خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

احیای تمدن نوین اسلامی به دست جوانان انجام پذیر خواهد شد ایسنا

احیای تمدن نوین اسلامی به دست جوانان انجام‌پذیر خواهد شد

ایسنا/لرستانمسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فنی و حرفه‌ای لرستان گفت: احیای تمدن نوین اسلامی به دست جوانان انجام‌پذیر خواهد شد.

حجت‌الاسلام رحیمی‌ در آیین اختتامیه پنجمین جشنواره «رویش» که عصر امروز، ۲۴ بهمن‌ماه به میزبانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای لرستان برگزار شد، با تبریک اعیاد شعبانیه به اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: در این بیانیه تحقق تمدن نوین اسلامی به عنوان یکی از آرمان‌های بزرگ انقلاب اسلامی مطرح است.

وی افزود: در بیانیه گام دوم انقلاب نقش دانشجویان در تحقق تمدن نوین اسلامی نقشی مهم است.

حجت‌الاسلام رحیمی با بیان اینکه احیای تمدن نوین اسلامی به دست جوانان انجام‌پذیر خواهد شد، اضافه کرد: لازم است دانشجویان در تحقق تمدن نوین اسلامی نقش‌آفرینی کنند؛ این در حالی است که پله‌های این تمدن را در کشور شاهد هستیم و این از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است.

در بخشی از این مراسم که احسان یاوری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، محمدرضا جلیلی، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور و جمعی از اساتید، دانشجویان و پژوهشگران نیز حضور داشتند، با اهدای لوح تقدیر از منتخبان این جشنواره تقدیر شد.

این جشنواره ویژه دستاوردها و توانمندی‌های کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی همزمان با یازدهمین جشنواره ملی رویش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه‌ای با همکاری دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان لرستان برگزار شد و با فراخوان این جشنواره ۶۴۲ اثر به دبیرخانه ارسال شد که ۵۴۱ اثر مربوط به بخش رقابتی و ۱۰۱ اثر مربوط به بخش رقابتی چهره‌های موفق کانون بود.

این جشنواره در دو بخش رقابتی(اصلی) شامل کانون برگزیده، برنامه‌ها و چهره‌های خلاقانه کانون‌ها، جایزه مسئولیت اجتماعی(حسین‌علی مرادی)، گفت‌وگوی دانشجویی و کرسی آزاداندیشی و بخش غیررقابتی داخلی شامل چهره‌های موفق کانون برگزار شد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رییس اداره امور عشایر استان قزوین گفت: ۵۰۰ خانوار عشایر استان در نیمه دوم امسال از خدمات رایگان پزشکی و بهداشتی برخوردار شدند.

نیم ساعت پیش

مدیر امور آبفای شهرستان کرمان، گفت: امسال بارندگی‌های خوبی در کرمان نداشتیم و حفر 20 حلقه چاه برای جبران ناترازی در برنامه است که وارد مدار خواهد شد.

یک ربع پیش

طرح زوج و فرد در هسته مرکزی کلانشهر کرج از امروز 15 تا 28 اسفند سال جاری از ساعت 16 تا 21 اجرایی می‌شود.

یک ربع پیش

رئیس گروه احیا و تعادل بخشی آب‌های زیرزمینی شرکت آب منطقه‌ای اصفهان از اصلاح و تعدیل بیش از 3130 پروانه بهره‌برداری چاه‌های مجاز کشاورزی در سال جاری خبر داد.

یک ربع پیش

هفته گذشته سه مرحله بارش شهرستان‌های منطقه بلوچستان در جنوب استان سیستان و بلوچستان را فرا گرفت که حجم زیاد این بارندگی‌ها موجب جاری‌شدن سیلاب شد و حالا هنوز سیلاب قبلی فروکش نکرده که هواشناسی اعلام کرده موج جدید بارش در راه است.

یک ربع پیش

تصاویر منتخب صفحات نخست روزنامه‌های سه شنبه 15 اسفند ماه منتشر می‌شود.

یک ربع پیش

محمد بن سلیم، رئیس اماراتی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی (FIA) به دلیل دخالت احتمالی در نتایج مسابقات گرندپری فرمول یک تحت بازجویی قرار گرفت.

یک ربع پیش

رییس شبکه دامپزشکی سبزوار گفت: ۳۴ تن فرآورده خام دامی غیربهداشتی، امسال با انجام ۹۱۵ مورد بازدید از خودروهای حمل فرآورده‌های دامی در این شهرستان ضبط و از چرخه مصرف خارج شد.

نیم ساعت پیش

وزیر دفاع کانادا اعلام کرد این کشور در صورت بروز شرایط خاص، مستشاران نظامی غیرجنگی به اوکراین اعزام خوهد کرد.

یک ربع پیش

بیشتر...