خبرگزاری ایسنا |
4 روز پیش

۹۸درصد اعتبارات مصوب عمرانی استان اردبیل جذب شد ایسنا

۹۸درصد اعتبارات مصوب عمرانی استان اردبیل جذب شد

ایسنا/اردبیلاستاندار اردبیل از جذب ۹۸درصد اعتبارات مصوب عمرانی استان خبر داد و بر تلاش دستگاه‌های اجرایی برای جذب باقی‌مانده اعتبارات مصوب تأکید کرد.

سیدحامد عاملی، امروز، ۲۸ شهریور در نشست کمیته جذب اعتبارات عمرانی دستگاه‌های اجرایی استان اظهار کرد: ۹۸درصد اعتبارات مصوب عمرانی استان اردبیل جذب شده و تلاش دستگاه‌های اجرایی استان برای جلوگیری از بازگشت این اعتبارات مصوب مورد تأکید است.

وی با اشاره به نیاز ضروری پروژه‌های زیرساختی استان اردبیل به اعتبارات، افزود: استفاده حداکثری از ظرفیت‌های منابع و اعتبارات در سرعت‌بخشی به اجرای پروژه‌ها دارای اهمیت است.

استاندار اردبیل بیان کرد: باید تلاش کنیم با استفاده از ارقام و اعتبارات هر چند اندک، این منابع را به‌ کار و خدمات تبدیل کنیم تا منشأ خدمت‌رسانی به مردم شود.

عاملی با اشاره به عدم جذب درصدی از اعتبارات مصوب در تعدادی از دستگاه‌های اجرایی، تصریح کرد: در اندک فرصت باقی‌مانده لازم است هماهنگی‌های مورد نیاز با برگزاری نشست‌هایی صورت بگیرد و تمامی منابع مصوب در دستگاه مربوط جذب و به پروژه‌ها تزریق شود.

گفتنی است؛ در این نشست مدیران دستگاه‌های اجرایی گزارشی را از روند جذب و تزریق اعتبارات به پروژه‌ها ارائه کردند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

محمدرضا گرایی برای رسیدن به وزن ۶۷ کیلوگرم، کیلوهای زیادی کم کرده و شایعاتی مطرح شد مبنی بر این که شاید به یک وزن بالاتر برود اما او چنین تصمیمی ندارد.

یک ربع پیش

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از شناسایی انبار کالای قاچاق در "خادم آباد" شهریار و کشف 30 میلیارد ریال لوازم آرایشی و بهداشتی و بدلیجات تزئینی پیش از عرضه در بازار تهران خبر داد.

یک ربع پیش

صدیقی با بیان این که برای ملت ایران مشاهده بی حجابی، حرام خواری، بی بندوباری، هرزگی و فحشا خجالت‌آور است، خاطرنشان ساخت: دفاع مقدس سرشار از جوشش غیرت دینی جوانان این مرز و بوم و در سایه سار برکت تربیت در فرهنگ مسجد و حضور علما به عنوان شمع فروزان راه معرفت بود.

13 دقیقه پیش

رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن دلخوری ستاره پیشین این باشگاه بابت بی‌تفاوتی نسبت به قهرمانی او در جام جهانی را بی‌مورد دانست.

یک ربع پیش

وزیر امور خارجه کشورمان سیاست منطقه‌ای ایران را مبتنی بر تعامل و همکاری سازنده دانست.

یک ربع پیش

ملی‌پوش شطرنج ایران گفت: کسب مدال برای من و پرهام مقصودلو در بازی‌های آسیایی هانگژو دور از دسترس نیست.

یک ربع پیش

ملی‌پوش شطرنج ایران گفت: سطح بازی‌های آسیایی بسیار بالاست و خیلی‌ها از من قوی‌تر هستند اما تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین نتیجه را به دست آورم.

یک ربع پیش

شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی درباره شایعه‌ منتشر شده درباره آلودگی آب دریاچه آزادی و آبیاری چمن آزادی بیانیه‌ای صادر کرد.

یک ربع پیش

سخنگوی وزارت گفت: ‌امروز موشک‌هایی در اختیار داریم که اسم آنها را موشک‌های اسرائیل‌زن گذاشته‌ایم و نقطه هدف آنان در وهله اول سرزمین‌های اشغالی است.

یک ربع پیش

بیشتر...