پاداش ۳۰ میلیارد تومانی به مشترکان کم مصرف برق سیستان بلوچستان all tv logo

پاداش ۳۰ میلیارد تومانی به مشترکان کم‌مصرف برق سیستان و بلوچستان
سیستان و بلوچستانزاهدان

روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان، محمد رئیسی بیان کرد: این میزان پاداش در ۲۳۹ صورتحساب مشترکان برق سیستان و بلوچستانی محاسبه شد.

وی ادامه داد: با همکاری این مشترکان، ۴۱ میلیون کیلووات ساعت صرفه جویی برق صورت گرفت.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان با بیان اینکه مشترکان استان همکاری خوبی با این شرکت جهت اجرای صحیح طرح مدیریت مصرف برق داشتند، گفت: مشترکان سیستان و بلوچستانی تا پایان شهریورماه فرصت دارند با رعایت الگوی مصرف برق از پاداش این طرح بهره‌مند شوند.

وی در تشریح این طرح بیان کرد: مشترکانی که نسبت به دوره مشابه سال گذشته کاهش مصرف برق داشته باشند تا ۲ هزار تومان به ازای هر کیلووات ساعت پاداش دریافت خواهند کرد.

رئیسی با بیان اینکه این عدد ۲۰ برابر میزانی است که برق فروخته می‌شود، گفت: به عبارت دیگر در صورتی که یک کیلووات ساعت صرفه‌جویی شود برای مشترکانی که زیر الگوی مصرف هستند تا ۲۰ برابر می‌توانند از پاداش برخودار باشند.

وی با بیان اینکه تمامی مشترکان برق سیستان و بلوچستان در صورت رعایت راهکارهای ساده مصرف برق می‌توانند از این طرح بهره‌مند شوند، اذعان کرد: استفاده از دمای آسایش ۲۴ درجه، استفاده از دور کند کولر آبی، استفاده از سایبان برای سیستم‌های سرمایشی، خاموش کردن لامپ‌های اضافه و استفاده از نور طبیعی روز از جمله این راهکارها است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تامین برق مطمئن و پایدار، اصلی‌ترین اولویت این شرکت است، گفت: با اعمال درست مدیریت مصرف برق و کاهش مصرف برق یاریگر پرسنل صنعت برق در تامین برق پایدار و مطمئن باشیم.

باشگاه خبرنگاران جوانسیستان و بلوچستانزاهدان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تجهیزات VAR نصب شده در استادیوم آزادی که از سوی فدراسیون فوتبال آسیا صورت گرفت، برداشته نخواهد شد.

نیم ساعت پیش

ما در عصری زندگی می‌کنیم که شدیدا به ابزارهای دیجیتالی خود مثل گوشی‌های موبایل یا تبلت‌ها و لپ‌تاپ‌ها، وابسته شده‌ایم و به همین منظور این ابزارها برای اهداف متفاوتی مثل کار، سرگرمی و... به کار گرفته می‌شوند.

یک ربع پیش

بارش شدید باران و آبگرفتگی در منطقه بروکلین نیویورک، باعث اعلام وضع اضطراری شد.با بارش باران و جاری شدن سیل در خیابان‌های نیویورک، علاوه بر این شهر در دو منطقه «لانگ آیلند» و «هادسون» وضع اضطراری اعلام شده است.همچنین در پی ورود سیلاب به متروی نیویورک، ایستگاه‌های متروی پرجمعیت‌ترین شهر آمریکا تعطیل شد.

نیم ساعت پیش

اینبار نیز ایران مجددا اشتباه استراتژیک قبل را تکرار کرد و همان موضع بیطرفی منفعلانه بعنوان تماشاچی را اتخاذ کرد. در واقع ایران با موضع تماشاچی و بیطرفی منفعلانه در جنگ اول قره باغ زمینه ورود و باز شدن پای آمریکائیها و ترکها و اسرائیلی ها را به قفقاز فراهم کرد و در جنگ دوم قره باغ با اتخاذ همان موضع انفعالی ناظر تماشاچی، موجب تحکیم و تثبیت حضور ترکها و اسرائیلی ها در قفقاز گردیده و آنرا نهادینه کرد.

نیم ساعت پیش

رئیس سازمان بورس گفت: از هفته آینده فراخوان خواهیم داد که وراث افراد فوت‌شده برای انتقال سهام عدالت به دفاتر کارگزاری‌ها مراجعه کنند البته که روند تدریجی خواهد بود.

نیم ساعت پیش

حدود ۵ یا ۱۰ سال قبل از ظاهر شدن سایر علائم در بیماران پارکینسون، یک اختلال خواب خاص رخ می‌دهد که در طی آن بیمار به شدت رویاهایی می‌بیند، فریاد می‌زند یا با مشت به دیوار می‌کوبد.

نیم ساعت پیش

زوجی که 71 سال از ازدواج و زندگی عاشقانه‌ شان می‌گذرد و فراز و نشیب‌های زیادی را در زندگی خود شاهد بوده‌اند. در این جشن، بیش از 80 نفر از فرزندان، نوه‌ها، نتیجه‌ها و  نبیره‌های آنها از راه دور و نزدیک آمده بودند تا محبت و قدردانی خود را به بزرگ خاندان خود ابراز کنند.

نیم ساعت پیش

غلامرضا انصاری معاون سابق دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه در کافه خبر گفت: آسیا به شدت در حال توسعه است. کسی منتظر ما نخواهد ماند . بخش مهمی از رشد آسیا متکی به کریدورهاست. به خاطر تحریم‌ها همه‌ی کریدورها ما را دور می‌زنند.هزینه‌ی بیشتری می‌کنند اما از ایران رد نمی‌شوند.

نیم ساعت پیش

این قسمت از یادها و خاطره‌ها نظرات صادق زیباکلام جوان درباره صنعت خودروسازی در سال 1357 است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...