فوتبالی |
1 سال پیش

مجیدی : بحث فنی تیم من به خبرنگار ربطی ندارد فوتبالی

مجیدی : بحث فنی تیم من به خبرنگار ربطی ندارد

مجیدی : بحث فنی تیم من به خبرنگار ربطی ندارد

پایگاه خبری فوتبالی- فرهاد مجیدی یک بار دیگر موضع تندی را نسبت به سوالاتی که درخصوص مسائل فنی و تصمیماتی که او می گیرد، از خود نشان داد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه،استقلالروز گذشته با چند تغییر برابر نفت مسجدسلیمان به میدان رفت و دست پر نیز از زمین بازی خارج شد. حضور رشید مظاهری درون دروازه و نیمکت نشینی حسینی که برای استراحت بیشتر به این گلر صورت گرفت و همچنین غیبت مسعود ریگی، ارسلان مطهری و وریا غفوری در ترکیب اصلی، از جمله تغییرات مجیدی در این بازی بود.

سرمربی آبی پوشان ترجیح داد به جای غفوری، از سبحان خاقانی استفاده کند که اتفاقا نتیجه مثبت این تصمیمش را نیز گرفت. خاقانی در همان دقایق ابتدایی بازی با ضربه ای بغل پا و زیبا به کنج دروازه نفتی ها، گل نخست بازی را به ثمر رساند. تک گلی که تا پایان 90 دقیقه حفظ شد و آبی پوشان با گل سه امتیازی بازیکن جوان خود به روند خوبی که در پیش گرفته بودند، ادامه دادند.

عدم حضور وریا غفوری در این دیدار و خارج شدن نام دیاباته از لیست آبی پوشان، باعث شد تا در این زمینه سوالاتی از فرهاد مجیدی مطرح شود. سرمربی آبی پوشان درباره اینکه آیا نیمکت نشینی وریا غفوری فنی بوده است یا خیر و اینکه بهتر نبود در هفته های اخیر از سبحان خاقانی بیشتر استفاده می شد، موضع تندی گرفت.

مجیدی در پاسخ به این سوال گفت: ما ترجیح دادیم که به بعضی از بازیکنان استراحت بدهیم. تنها وریا غفوری (در این بازی غایب) نبوده است. به حسینی و مسعود ریگی هم استراحت داده ایم. درباره بازی دادن به خاقانی یک بحث کارشناسی و فنی است و فکر نمی کنم که به خبرنگاری یا کس دیگری ربطی داشته باشد. این یک بحث فنی است.

این برای نخستین بار نیست که مجیدی در پاسخ به سوالاتی که به حیطه کاری او مربوط می شود، موضع تندی می گیرد. البته شاید در این زمینه نیز حق با مجیدی باشد چرا که صفر تا صد تصمیمات استقلال به او مربوط می شود و چه در صورت کسب پیروزی و چه در صورت شکست، او نخستین کسی است که نتیجه به دست آمده به پایش نوشته می شود.

مجیدی در بازگشت دوباره به استقلال، در نخستین بازی به مصاف فولاد رفت و برنده از زمین خارج شد. تک گل بازی را ارسلان مطهری بازیکن تعویضی مجیدی در دقایق پایانی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. فرهاد در کنفرانس خبری پس از بازی درخصوص اینکه با آمدن ارسلان مطهری فاز هجومی استقلال بهتر شد و آیا بهتر نبود از ابتدا از او استفاده می شد که مجیدی پاسخ داد: این مسئله را ما در کادرفنی تشخیص می دهیم.

به هر حال مجیدی در این مدت نشان داده که در کارش جدی است و نظم و انضباط برایش در اولویت قرار دارد. او به کسی اجازه دخالت در تصمیم هایش را نمی دهد و همین مسئله باعث شده تا او در برابر سوالاتی که به آرایش و ترکیب تیمش مربوط می شود، مواضع تندی بگیرد.


۴۱۵۴#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

حواشی جنجالی فوتبالی قبل و بعد از بازی ها را در سایت فوتبالی مشاهده کنید | فوتسال,جام ملت های فوتسال آسیا,خلاصه بازی

12 ساعت پیش

حواشی جنجالی فوتبالی قبل و بعد از بازی ها را در سایت فوتبالی مشاهده کنید | مهدی طارمی,پورتو

12 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- تیم پرسپولیس تمرین روز جمعه را با حضور ملی‌پوشان خود برگزار کرد.به گزارش فوتبالی،پرسپولیسی‌ها تمرین روز جمعه را از ساعت ۱۸ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند.ملی‌پوشان پرسپولیس که به همراه کاروان تیم ملی به کشور بازگشتند,تمرینات پرسپولیس,لیگ برتر

15 ساعت پیش

آیتم های برنامه شبهای فوتبالی شبکه ورزش سیما در هشتم مهرماه را در رسانه فوتبالی تماشا کنید

12 ساعت پیش

ویدئوهای مشابه،حواشی و سایر ویدئوهای ورزشی را در وب سایت فوتبالی تماشا کنید | مهدی طارمی,پورتو,براگا,خلاصه بازی,لیگ پرتغال

12 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی - بایرن مونیخ در دیدار خانگی مقابل بایر لورکوزن موفق شد با حساب سه بر صفر به پیروزی برسد و بعد از 4 هفته ناکامی، دوباره طعم پیروزی را بچشد. به گزارش فوتبالی، در آغاز هفته هشتم رقابت‌های بوندس لیگا، تیم‌های بایرن مونیخ و بایر لورکو,بایرن مونیخ,بایرلورکوزن,سردار آزمون,بوندسلیگا

16 ساعت پیش

صحبت های سرمربیان پیش از دیدار تیم های فولاد خوزستان و مس کرمان ار در این بخش مشاهده کنید

12 ساعت پیش

ویدئوهای جذاب ورزشی و فوتبالی هر روز همینجا | بایرلورکوزن,بایرن مونیخ,خلاصه بازی,بوندسلیگا

12 ساعت پیش

مهدی طارمی پس از تاثیرگذاری روی هر سه گل تیم پورتو برابر براگا ، باعث اخراج دروازه بان این تیم هم شد

12 ساعت پیش

بیشتر...