خودروتک |
۱ هفته پیش

پکیج تیونینگ برای سریع ترین خودروی دنیا

پکیج تیونینگ برای سریع ترین خودروی دنیا

براساس اطلاعات موجود؛ تنها 100 دستگاه از نسخه استاندارد تواتارا، 100 دستگاه استرایکر و 10 دستگاه اگرسر تولید خواهد شد. با این حجم تولید؛ تواتارا تبدیل به سریع ترین خودروی جهان که دارای فاز تولید اقتصادی است، می شود.

به گزارشخودروتکبه نقل از عصر ایران- ابرخودروی اس اس سی تواتارا بی شک یکی از خاص ترین محصولاتی است که تا کنون در جهانخودرومعرفی شده است.

بیشینه سرعت ثبت شده برای تواتارا 455.24 کیلومتر برساعت است.

اخیرا دو نسخه جدید از تواتارا معرفی شده که با نام های استرایکر و اگرسر شناسایی می شوند. در نسخه استرایکر مهندسان تواتارا روی توسعه ائروداینامیکخودرومتمرکز شده اند تا به میزان چشمگیری داون فورس را افزایش دهند.

اس اس سی بطور ساده و خلاصه دستیابی به هدف خود را از طریق 3 فاکتور توضیح می دهد که موجب تولید نیروی داون فورس 1100 پوندی برای تمام بدنه در سرعت 257 کیلومتر برساعت می شود. فاکتورهایی شامل: باله فعال عقب، اسپلیتر جلو و پنل های رکاب جانبی. استفاده از موارد مورد ذکر موجب بهبود 45.4 درصدی داون فورس در قسمت جلوی خودرو و 54.6 درصدی در قسمت عقب می شود. میزان استفاده از فیبرکربن در قسمت داخلی کابین نیز در مقایسه با نسخهاستانداردبیشتر بوده است.

گفتی است؛ داون فورس یا نیروی رو به پایین به نیرویی گفته می شود که توسط گرانش و جریان هوا به سمت پایین وارد و باعث چسبندگی بیشتر خودرو بهزمینخواهد شد.

میزان خروجی پیشرانه تغییر نداشته و همان 1750اسب بخاربرای بیشینه آن اعلام شده است.

اما در نسخه اگرسر میزان خروجی به 2200اسب بخارافزایش یافته و مجوز حضور در خیابان را ندارد. این محصول تنها برای حضور در پیست معرفی شده است.

براساس اطلاعات موجود؛ تنها 100 دستگاه از نسخهاستانداردتواتارا، 100 دستگاه استرایکر و 10 دستگاه اگرسر تولید خواهد شد. با این حجم تولید؛ تواتارا تبدیل به سریع ترین خودرویجهانکه دارای فاز تولید اقتصادی است، خواهد شد.

در رابطه با قیمت اطلاعات رسمی ارائه نشده است.

 
 

 

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در بسیاری از شهر‌های استانی در جنوب مکزیک دختران طبق یک سنت قدیمی برای ازدواج خرید و فروش می‌شوند.

-11576 دقیقه پیش

برای اولین بار شرکت خودروسازان بم شرایط جدید فروش خودرو لیفان ایکس70 را ویژه خردادماه 1400 اعلام کرد. این طرح از تاریخ دوشنبه مورخ 1400/03/17 فعال می باشد.  

۱ هفته پیش

هرچند هنوز به‌طور رسمی اعلام نشده است نگهداری از تجربیات کرونایی می‌تواند به اندازه نگهداری از ویروس ضعیف‌شده یا غیرفعال آن که به تولید واکسن منجر می‌شود، اهمیت داشته باشد اما تلاش‌های نهادهایی چون دانشگاه‌ها و کتابخانه‌ها در کشورهای مختلف که حالا از مرحله جمع‌آوری به تحلیل رسیده چندان دور از این مدعا نیست؛ با این حال هنوز هم انگار نهادها در ایران در غفلت‌اند!

۱ هفته پیش

امیرعلی نبویان بازیگر و مجری سیما متولد ۲ فروردین ماه سال ۱۳۵۹ می باشدامیر علی نبویان در سال ۱۳۹۵ با بهار نوروز پور ازدواج کرد.

۱ هفته پیش

<h4>سرجیو پرز به لطف بدشانسی مکس ورشتپن توانست

۱ هفته پیش

اولین مناظره نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری با حضور ۷ داوطلب تایید صلاحیت شده (سیدابراهیم رئیسی، محسن رضایی، سعید جلیلی، محسن مهرعلیزاده، عبدالناصر همتی، علیرضا زاکانی، امیرحسین قاضی زاده) در رسانه ملی برگزار شد. این گزارش از تماشای تلویزیونی این برنامه توسط مردم در شهر‌های مشهد، اراک، شیراز، قزوین، کوهدشت، اصفهان، اهواز، بندر انزلی و کرمان تهیه شده است.

۱ هفته پیش

شاخص مصرف سوخت برای 100 کیلومتر رانندگی با نمونه محور جلو: در شهر 4.4 لیتر، در بزرگراه 4.7 لیتر و در حالت ترکیبی 4.5 لیتر. در نمونه مجهز به سامانه تمام چرخ محرک: شهر 4.6 لیتر، بزرگراه 5 لیتر و حالت ترکیبی 4.8 لیتر.

۱ هفته پیش

نفیسه روشن یک استوری جنجالی در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت که برداشت های گوناگونی از آن استوری شد شمانیوز صحت و سقم این خبر را تائید نمی کند.

۱ هفته پیش

منتقدان دولت مجارستان: حزب حاکم محل اسکان آینده دانشجویان مجارستانی می‌فروشد تا بتواند دانشگاه چین را به کشور بیاورد.

۱ هفته پیش

مراسم رقص سالانه یک گروه هنری موسوم به شیاطین رقصنده در ونزوئلا بر پایان همه گیری کرونا تمرکز داشت.

۱ هفته پیش

دهه 1990 دوران اوج خودروهای اسپرت ژاپنی بود و د

۱ هفته پیش

نام واقعی این آقای مهندس برق مجارستانی András Arató ست و تقریبا ۱۰ سال قبل یک عکاس حرفه‌ای از او دعوت می‌کند که مدلش شود و در لباس‌های مختلفی از جمله دکتر و پروفسور و ... عکس می‌گیرد.

۱ هفته پیش

در میان ائمه اطهار(ع)، امام صادق(ع) بیشترین حدیث و روایت را در خصوص عزاداری برای سیدالشهدا داشته‌اند و از هر فرصتی استفاده کردند تا در خصوص عزاداری و زیارت حضرت به شیعیان توصیه‌‌هایی داشته باشند.

۱ هفته پیش

هواداران فوتبال در برخی کشورها به تدریج به ورزشگاه‌ها بازمی‌گردند، اما هنوز هم برای دیدن ورزشگاه‌هایی مملو از تماشاگر باید انتظار بکشیم. صفحه اینستاگرام فیفا پستی با عکس‌هایی از هواداران در سرتاسر دنیا منتشر کرده تا نشان بدهد دلتنگ آن‌هاست. حضور یک دختربچه با پرچم ایران در میان این عکس‌ها جالب‌توجه است.

۱ هفته پیش

در این برنامه، سعید جلیلی، محسن رضایی، سیدابراهیم رئیسی، علیرضا زاکانی، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، محسن مهرعلیزاده و عبدالناصر همتی درباره مورد موضوعات اقتصادی به مناظره و بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

۱ هفته پیش

بیشتر...