اکونا پرس |
۲ هفته پیش

مشارکت آگاهانه حداکثری راهکار حل مشکلات اقتصادی

مشارکت آگاهانه و حداکثری راهکار حل مشکلات اقتصادی

امیر جعفری فرمانده قرارگاه روشنگری "مه‌شکن" گفت: با برنامه ریزی گسترده و استفاده از ظرفیت های بخش های مختلف بسیج با سوی انتخابات پرشور پیش خواهیم رفت.

مشارکت آگاهانه و حداکثری راهکار حل مشکلات اقتصادی
به گزارشاکونا پرس،

امیر جعفری فرمانده قرارگاه روشنگری "مه‌شکن" در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری .................. از تداوم فعالیت‌های این قرارگاه به منظور ترغیب عموم مردم به حضور حداکثری و آگاهانه درانتخابات ریاست جمهوریسال ۱۴۰۰ خبر داد و اقدامات صورت گرفته تاکنون را این چنین بیان نمود: به فضل الهی و با تشکیل قرارگاه استانی با عنوان "مه‌شکن" توانستیم در ابتدا یک دسته بندی کلی از شبهات انتخاباتی موجود در سطحجامعهرا احصا و برای رفع آن‌ها برنامه ریزی نماییم.

وی به شناسایی افراد توانمند در سخنوری و تشکیل گروه‌های دو و سه نفره جهت مراجعه خانه به خانه برای توجیه شبهات انتخاباتی اشاره کرد و در ادامه گفت: با نصب پوستر‌هایی از توانمندی‌هایجمهوری اسلامیدر سطح مساجد، معابر و مکان‌های پرتردد سطح محلات و شهر تا حد ممکن دستاورد‌هایانقلاب اسلامیرا به منصه ظهور رساندیم.

وی افزود: در پلاکارد‌ها و بنر‌های نصب شده سعی گردیده عوامل موثر در ایجاد انگیزه و حرکت گسترده عموم مردم به سویانتخاباتگنجانده شود.جعفری همچنین تهیه تراکت‌هایی از جملات گیرا و جذاب جهتشرکت در انتخاباتو پخش در منازل را از دیگر اقدامات قرارگاه "مه‌شکن" عنوان کرد و گفت: این قرارگاه با برنامه ریزی جهت برگزاری مسابقه‌ی "من و رفیقم پای صندوق رأی" با رویکرد دعوت هر بسیجی از یک رفیق غیر بسیجی اش جهت حضور دو نفره پای صندوق رأی و نیز برنامه ریزی جهت برگزاری مسابقه عکس شرکت خانوادگی در انتخابات، ابتکارات جدیدی را جهت افزایش مشارکت در انتخابات بوجود آورده است.

وی برگزاری ویژه برنامه‌های تریبون آزاد در مکان‌های عمومی با همکاری و همراهیبسیجدانشجویی و نیز برگزاری نشست‌های روشنگری در سطح مساجد، پایگاه‌ها و روضه‌های خانگی با حضور چهره‌هایشاخصو اثرگذار محلات از یک سو و از سوی دیگر تولید انواع محتوا و تهیه و پخش کلیپ‌های دستاورد‌های جمهوری اسلامی و کلیپ‌های انگیزشی در سطح مساجد و شبکه‌های اجتماعی با موضوع اقتدار نظام را از دیگر اقدامات قرارگاه "مه‌شکن" خواند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستانقمقشر‌های مختلف مردم مانند کسبه محلات و ... را مخاطب نشست‌های روشنگری و بصیرتی برگزار شده دانست و خاطرنشان کرد: علاوه بر "طرح روشنگری کاسب"، پویش "همیار انقلاب" برایدانش آموزانمقطع ابتدایی محلات به منظور تشویقوالدینبه حضور پرشور و آگاهانه در انتخابات نیز به اجرا درآمده است.

جعفری اجرای پویش # من _. رأی _. اولی ام با رویکرد ترغیب و تشویق رأی اولی ها، برگزاری مسابقات کلیپ سازی و طراحی پوستر، اجرای پویشمسجدانقلابی، اجرای پویش بسیجی روشنگر با رویکرد حضور بسیجیان توانمند درفضای مجازیو شبکه‌های اجتماعی و اقدام به رفع شبهات موجود و دعوت حداکثری مخاطبین شبکه‌های اجتماعی به حضور حداکثری در انتخابات را از طرح‌های بسیار ارزشمند قرارگاه "مه‌شکن" توصیف نمود.

وی همچنین از طرحی تحت عنوان ویژه برنامه‌های جشن تکلیف سیاسی با سفارش کیک و دعوت از رأی اولی‌ها در سطح مناطق نیز خبر داد و در خصوص اقدامات صورت گرفته در فضای مجازی گفت: کانال‌ها و گروه‌های محتوایی گسترده‌ای در سطح مناطق و محلات قم به منظور نشر انواع محتوای بصیرتی ایجاد کردیم و همچنین کانال مرکزی دریافت شبهات محلی و پاسخ به آن‌ها در قالب کلیپ، پی‌دی‌اف و صوت نیز تشکیل گردیده است.

وی افزود: مراسمات خیابانی در قالب طنز انتخابات و اجرای سرود‌های انقلابی جهت تشویق عموم مردم به مشارکت حداکثری در انتخابات نیز در سطح محلات و شهر با همکاریشهرداریو ... برپا گردیده است.

جعفری از چاپ "دعوتنامه حضور" و پخش آن‌ها به درب منازل عموم مردم در هفته منتهی به انتخابات خبر داد و در خصوص برگزاری کارگاه‌های بصیرتی تصریح کرد: کارگاه‌های توجیهی و روشنگری بسیاری مخصوص مدیران محله خواهر و برادر، فرماندهان رده‌های بسیج، مسئولین هیئات مذهبی و ... با حضور اساتید استانی برگزار گردیده است.

وی یکی دیگر از اقدامات قرارگاه "مه‌شکن" را برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی و ایستگاه‌های گفتمان در سطح محلات و مناطق با حضور اساتید برجسته بخصوص در روز دختر بر شمرد و تصریح کرد: خوشبختانه با تعامل و همکاری با دفتر تبلیغاتحوزه علمیهبرنامه‌های مشترکی خوبی را با هدف افزایش مشارکت در انتخابات در سطح محلات اجرا کرده و در آینده نیز در دست اقدام داریم.

امیر جعفری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قم در پایان ضمن تقدیر و تشکر از معاونت فرهنگی‌اجتماعی این ناحیه و تمامی بسیجیانی غیور پایگاه‌های بسیج شهرستان قم تاکید کرد: به مدد الهی سلسله اقدامات صورت گرفته تا روز انتخابات ادامه خواهد داشت و از مردم عزیز کشورمان می‌خواهیم به پاس قدردانی از شهدایی که با خون خود جای‌جای این کشور عزیز را گلگون کرده اند، حماسه‌ای بی نظیر را در انتخابات امسال رقم بزنند همگان بدانند که مشارکت آگاهانه و حداکثری راهکار حلمشکلات اقتصادیخواهد بود

 

کبیری پور معاون هماهنگ کننده سپاه قم در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در قم گفت: انتخابات یکی از جلوه‌های مردم…

سرهنگ داودآبادی جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه قم:در قرارگاه پیشرفت و آبادانی و بسیج سازندگی، محرومیت زدایی را…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

میناب-جشنواره آسمان هشتم بیانگر عمق ارادت مینابی ها به اهل بیت(ع) به ویژه امام هشتم شیعیان است که هر ساله در دهه کرامت و در قالب آثاری هنری و ورزشی ارائه می شود.

2 دقیقه پیش

میناب-طی آئینی از پوستر نخستین جشنواره ملی فرهنگی، هنری و ورزشی آسمان هشتم به صورت ويدئوکنفرانس در روستای کردر رضوی رونمايی شد.

4 دقیقه پیش

جانشین بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی ضمن قدردانی از مردم برای حضور باشکوه در انتخابات تاکید کرد: بی شک این حضور گسترده باعث ارتقاء جایگاه امنیت ملی و ذلت و شکست بیش از پیش دشمنان ما خواهد بود.

5 دقیقه پیش

تهران- فرمانده ستاد مقابله با کرونا کلانشهر تهران گفت: قرار است گروه‌های سنی زیر ۷۰ سال به صورت مشترک یا ترکیبی یعنی برخی با واکسن وارداتی و برخی با واکسن داخلی واکسینه شوند.

7 دقیقه پیش

سمنان - مراتب ثبت هفت اثر در فهرست میراث طبیعی ملی از سوی وزیر میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی به استاندار سمنان ابلاغ شد.

10 دقیقه پیش

نفیسه روشن استوری معناداری منتشر کرد.

یک ربع پیش

باشگاه استقلال تمایلی برای تمدید قرارداد هرویه میلیچ ندارد و به نظر می‌رسد بعد از پایان فصل بیستم شاهد جدایی قطعی این بازیکن از استقلال خواهیم بود.

نیم ساعت پیش

زنان مبتلا به میگرن بیشتر در معرض خطر عوارض زنان و زایمان قرار داشتند. میزان پذیرش در بخشهای پرخطر بیمارستان در بین افراد بدون میگرن ۶ درصد، در بین کسانی که میگرن بدون هاله داشتند ۶.۹ درصد و در بین کسانی که میگرن با هاله داشتند ۸.۷ درصد بود.

نیم ساعت پیش

منابع ریاست‌جمهوری لبنان اعلام کردند که میشل عون به زودی طرحی برای تسهیل در روند تشکیل دولت ارائه می‌دهد.

نیم ساعت پیش

عکسی از گریم و لباس گوهر خیراندیش، در سریال «آهوی من مارال»، منتشر شد. او در این مجموعه تلویزیونی که در شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد، در نقش شکوه‌السلطنه، همسر ناصرالدین‌شاه، ایفای نقش خواهد کرد.

نیم ساعت پیش

سیدمصطفی هاشمی‌طبا در نامه ای خطاب به ابراهیم رئیسی که روزنامه شرق آن را منتشر کرده نکاتی را گوشزد کرد

نیم ساعت پیش

دادگاه خانواده مثل همیشه مملو از زوج‌های جوان و میانسالی بود که به آخر خط زندگی مشترک رسیده و برای جدا کردن راهشان از یکدیگر به دادگاه پناه آورده بودند؛ در راهروی طبقه دوم زوج جوانی که لباس‌های عجیبی به تن داشتند توجه حاضران را جلب کرده بود.

نیم ساعت پیش

کیهان نوشت: آقای روحانی در حالی از کارنامه درخشان دولت در زمینه اقتصادی سخن می‌گوید که قیمت اغلب کالاهای خوراک در یک سال گذشته 50 تا 100 درصد افزایش داشته است.

1 ساعت پیش

یک مقام بلندپایه دولت ایالات متحده از آمادگی هیأت مذاکره کنندگان این کشور برای بازگشت به وین جهت انجام هفتمین دور از گفتگوهای غیرمستقیم با ایران خبر داد.

1 ساعت پیش

سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه از شب سخت اما زیبای تیمش در دیدار برابر پرتغال سخن گفت.

1 ساعت پیش

بیشتر...