خبرگزاری رضوی |
2 ماه پیش

الگوی مجاهدان عالم محور مقاومت شخصیتی همچون امام خمینی ره است رضوی

الگوی مجاهدان عالم و محور مقاومت شخصیتی همچون امام خمینی(ره) است
به گزارشخبرگزاری رضوی، سید محمد حسینی در همایش بین‌المللی مجاهدان در غربت با بیان اینکه امروز الگوی مجاهدان عالم و محور مقاومت شخصیتی همچون امام خمینی(ره) هستند، اظهار داشت: دکترین انقلاب اسلامی به‌واقع توسط امام راحل با دست‌های خالی و به‌تنهایی به جهان ارائه شد و امروز به پاس نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب ملت ایران مجاهدان در کشور ما و منطقه احساس غربت نمی‌کنند.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی بلافاصله پس از پیروزی خود به دفاع از نهضت مقاومت ملت فلسطین پرداخت، گفت: حتی پیش از پیروزی انقلاب اسلامی نیز یکی از دلایل عمده تبعید علما و مبارزان ما دفاع از ملت فلسطین و دشمنی با رژیم غاصب صهیونیستی بود.
معاون پارلمانی رئیس‌ جمهور مجموعه‌هایی همچون حشدالشعبی عراق، انصارالله یمن، حزب‌الله لبنان و امثال آن را حرکت‌هایی رو به گسترش در جهان دانست که به برکت انقلاب اسلامی و در تبعیت نهضت مقاومت ایجاد شده‌ است و گفت: امروز حتی در حیاط خلوت آمریکا و کشورهای آمریکای جنوبی نیز یکی پس از دیگری به محور مقاومت می‌پیوندند و از مصادیق جدید آن می‌توان از دولت جدید کشور کلمبیا یاد کرد.
حسینی با بیان این‌که در کنار گسترش فرهنگ مقاومت در جهان نظام سلطه در حال افول و تضعیف است، افزود: وعده الهی که می‌فرماید «ان تنصر الله ینصرکم» در حال تحقق است.
وی تصریح کرد: همان‌طور که در دوران دفاع مقدس که در ایام بزرگداشت آن قرار داریم نیز در عملیات متعددی همچون حصر آبادان این واقعیت را به عینه مشاهده کرده‌ایم، همدلی سپاه،بسیج،ارتش و نیروهای مردمی در آن سال‌ها و مجاهدت‌های آنان افتخارات و حماسه‌های متعددی آفرید و امروز نیز همدلی و همراهی محور مقاومت این حماسه‌ها را در سطح منطقه و جهان آفریده است.

معاون پارلمانی ریاست‌ جمهوری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این‌که اگر امروز رئیس‌ جمهور ما در مجمع عمومی سازمان ملل با قدرت و اقتدار سخن می‌گوید و با افتخار تصویر سردار سلیمانی را به همه جهانیان نشان می‌دهد به این دلیل است که نظام سلطه می‌خواهد قهرمان مبارزه با تروریسم را وارونه در انظار عمومی جهان جلوه دهد به‌ واقع امروز تضاد گفتمانی جبهه مقاومت با نظام سلطه برای همه آزادی‌خواهان جهان آشکار شده ‌است.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اسماعیل سجادی‌منش، طی تقدیرنامه‌هایی به رئیس و رئیس گروه اعتباری شعبه «بوشهر- خیابان امام خمینی»،- به‌عنوان نمایندگان بانک

6 ساعت پیش

دولت در صورتیکه تصمیم بگیرد همچنان نرخ کارخانه ای محصولات ایران خودرو و سایپا پایین تر از نرخ بازار آزاد باشد یا باید منابعی برای جبران مابه التفاوت قیمت ابلاغی و قیمت بازار آزاد را بپردازد یا موافقت کند که کارخانه ها با نرخ بازار آزاد خودروهایشان را به مردم بفروشند.

4 ساعت پیش

کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا با تصویب قطعنامه‌ای در حمایت از اغتشاشات در ایران، از دولت آمریکا خواست که تحریم‌های جدیدی علیه مقام‌ها و نهادهای ایرانی به بهانه این اغتشاشات وضع کند.

5 ساعت پیش

شرایط پرداخت وام 100 و 200 میلیونی دولت به این یارانه بگیران منتشر شد.

4 ساعت پیش

اعضای تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در جام جهانی بامداد امروز راهی کشور آمریکا شدند.

6 ساعت پیش

مدیرعامل ایران تلنت اعلام کرد محدودیت‌های اینترنت موجب شده تا یک چهارم شرکت‌ها دست به تعدیل یا توقف استخدام نیرو بزنند.

3 ساعت پیش

بانوان عضو یگان ویژه پلیس از دیروز در برخی میادین تهران از جمله میدان بهارستان مستقر شدند.

4 ساعت پیش

رئیس‌جمهور در حکمی سپهر خلجی را به عنوان رئیس ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور منصوب کرد.

5 ساعت پیش

بیشتر...