم کامل و متنوع برای شما آماده کند به طوری‌که تمامی سلیقه‌ها را پوشش دهد.

5 ساعت پیش

بریتانیا یکشنبۀ گذشته میزبان مسابقات جهانی شطرنج زیر آب بود. در این مسابقات که در هتل لئوناردو رویال برگزار شد، ۱۰ شطرنج باز در حالی که عینک شنا بر چشم داشتند، شرکت کردند.

5 ساعت پیش

تا این مرحله رویکرد اقتصادی دولت سیزدهم به نتیجه مطلوب نرسیده است چراکه نه‌تنها سبب کنترل نقدینگی و کاهش تورم نگردیده بلکه به دلیل کاهش سطح تقاضا و به‌دنبال آن کاهش اشتغال در واحدهای تولیدی سبب بروز مشکل در تولید و مهم‌تر از همه امکان بهبود شاخص‌های زندگی مردم به‌ویژه توده‌ها را نیز فراهم نکرده است.

5 ساعت پیش

بیشتر...