خبرگزاری رضوی |
2 ماه پیش

بازگشت ۱۶۲ واحد صنعتی راکد به چرخه تولید در خوزستان رضوی

از پارسال تاکنون تحقق یافت؛
بازگشت ۱۶۲ واحد صنعتی راکد  به چرخه تولید در خوزستان
به گزارش خبرنگارخبرگزاری رضویدر اهواز، «صادق خلیلیان» در سومین نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خوزستان در سال ۱۴۰۱ افزود: واحدهای راکد و نیمه راکد مستقر در شهرک‌ها به ویژه نواحی صنعتی استان احصا شدند و در تقسیم بندی صورت گرفته بنا شد تا با اقدام ضربتی مشکلات آنها را برطرف کرده و به اشتغالزایی استان بیفزاییم.
وی تصریح کرد: برخی از این واحدها مشکلاتی در زمینه بانک و تامین مواد اولیه دارند که بنا شد تا با اقدام ضربتی مشکلات آنها را برطرف کنیم.
خلیلیان با بیان اینکه ۲۴ پروژه بزرگ در این نشست مورد توجه قرار گرفت و کلیات آنها تصویب شد افزود: همچنین بنا شد تا این طرح‌ها در کارگروه‌های تخصصی مورد بررسی کارشناسان قرار گیرند و پس از آن به تصویب نهایی برسند.
استاندار ویژه خوزستان بیان کرد: این ۲۴ پروژه در مجموع تحول عمده‌ای را از نظر اشتغالزایی و تولید در خوزستان ایجاد خواهند کرد.
به گزارش خبرنگارخبرگزاری رضوی، در این نشست به موضوعات مرتبط با اشتغال آفرینی، افزایش تولید، ارتقای خوزستان و حرکت به سوی فعالیت‌های دانش بنیان پرداخته شد.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

روزنامه آبولا مدعی شد که ریو فردیناند در تلاش است تا مهدی طارمی را به یکی از تیم های لیگ جزیره ببرد.

4 ساعت پیش

مشاور عالی فرمانده کل سپاه گفت: در فتنه پنجم دشمن شکست را پذیرفته زیرا نتوانسته این تقابل را از امنیتی به اجتماعی و سیاسی تبدیل کند.

5 ساعت پیش

رئیس‌جمهور در حکمی سپهر خلجی را به عنوان رئیس ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور منصوب کرد.

5 ساعت پیش

اعضای تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در جام جهانی بامداد امروز راهی کشور آمریکا شدند.

6 ساعت پیش

کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا با تصویب قطعنامه‌ای در حمایت از اغتشاشات در ایران، از دولت آمریکا خواست که تحریم‌های جدیدی علیه مقام‌ها و نهادهای ایرانی به بهانه این اغتشاشات وضع کند.

5 ساعت پیش

سازمان خدمات پس از فروش سایپا به منظور رفاه و افزایش رضایت مشتریان گروه سایپا، طرح خدمات ویژه فروش کارت طلایی را با عنوان طرح یلدا اجرا می کند.

6 ساعت پیش

این نهمین آسیب‌پذیری «روز صفر» گوگل کروم در سال ۲۰۲۲ است.

4 ساعت پیش

شرایط بینی بیرانوند به‌شکلی است که با کوچک‌ترین برخورد او با درد شدید مواجه می‌شود و درد می‌کشد

4 ساعت پیش

بیشتر...