خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

اعلام منتخبان ۳حوزه انتخابیه استان سمنان رای مجدد مردم دامغان سمنان به نمایندگان قبلی ایسنا

اعلام منتخبان‌ ‌۳حوزه انتخابیه استان سمنان/ رای مجدد مردم دامغان و سمنان به نمایندگان قبلی

ایسنا/سمنان​​​​​​​ستاد انتخابات اعلام کرد: عباس گلرو و علی اکبر علیزاده برمی برای دومین دوره متوالی از دو حوزه انتخابیه «سمنان، مهدیشهر و سرخه» و «دامغان» به مجلس دوازدهم راه یافتند.

بنا به اعلام ستاد انتخابات، دکتر عباس گلرو با کسب آراء برای دوین بار به عنوان نماینده مردم در حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه انتخاب شده است.
دکتر عباس گلرو با بیش از ۲۹ هزار رای از مجموع ۶۴ هزار ۶۲۰ رای صحیح ماخوذه، به عنوان نماینده مردم این حوزه انتخابیه راهی بهارستان شده است.
همچنین یاسر عربی با ۱۷ هزار و ۶۸۱ رای از حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان راهی مجلس دوازدهم شده است.

عربی با کسب ۱۷ هزار و ۶۸۱ از مجموع آرای صحیح ۳۰ هزار ۹۷۷ رای به عنوان منتخب مردم گرمسار و آرادان تنها کرسی این حوزه را به خود اختصاص داده است.

در حوزه انتخابیه دامغان، علی اکبر علیزاده برمی برای دومین بار راهی خانه ملت شده است.
سردار علیزاده برمی با کسب ۱۱ هزار و ۱۴۷ رای منتخب مردم شهرستان دامغان شده است.
مجموع آراء ماخوذه صحیح درحوزه انتخابیه دامغان ۳۵ هزار و ۲۷۲ رای اعلام شده است.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دختر نوجوانی که هدف آدم‌ربایی قرار گرفته بود، توسط تیم جنایی آزاد شد و آدم‌ربا به چنگال قانون افتاد.

3 دقیقه پیش

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدکاظم موحدی‌آزاد دادستان کل کشور امروز با آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی دیدار کرد.

3 دقیقه پیش

رئیس کمیسیون ساماندهی حاشیه شهر شورای شهر مشهد گفت: تا به امروز 33هزار نفر در سامانه دوچرخه‌های اشتراکی ثبت نام کرده اند و مدیران این حوزه باید از این ظرفیت استفاده های بهتری داشته باشند.

3 دقیقه پیش

مدیرعامل نیروگاه ری از انجام 6 مورد تعمیرات اساسی، 4 بازدید مسیر داغ توربین و 11 بازدید محفظه احتراق در 6 ماه دوم سال گذشته خبر داد و گفت: تمام بازدیدها و تعمیرات واحدهای این نیروگاه توسط کارشناسان و متخصصان توانمند و جهادگر نیروگاه ری انجام شد.

3 دقیقه پیش

تیم فوتبال ذوب‌آهن در هفته بیست و چهارم لیگ برتر میزبان تیم آلومینیوم اراک خواهد بود.

3 دقیقه پیش

بررسی تحولات بلندمدت نرخ رشد نقدینگی در اقتصاد ایران نشان می‌دهد، این نرخ در پایان اسفندماه 1402 نسبت به متوسط 20 ساله، 25 ساله و حتی 62 ساله این شاخص میزان کمتری را نشان می‌دهد.

3 دقیقه پیش

طبق برنامه‌ریزی‌های تعیین شده، اولویت فعالیت‌های اجرایی خط 6 متروی تهران در سال جاری، اتمام عملیات اجرایی 4 ایستگاه باقی مانده خط مذکور است.

3 دقیقه پیش

نخستین صادرات ریلی افغانستان شامل 1100 تُن سنگ معدنی از طریق خطوط ریلی ایران به ترکیه فرستاده شد.

2 دقیقه پیش

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌رضوی از اعزام بیش از 10 هزار زائر خانه خدا در حج تمتع 1403 از فرودگاه بین‌‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد مقدس خبر داد.

3 دقیقه پیش

بیشتر...