مهار آتش سوزی تانکر سوخت در سه راهی مریوان تصاویر all tv logo

مهار آتش سوزی تانکر سوخت در سه راهی مریوان + تصاویر
کردستانسنندج

آزاد طهماسبی رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج اظهار کرد: یک دستگاه تانکر سوخت در سه راهی مریوان واژگونی و دچار حریق شد

وی افزود: بلافاصله بعد از تماس با ۱۲۵ و گزارش این اتفاق چهار اکیپ آتش نشانی از سه ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج ادامه داد: اکیپ‌های اعزام شده به محل حادثه در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به اطفاء حریق اقدام کردند، اما متاسفانه راننده فوت شد.

مهار آتش سوزی تانکر سوخت در سه راهی مریوان

مهار آتش سوزی تانکر سوخت در سه راهی مریوان

مهار آتش سوزی تانکر سوخت در سه راهی مریوان

باشگاه خبرنگاران جوانکردستانسنندج#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فرمانده مرزبانی انتظامی از کشف حدود ۵.۵ تن انواع موادمخدر و جلوگیری از خروج ۲ میلیون قلم دارو از مرزها در ایام نوروز ۱۴۰۳ خبر داد.

نیم ساعت پیش

گریم متفاوت و شیک امین حیایی و احمد مهران فر در ادامه مشاهده خواهید کرد.

نیم ساعت پیش

سریال قهوه تلخ با سکانسی خنده دار دوباره وایرال شد و توجه مخاطبان را به خودش جلب کرد.

یک ربع پیش

تیم فوتبال روستوف امروز در چارچوب مسابقات لیگ برتر روسیه درحالی مقابل فاکل به پیروزی رسید که ستاره ایرانی خود را به دلیل مصدومیت از دست داد.

نیم ساعت پیش

جواد خادم، وزیر رژیم پهلوی گفت: همه فهمیدند که با ایران به رهبری آیت‌الله خامنه‌ای نمی‌توان شوخی کرد.

نیم ساعت پیش

حجت الاسلام شجاعی با اشاره به تبریک عملیات موفقیت آمیز سپاه، گفت: این عملیات، تنها یک ضرب شصت بود؛ اما‌دنیا پیام قدرت ایران را دریافت کرد.

نیم ساعت پیش

داده‌های بورس اوراق بهادار تل آویو نشان داد که شاخص اصلی (TASE ۳۵) امروز با افت ۰.۵ درصدی به ۱۹۲۸.۵ واحد باز شد، قبل از اینکه اندکی بهبود یابد و اُفت آن به ۰.۲ درصد کاهش یابد.

نیم ساعت پیش

فیلمی جدید مرجانه گلچین در حالی که با آهنگ کوردی ورزش می کند و نصیحت می کند با واکنش هواداران مواجه شد و به سرعت وایرال شد

نیم ساعت پیش

معاون هماهنگ‌کننده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه از آماده شدن استان برای میزبانی از ۵۰ هزار نفر از هموطنانمان در ارتفاعات بازی دراز به مناسبت سالروز «عملیات بازی‌دراز» خبر داد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...