ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

تقلید ابر ستاره فوتبال از ابر ستاره بسکتبال عکس ورزش سه

کد خبر : 1857485 |14 آذر 1401 ساعت 14:04 |16K بازدید |0دیدگاه

تقلید ابر ستاره فوتبال از ابر ستاره بسکتبال (عکس)

کیلیان امباپه پس از ثبت گل دوم مقابل لهستان دست به حرکتی زد که مختص استفن کری ستاره بسکتبال است.

تقلید ابر ستاره فوتبال از ابر ستاره بسکتبال (عکس)

به گزارش "ورزش‌سه"، شب گذشته لهستان سعی کرد با ارائه یک نمایش تدافعی از گلزنی فرانسوی‌ها جلوگیری کند ولی این مقاومت تا دقیقه 44 دوام آورد کهکیلیان امباپهستاره مهارنشدنی این تیم با پاسی که ارسال کرد زمینه‌ساز گل اول مسابقه توسط ژیرو شد.
شاگردان دشان در نیمه دوم با آرامش بیشتری بازی می‌کردند و با وجود اینکه لهستانی‌ها همچنان دفاع چند لایه‌ای برای گل نخوردن تشکیل داده بودند، در اختیار قرار دادن کمی فضای بیشتر برای امباپه کافی بود که دو گل انفرادی تماشایی به ثمر برساند و حضور تیمش در جمع هشت تیم پایانی تضمین شود.
یکی از صحنه‌های جالب توجه این مسابقه شادی گل امباپه پس از گل دوم بود که با یک شوت پای راست قوس‌دار به زاویه مخالف زده شد. او که به شدت از ثبت این گل خوشحال شده بود، پس از خوشحالی دسته جمعی با هم‌تیمی‌هایش مقابل دوربین ایستاد و با دست راستش ابتدا عدد 1 و سپس عدد 2 را نشان داد تا موفقیت خود در ثبت دبل را به شیوه‌ای خاص جشن گرفته باشد؛ این البته حرکتی مختص به استفن کری ستاره تیم گلدن استیت است که همواره در بازی‌های NBA و پس از پرتاب‌های سه امتیازی از او دیده می‌شود که توسط امیرحسین خیرخواه عکاس ورزش‌سه در ورزشگاه الثمامه ثبت شده است.

تیم ملی فرانسه
کیلیان امباپه
استفن کری
جام جهانی 2022 قطر
جام جهانی
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی فرانسهتیم ملی فرانسه

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی فرانسه، بازی بعدی تیم ملی فرانسه و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی فرانسه#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...