خبرگزاری تسنیم |
۳ هفته پیش

تخیص 1800 تن قیر رایگان در دولت سیزدهم به البرز تسنیم


تخیص 1800 تن قیر رایگان دردولت سیزدهم به البرز

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه بیش از هزار و ۶۰ میلیارد تومان قیر رایگان برای محلات خاکی در نظر گرفته شده است، گفت: سهم استان البرز هزار و ۸۰۰ تن بوده است.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرنگارخبرگزاری تسنیماز کرج،محمد آئینی معاون وزیر راه و شهرسازی بعد از ظهر امروز در حاشیه ‌آیین افتتاح مدرسه 15 کلاسه شهید سپهبد سردار سلیمانی گفت: در کشور بیش از هزار و 60 میلیارد تومان قیر رایگان برای محلات خاکی در نظر گرفته شده است که سهم استان البرز هزار و 800 تن بوده که قرار بود تا پایان دولت سیزدهم معابر خاکی نداشته باشیم و امیدواریم این تعهد تاپایان چهار سال انجام شود.

وی با اشاره به اینکه در محله‌ حصار به دلیل کمبود سرانه‌ی آموزشی و مدرسه بسیاری از دانش آموزان دچار مشکل و بعضاً فوتی نیز داشته است، افزود: تاکنون 3 هزار طرح عمرانی و زیربنایی در دولت سیزدهم در بافت‌های فرسوده و محله‌های کم‌برخوردار کشور به اجرا درآمده است که بسیار قابل توجه است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه بیش از 8 پروژه در این محله در حال انجام است، ادامه داد : در مجموعه بازآفرینی بافت‌های فرسوده و محله‌های کم‌برخورداردر دولت سیزدهم سه محور مقاوم سازی واحدهای مسکونی، محرومیت زدایی و توانمندسازی ساکنان در این محلات با جدیت دنبال شده است.

آئینی با توجه به اینکه 287 هزار واحد از مجموع 2 میلیون و 650 هزار واحد مسکونی در دولت سیزدهم در دست ساخت قرار گرفته که مربوط به بازآفرینی واحدهای فرسوده شهری می باشد، عنوان کرد: امسال 406 پروژه‌ی دیگر به بهره‌برداری می‌رسد که منابع آن نیز تامین شده است.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

علیرضا بیرانوند گلر تیم ملی با قراردادی به تیم تراکتور پیوست.

2 ساعت پیش

سفیر ایران در اسلواکی در دیداری با قائم مقام وزیر خارجه این کشور، درباره چگونگی تقویت تعاملات دوجانبه گفت‌وگو کرد.

2 ساعت پیش

فدراسیون فوتبال فرانسه اقدام توهین‌آمیز بازیکنان آرژانتین در فینال کوپا آمه‌ریکا را محکوم کرد.

2 ساعت پیش

امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه، سه شنبه شب با استعفای دولت خود به رهبری گابریل آتال موافقت کرد. این استعفاء پس از انتخابات پارلمانی که منجر به عدم کسب اکثریت مطلق توسط حزب ماکرون شد، صورت گرفت.

2 ساعت پیش

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان فصل پیش پرسپولیس پیراهن تراکتور را پوشید و به این تیم ملحق شد.

2 ساعت پیش

بازخبر پلاس بازخبر

2 ساعت پیش

تصاویری ببینید از انبوه جمعیت سوگواران حسینی که در مراسم عاشورا در ناصریه عراق حاضر هستند.

2 ساعت پیش

با اعلام باشگاه تراکتور تبریز، علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان‌ فصل گذشته پرسپولیس با امضای قرارداد یک ساله به جمع شاگردان دراگان اسکوچیچ اضافه شد.

2 ساعت پیش

دو جنایت اخیر رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا چند ده فلسطینی دیگر را به شهادت رسانده است.

1 ساعت پیش

بیشتر...