مدال |
3 ماه پیش

امباپه مشورت خواست، گفتم به رئال مادرید برو

زلاتان، ستاره ۴۰ ساله میلان فاش کرد به کیلیان امباپه توصیه کرده راهی رئال مادرید شود....

امباپه مشورت خواست، گفتم به رئال مادرید برو

به گزارشمدالو به نقل از ورزش سه، قرارداد کیلیان امباپه با پاری سن ژرمن در پایان فصل جاری به اتمام می رسد و اخبار حاکی از توافق این بازیکن با رئال مادرید برای انتقالی رایگان در فصل تابستان است. زلاتان، ستاره باتجربه و سوئدی روسونری مدعی شد اخیرا مکالمه ای با کیلیان امباپه داشته و به او گفته اگر در چنین موقعیتی قرار داشت، به پیشنهاد رئال مادرید پاسخ مثبت می داد.

زلاتان گفت: "فقط خود کیلیان امباپه می تواند به این سوال پاسخ دهد. تصمیم گیری در مورد آینده بستگی به این دارد که او چه می خواهد و چه فکری با خود می کند. اگر من جای مدیران پاری سن ژرمن بودم، سعی می کردم امباپه را حفظ کنم. البته در نهایت این خود بازیکن است در مورد آینده تصمیم می گیرد.

امباپه مشورت خواست، گفتم به رئال مادرید برو

پاری سن ژرمن می خواهد او را حفظ کند و این بدیهی است، اما آیا او می‌خواهد بماند؟ من فکر می‌کنم باشگاه‌های دیگری هم هستند که او را می‌خواهند. اگر سرمربی تیمی بوده و علاقه ای به جذب امباپه نداشته باشید، یعنی دچار اشتباه شده اید. امباپه از من در مورد آینده سوال کرد و من به این بازیکن گفتم که اگر به جای تو بودم، به رئال مادرید می رفتم.

من این فرصت را داشتم که برای تیم های متفاوت، در کشورهای مختلف و در کنار قهرمانان فراوانی بازی کنم و اینگونه نکات فراوانی یاد گرفته و رشد کردم. بازی در خانه در کل دوران حرفه ای راحت تر است، اما اگر چمدان خود را ببندید و به تیم های دیگر بروید، ماجراجویی جدیدی را آغاز کرده اید."#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: مدال

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رییس کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ مدعی است اطلاع‌رسانی نادرستی به مدیر تراکتور انجام شده است.

5 ساعت پیش

سرمربی تیم ملی روئینگ کشورمان گفت: می‌توانم یک نفر دیگر را آماده کنم که به یکی مانند بهمن نصیری تبدیل شود اما چه تضمینی وجود دارد که او هم بعداً دنباله‌روی نصیری نباشد و نرود؟

5 ساعت پیش

مدیرعامل باشگاه تراکتور می‌گوید شورای تامین اجازه حضور بیش از سی درصد هواداران در استادیوم را داده بود.

5 ساعت پیش

زمانی که بازی متوقف شده بود یکی از تماشاگران تراکتور خود را به زمین چمن رساند و حرکاتی انجام داد که به خوشحالی پس از گل شباهت داشت.

5 ساعت پیش

سرمربی تیم پیکان برای چندمین بازی متوالی درباره عملکرد داور مسابقه صحبت نکرد.

5 ساعت پیش

این روزها در رسانه های اسپانیایی، بیش از اینکه از فینال لیگ قهرمانان صحبت شود، بحث بر سر انتقال کیلیان امباپه به رئال است.

5 ساعت پیش

تبعات احتمالی انتقال به باشگاه رقیب، پل پوگبا را از پیوستن به منچسترسیتی منصرف ساخته است.

5 ساعت پیش

شب گذشته در یکی از رستوران های بارسلون، بازیکنان بارسا برای وداع با کسانی که تابستان رفتنی هستند، ضیافت شامی ترتیب دادند.

5 ساعت پیش

رییس کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ تاریخ برگزاری سوپرجام را اعلام کرد.

5 ساعت پیش

بیشتر...