ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

توهین داور به مورینیو: تحقیقات شروع شد ورزش سه

کد خبر : 1873247 |10 اسفند 1401 ساعت 13:23 |18.6K بازدید |3دیدگاه

توهین داور به مورینیو: تحقیقات آغاز شد

فدراسیون فوتبال ایتالیا تحقیقاتی را درباره اتفاقاتی که شب گذشته در درگیری ژوزه مورینیو، سرمربی رم، با داور چهارم رخ داد آغاز کرده است.

توهین داور به مورینیو: تحقیقات آغاز شد

به گزارش "ورزش سه"، رم شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و چهارم لیگ ایتالیا به مصاف کرمونزه رفت و با نتیجه 1-2 برابر این تیم شکست خورد.
مورینیو که در طول دوران حضورش روی نیمکت تیم‌های مختلف بارها و بارها با داوران درگیر شده است، شب گذشته نیز پس از جروبحثی که با داور چهارم داشت از روی نیمکت اخراج شد.
او پس از این حادثه مدعی شده بود که این داور اهل تورین بوده و به این دلیل که بازی بعدی رم با یوونتوس است، چنین رفتاری داشته و سعی کرده داور اول را متقاعد کند که او را اخراج کند.

1807071

حالا مشخص شده که پس از درگیری یکی از بازیکنان رم با بازیکن حریف در زمین، مورینیو از داور چهارم خواسته که درباره این صحنه به او توضیح بدهد و مارکو سرا هم مدام با کلماتی زشت خطاب به او تکرار کرده که بهتر است سرش به کار خودش باشد. استفاده از این کلمات باعث عصبانیت مورینیو و سایر اعضای کادر فنی رم شده است.
روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت خبر داده که فدراسیون فوتبال ایتالیا تحقیقاتی را برای روشن شدن تمامی ابعاد قضیه آغاز کرده است. آنها به زودی جلساتی را با حضور مورینیو و سرا برگزار خواهند کرد تا در جریان کامل این درگیری قرار بگیرند و تصمیم نهایی را در این باره بگیرند.

آاس رمآاس رم
خوزه مورینیوخوزه مورینیو
سری آ ایتالیاسری آ ایتالیا
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

آاس رمآاس رم

مشاهده برنامه و نتایج آاس رم، بازی بعدی آاس رم و ویدئو خلاصه بازی های آاس رم#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...