خودروتک |
1 ماه پیش

تصمیم مهم وزارت ورزش در خصوص مدیران عامل استقلال پرسپولیس

تصمیم مهم وزارت ورزش در خصوص مدیران عامل استقلال و پرسپولیس

در پی حواشی که در بازی پرسپولیس – تراکتور رخ داد شایعاتی مبنی بر برکناری رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس نقل محافل ورزشی شد.

اما خبرهای رسیده ازوزارت ورزش و جوانانحاکی از آن است که این اتفاق رخ نخواهد داد و بررسی‌ها صورت گرفته نشان می‌دهد که رضا درویش نقشی در بروز حاشیه‌ها نداشته است و بر همین اساس در سمت خود باقی می‌ماند.

بعد از مصافاستقلال– گل گهر هم شایعاتی مبنی بر برکناری سردار آجرلومدیر عامل باشگاهاستقلال هم نقل محافل ورزشی شد و حتی خبر آن هم در رسانه‌ها منتشر شد اما این خبر از سویباشگاه استقلالتکذیب شد.

گفته می‌شود اگرهم قرار به تغییر مدیریت در دوباشگاه پرسپولیسو استقلال باشد این اتفاق در شرایط فعل رخ نخواهد داد و در آینده شاهد آن خواهیم بود و برکناری این دو مدیر در شرایط فعل حاشیه‌ها را بیشتر خواهد کرد. به خصوص که قرار است نمایندگان کمیته صدور مجوز حرفه‌ای اواخر این ماه برای بررسی وضعیت این دو باشگاه به تهران سفر کنند و اگر قرار باشد این دو مدیر برکنار شوند دولتی بودن دو باشگاهاستقلال و پرسپولیسبرای مسئولین کمیته صدور مجوز حرفه‌ای عیان می‌شود و آنوقت است که شرایط برای این دو تیم به منظور کسب مجوز حرفه‌ای سخت می‌شود.

استقلال وپرسپولیسبه دلیل عدم صدور مجوز حرفه‌ای در دوره فعلی مسابقاتلیگ قهرمانان آسیاحضور ندارند.

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تیم ملی فوتبال ایران توانست با پیروزی برابر ولز، به رتبه بیستم آسیا بازگردد اما صدر آسیا همچنان در اختیار ژاپن است.

2 ساعت پیش

پاداش بازیکنان تیم ملی فوتبال بعد از پیروزی مقابل ولز به زودی پرداخت خواهد شد.

1 ساعت پیش

اعلان وضعیت اضطراری ساعت هوشمند کارلوس کی‌روش پس از گل اول ایران به ولز نشان می‌دهد سرمربی تیم ملی هیجان خطرناک و بالایی را پشت سر می‌گذاشت.

2 ساعت پیش

مرتضی پورعلی گنجی به رهبر خط دفاعی تیم ملی فوتبال ایران تبدیل شده است.

1 ساعت پیش

نمایش تیم ملی فوتبال آمریکا در برابر انگلیس که منجر به نتیجه مساوی بدون گل شد این ذهنیت را برای برخی ایجاد کرده است که تیم ملی فوتبال ایران برای صعود کار بسیار سختی پیش رو دارد.

1 ساعت پیش

علیرضا بیرانوند به دلیل مصدومیت از ناحیه بینی شانس بازی در برابر ولز را از دست داد.

1 ساعت پیش

از اتفاقات غیرقابل پیش بینی در جام جهانی تقابل دو دروازه بان استقلال و پرسپولیس در قطر بود.

3 ساعت پیش

به دلیل کسل کننده بودن بازی شب گذشته آمریکا و انگلیس، یکی از هواداران روی سکوهای استادیوم خوابید. صفحه مشهور ۴۳۳ این فیلم را منتشر کرده است.

2 ساعت پیش

رهبر انقلاب اسلامی به پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل ولز واکنش‌ نشان داد

3 ساعت پیش

بیشتر...