ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

علاقه ویژه سرمربی سابق ایران به رزرو هتل های گرانقیمت ورزش سه

کد خبر : 1857297 |13 آذر 1401 ساعت 15:02 |36.8K بازدید |3دیدگاه

حمله به ویلموتس وقتی او از خودش دفاع می‌کند

علاقه ویژه سرمربی سابق ایران به رزرو هتل‌های گرانقیمت

باوجود گذشت چند روز از حذف تیم ملی فوتبال بلژیک از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، جنجال‌ها و حواشی این اتفاق همچنان در رسانه‌های ورزشی بلژیک ادامه دارد.

علاقه ویژه سرمربی سابق ایران به رزرو هتل‌های گرانقیمت

به گزارش ورزش سه و به نقل از مهر، در این میان مارک ویلموتس به عنوان یکی از منتقدان «روبرتو مارتینز» سرمربی بلژیک نقش پررنگی در این ماجرا دارد. ویلموتس که از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ سرمربی بلژیک بود، پس از آن مدتی در تیم‌های ملی ساحل عاج و ایران حضور داشت. البته تجربه او در این دو کشور دستاوردی به همراه نداشت و از این حیث یک مربی ناکام محسوب می‌شود.

ویلموتس در تازه‌ترین اظهاراتش، به صحبت‌هایی که از طرف مارتینز مطرح می‌شود، واکنش تندی نشان داد. «جسی دی‌پرتر» ایجنت روبرتو مارتینز در روزهای اخیر صحبت‌های زیادی در تمام روزنامه‌ها داشته است.

ویلموتس گفت: شنیده‌ام که دی پرتر گفته است "مارتینز فدراسیون فوتبال را از دوران ماقبل تاریخ خارج کرد و آن را به قرن بیست و یکم آورد". دست از غر زدن بردارید. چطور می‌توانید چنین حرفی بزنید؟

سرمربی سابق تیم ملی بلژیک معتقد است حرفه‌ای شدن فوتبال این کشور از زمانی که او در تیم ملی بلژیک دستیار بود، شروع شد. ویلموتس گفت: حرفه‌ای شدن در سال ۲۰۱۱ زمانی که استیون مارتینز رئیس بود، آغاز شد. من به عنوان مربی، کمک کردم تا تیم ملی به سطح باشگاه‌هایی مانند منچسترسیتی و یونایتد برسد. ما همه چیز را بهتر کردیم.

ویلموتس در ادامه دستاوردها و پیشرفت بلژیک با حضور مارتینز را بسیار اندک دانست و گفت: با بازیکنانی که تجربه بسیار بیشتری داشتند و حتی برای دریافت توپ طلا رقابت می‌کردند، انتظار بیشتری از این تیم می‌رفت.

این اظهارات اما از سوی منتقدان ویلموتس بی پاسخ نمانده است. «جوزف آلینز» رئیس سابق کورتریک، پس از اظهارات مارک ویلموتس در مورد روبرتو مارتینز به عنوان سرمربی شیاطین سرخ، پاسخ او را داد.

جوزف گفت: مارک ویلموتس احساس می‌کند که زمان وارد کردن فشار فرا رسیده است. او چه کاری انجام داده است؟ پس از رفتن لیکنز، او -به عنوان سرمربی بلژیک- یک فرصت منحصر به فرد داشت. چیزی که او علاقه داشت این بود که گران‌ترین هتل‌ها را برای تیم رزرو کند. لطفاً مارک را متوقف کنید.

وی سپس کارنامه کاری ویلموتس بعد از حضور در تیم ملی بلژیک از جمله حضور در ایران و ساحل عاج را زیر سوال برد تا از وی درباره مباحث فنی فوتبال سلب صلاحیت کرده باشد.

منبع: مهر

تیم ملی ایران
فدراسیون فوتبال
مارک ویلموتس
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی ایرانتیم ملی ایران

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی ایران، بازی بعدی تیم ملی ایران و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی ایران#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...