خودروتک |
1 سال پیش

تصمیم مهم وزارت ورزش در خصوص مدیران عامل استقلال پرسپولیس

تصمیم مهم وزارت ورزش در خصوص مدیران عامل استقلال و پرسپولیس

در پی حواشی که در بازی پرسپولیس – تراکتور رخ داد شایعاتی مبنی بر برکناری رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس نقل محافل ورزشی شد.

اما خبرهای رسیده ازوزارت ورزش و جوانانحاکی از آن است که این اتفاق رخ نخواهد داد و بررسی‌ها صورت گرفته نشان می‌دهد که رضا درویش نقشی در بروز حاشیه‌ها نداشته است و بر همین اساس در سمت خود باقی می‌ماند.

بعد از مصافاستقلال– گل گهر هم شایعاتی مبنی بر برکناری سردار آجرلومدیر عامل باشگاهاستقلال هم نقل محافل ورزشی شد و حتی خبر آن هم در رسانه‌ها منتشر شد اما این خبر از سویباشگاه استقلالتکذیب شد.

گفته می‌شود اگرهم قرار به تغییر مدیریت در دوباشگاه پرسپولیسو استقلال باشد این اتفاق در شرایط فعل رخ نخواهد داد و در آینده شاهد آن خواهیم بود و برکناری این دو مدیر در شرایط فعل حاشیه‌ها را بیشتر خواهد کرد. به خصوص که قرار است نمایندگان کمیته صدور مجوز حرفه‌ای اواخر این ماه برای بررسی وضعیت این دو باشگاه به تهران سفر کنند و اگر قرار باشد این دو مدیر برکنار شوند دولتی بودن دو باشگاهاستقلال و پرسپولیسبرای مسئولین کمیته صدور مجوز حرفه‌ای عیان می‌شود و آنوقت است که شرایط برای این دو تیم به منظور کسب مجوز حرفه‌ای سخت می‌شود.

استقلال وپرسپولیسبه دلیل عدم صدور مجوز حرفه‌ای در دوره فعلی مسابقاتلیگ قهرمانان آسیاحضور ندارند.

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عصر ایران نوشت: در آمریکایی که باراک اوباما با پدری کنیایی یا دونالد ترامپِ شومن و قبل‌تر جیمی کارتر با مزرعۀ بادام زمینی یا رونالد ریگان با سابقۀ بازی در سینمای هالیوود، به کاخ سفید راه یافتند چرا کیسینجر کارکشته در سیاست، بخت خود را نیازمود؟

1 ساعت پیش

درگذشت دو بازیگر زن، اعلام سینماهای پرفروش کشور، حذف فیلم کارگردان ایرانی از اسکار، خداحافظی پژمان بازغی، «بگو بخند» جدید با علیرضا خمسه و شهاب عباسی، ماجرای مجوز کتاب محسن امیریوسفی، سند «خیلی محرمانه» درباره اسلامی ندوشن، دستور رییس‌جمهور برای رفع مشکلات معیشتی کتابداران، واگذاری عواید ناشی از وصول مالیات‌ها به صندوق هنر، معرفی برنده جایزه «بوکر» و کتاب سال واتراستونز ۲۰۲۳، یک جایزه جهانی برای موسیقی ایرانی، راه‌اندازی انجمن خیرین میراث فرهنگی و گله ضرغامی، شناسایی میراث ایرانی‌های مهاجر در روسیه، دو کشف خاص و شناسایی گنجینه‌ای در گاراژ یک خانه از اخبار فرهنگی هنری این هفته بود.

1 ساعت پیش

پنج شنبه گذشته ۲ آذر ماه، پرفورمنسی با هدف هم‌دردی با مردم مظلوم غزه و بازسازی جنایت بیمارستان المعمدانی توسط گروهی از دختران در فضای آزاد تئاتر شهر تهران توسط جمعیت دختران ایران اجرا شد.

1 ساعت پیش

فارس نوشت: گردان‌های عزالدین القسام، امروز (۹ آذر) ویدئوی سخنان یک اسیر اسرائیلی به نام «یردن بیباس» خطاب به بنیامین نتانیاهو را منتشر کرد.

1 ساعت پیش

ارائه باتری برای خودروهای برقی با ۳۰۰ درصد چگالی انرژی بالاتر و ۱۵ دقیقه شارژ فوق‌العاده سریع یک شگفت انگیز در بازار خودروهای الکتریکی است.

1 ساعت پیش

دانشمندان برای اولین بار یک قرص سیاره‌ساز را فراتر از کهکشان راه شیری پیدا کرده‌اند.

نیم ساعت پیش

امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان به منظور قدردانی از حمایت‌های صنعا از مردم فلسطین در محل سفارت یمن در تهران حضور یافت.

1 ساعت پیش

سرپرست دبیری فدراسیون والیبال از مسئولان وزارت ورزش خواست هر چه زودتر تکلیف این فدراسیون را مشخص کنند.

1 ساعت پیش

رئیس مرکز وکلا قوه قضائیه استان فارس گفت: جمعی از حقوقدانان مرکز وکلا قوه قضاییه این استان به مناسبت هفته بسیج با حضور در زندان عادل آباد به زندانیان شهرستان شیراز مشاوره و معاضدت حقوقی رایگان ارائه کردند.

1 ساعت پیش

بیشتر...