خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

عملیات بیت المقدس در یاسوج بازسازی می شود رضوی

همزمان با هفته دفاع مقدس؛
عملیات بیت‌المقدس در یاسوج بازسازی می‌شود
به گزارش خبرنگارخبرگزاری رضویاز یاسوج، سردار «حسن حکمتیان» امروز در نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان با اشاره به این سخن رهبر کبیر انقلاب اسلامی که فرمود «نگذارید پیشکسوتان شهادت و خون در پیچ و خم زندگی روزمره خود، به فراموشی سپرده شوند.»، اظهار کرد: رزمندگان سند افتخار این استان هستند و حتما در آینده هم به آنها نیاز داریم.
فرمانده تیپ ۴۸ فتح استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: هر جا که پیشکسوتان جهاد و مقاومت وارد شدند به ما کمک کردند و هر جا پیشکسوتان دل‌نگرانی داشتند، دچار مشکل شدیم.
وی با بیان اینکه پیشکسوتان دفاع مقدس نخستین گروهی بودند که وارد جبهه مقاومت شدند، گفت: امنیت خود را مدیون پیشکسوتان دفاع مقدس هستیم و تا ناامنی نباشد قدر امنیت را نمی‌دانیم.
حکمتیان با اشاره به رشادت‌های رزمندگان تیپ ۴۸ فتح در دوران دفاع مقدس، ابراز کرد: بعد از دوران دفاع مقدس، حدود ۱۵ سال است که در مرزهای کشور و در سیل و آتش‌سوزی و ... حضور داریم و در طول ۱۵ سال گذشته، به جز نماینده ولی فقیه در استان، یک مسئول از استان حال ما را نپرسید.
فرمانده تیپ ۴۸ فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هر نهاد و اداره‌ای باید وظیفه خود را در اجرای برنامه‌های گرامی داشت هفته دفاع مقدس انجام دهد، گفت: تیپ ۴۸ فتح استان هر ساله همزمان با هفته دفاع مقدس عملیات‌هایی را در ساحل رودخانه بشار بازسازی می‌کند که امسال نیز بازسازی عملیات «بیت‌المقدس» را در دستورکار داریم.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سوگل طهماسبی از بازیگرای مشهور و خوش فیس کشورمونه که عکسای زیادی منتشر میکنه اما اینبار تریپ خانوم خانوما مورد توجه قرار گرفت.

7 ساعت پیش

تهران - معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه اراده جدی روسای جمهور ایران و روسیه این است که سطح روابط اقتصادی فیمابین به حداکثر ممکن برسد، گفت: این رویکرد در سطح سران دو کشور ظرفیت و فرصتی استثنایی برای گسترش مناسبات است که باید به نحو مطلوب از آن استفاده کنیم.

6 ساعت پیش

زاهدان- استواریکم امیر حسین خالص خمر که مردادماه در مرز نگور سیستان و بلوچستان حین پایش مرز بر اثر واژگونی خودرو مجروح شده بود به خیل شهدا پیوست.

6 ساعت پیش

دادگاه حکم بستری حسام نواب صفوی در بیمارستان اعصاب و روان را صادر کرده است.

7 ساعت پیش

تیم ملی ایران بهترین جایگاه خود را در رنکینگ فیفا قبل از جام جهانی تجربه می‌کند.

7 ساعت پیش

دلار صعودی است و این موضوع می تواند دوباره قیمت ها در بازار خودرو را افزایشی کند. از سوی دیگر، سیاستگذار تلاش دارد با انتشار اخباری از وارادات خودرو، افزایش تولید خودروسازان و حتی پایان فروش خودرو در سامانه یکپارچه این ایده را القا کند که شرایط بازار خودرو رو به بهبود است. برآیند چنین شرایطی را می توان در ثبات قیمتی و ادامه رکود بازار خودرو مشاهده کرد. البته باید توجه داشت که تعطیلی های نیمه اول مهر ماه و همچنین شرایط مبهم سیاسی و اقتصادی، از دیگر موضوعاتی است که بر رکود بازار تاثیر گذاشته است.

7 ساعت پیش

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جدیدترین یادداشت‌ خود در صفحه شخصی اش در برنامه کاربردی‌ «روبیکا» از زیارت مقبره علامه آیت‌الله حسن زاده آملی خبر داد و نوشت: حسرت از دست دادن این عالم ربانی برایم تمامی ندارد.

6 ساعت پیش

وی با اشاره به رفتار دوگانه غرب در قبال حقوق زنان و حقوق بشر افزود: توجه به حقوق زنان در جمهوری اسلامی ایران برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است و اکنون زنان در بخش های مختلف دانشگاهی، علمی، پزشکی، آموزشی، اداری و فناوری در حال ایفای نقش بسیار موثری می باشند.

6 ساعت پیش

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه به هم پیمانی با ایران و سایر جبهه های محور مقاومت ادامه می دهیم و به آن افتخار می کنیم، تأکید کرد: مبارزه تا سرنگونی طرح صهیونیستی ادامه دارد.

6 ساعت پیش

بیشتر...