ایران آنلاین |
1 ماه پیش

افراد ناسپاس علیه جبهه مقاومت موضع گیری می کنند ایران آنلاین

عضو هیات رییسه مجلس:
افراد ناسپاس علیه جبهه مقاومت موضع‌گیری می‌کنند

به گزارش ایران آنلاین، عضو هیات رئیسه مجلس گفت: کسانی که علیه جبهه مقاومت فضاسازی می‌کنند افرادی ناسپاس و قدرنشناس هستند.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی در پاسخ به بیانیه موهن میرحسین موسوی علیه مدافعان حرم و حافظان امنیت با مغرضانه خواندن ادعاهای وی  گفت: کسانی که علیه جبهه مقاومت موضع می‌گیرند افرادی ناسپاس و قدرنشناس هستند.

عضو هیات رئیسه مجلس افزود: سوال من از کسانی که علیه جبهه مقاومت فضاسازی می‌کنند و موضع می‌گیرند این است که اگر مدافعان حرم نبودند آنها به کجا فرار می‌کردند.

سلیمی اظهار داشت: همین افرادی که امروز علیه جبهه مقاومت موضوع می‌گیرند روزی که احساس خطر می‌کردند به تعریف و تمجید از مدافعان حرم می‌پرداختند. همین آقایانی که امروز علیه مدافعان حرم موضع‌گیری می‌کنند خودشان اعتراف داشتند که اگر مدافعان حرم نبودند داعش در خانه‌های آنها بود.

عضو هیات رئیسه مجلس بیان کرد: من به کسانی که علیه جبهه مقاومت موضع‌گیری می‌کنند، می‌گویم که اگر مدافعان حرم نبودند شما آقایان امروز در اردوگاه داعش کفش داعشی‌ها را واکس‌ می‌زدید و به آنها چنین خدماتی ارائه می‌دادید.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عیسی آل کثیر چند روزی است که دوباره با پرسپولیس تمرین می کند تا قرارداد جدیدی با این تیم امضا کند.

2 ساعت پیش

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن دنبال ناامید کردن مردم و بدبین کردن آنها از نظام است، گفت: صدا و هیاهوی که دشمنان در فضای رسانه‌ای راه انداخته‌اند همین طبل توخالی است که نباید به آن توجه شود.

2 ساعت پیش

وزیر امور خارجه گفت: به تلاش‌های قوی خود هم برای بی اثر کردن تحریم‌ها و هم برای لغو تحریم‌های ظالمانه علیه کشور ادامه می‌دهیم.

2 ساعت پیش

کودکی در جنوب چین که پس از گیر کردن سرش بین نرده ها از بالکن طبقه هفتم یک مجموعه مسکونی آویزان شده بود با کمک یک جوان نجات یافت.

2 ساعت پیش

باید بدانیم که در زمینه کاهش وزن و جلوگیری از چاقی، برخی ویتامین‌ها موثر هستند. این ویتامین‌ها برای پیشگیری از پرخوری و کاهش اشتها بسیار موثرند.

2 ساعت پیش

ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران در گفتگو تلویزیونی خود گفت: با پیوستن ایران به گروه شانگهای به زیرساخت‌های اقتصادی آسیا متصل شدیم.

2 ساعت پیش

رییس پلیس راه البرز اعلام کرد: محدودیت ترافیکی فردا جمعه هشتم مهرماه در آزادراه تهران - شمال و جاده کرج - چالوس در محدوده این استان اعمال می شود.

2 ساعت پیش

مدت‌هاست که اخبار درگیری، جنگ، بیماری و گرانی سرخط رسانه‌هاست و احساساتی مانند غم، ترس، خشم و اضطراب را در افراد شدت داده است. در این میان، کودکان بیش از آنچه به نظر می‌رسد تحت فشار هستند. با به کارگیری این راهکارها به آرامش فرزندانتان کمک کنید.

2 ساعت پیش

چین در یک دهه گذشته و از زمان ساخت اولین ناو هواپیمابر خود به نام لیائونینگ در سپتامبر ۲۰۱۲، پیشرفت چشمگیری در این زمینه داشته است.

2 ساعت پیش

بیشتر...